Skocz do zawartości

..daleka droga do domu..


lubieimbir
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12ty-12ty i nie trzeba trzynastego!

11go-12go swiat sie zawalil i to wszystko runelo na mnie.. tzn. przygody z biurokratycznym swiatem - odslona pierwsza..

..w konsekwencji wyladowalam na koncercie na Starej Pradze z piwem wzbogaconym imbirowo.. przynioslo to chwilowa ulge.. BO.. przeciez dzis musial byc 12ty-12ty..

z cala pewnoscia moge dzis powiedziec, ze biurokracja, nawet ta zwiazana z Niuniem nie jest fajna.. :bigrazz:

hiihii.. :) pozdrawiam wszystkich, ktorzy to przezyli [o ile istnieja] .. zaprawde powiadam wam.. to ONI ida do nieba w pierwszej kolejnosci.. za doznane krzywdy musza miec wejsciowki vipowskie!

 

a. :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam ..fotek nie ma bo jestem za-A-zdrosna-A!:)

 

..hiihii wczoraj bylam i widzialam Niunia.. !! ..oczywiscie nie moglam sie powstrzymac.. i wycalowalam go na oczach tego biurokraty.. niech zazdrosci!! ciesze sie, że Niuniek dotarl bez zadnego zadrapania, w stanie identycznym do tego w jakim go oddawalam.. moze z jedna roznica: jest kompletnie zakurzony!! ..niestety wczoraj nie moglam go zabrac ze soba, przyczyny sa oczywiscie formalne!! ..to jutro jest ten wielki dzien, ale juz dzis nie moglam zasnac!!

Prosze.. trzymajcie kciuki! ..maksymalnie zacisniete!!..

 

..Jezeli chodzi o meeting alkoholiczny:) nie widze przeszkod:)

 

PS. Czy ktos moglby mnie poratowac pokrowcem ..na kilka dni..

 

a. :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..i keep the Niuniez from the door.. but he calls me up! ..calls me on the phone, tells me all the ways that he's gonna mess me up!..

WCZORAJ ..PRZEZYLAM NAJPIEKNIEJSZY DZIEN MOJEGO ZYCIA:) ..NIE WLICZAJAC MOMENTU KIEDY KUPILAM NIUNIA!

ALE FAJNIE!!

 

a. :flesje:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..o zadnym serwisie nie ma mowy!! ..wlasnie, zamierzam sie przykladnie uczyc!..

zadanie nr1. odnalesc miszcza - senseja - z darem pedagogicznym

No, to się chwali :-). Oczywiście fachowe rady się przydają, ale i tak po pierwsze trzeba przeczytać service manual.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihihi - Ty nam tu nie zmieniaj tematy tylko foto-sesyjkę nam tu zapodaj :biggrin:

 

No, to się chwali :-). Oczywiście fachowe rady się przydają, ale i tak po pierwsze trzeba przeczytać service manual.

dziekus za pochwaly, ale nie zasluguje.. bo to czysta zazdrosc o Niunia.. :bigrazz:

sesyjka Niunieza bedzie.. kiedys.. najpierw go pieknie wyszoruje.. przyjechal taki zakurzony:) ..ale i tak jest piekny!

 

a. :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie bądź taka pochwal sie :biggrin: Intruz nawet zakurzony jest śliczny wiec nic sie nie bój. Poźniej dasz fotki wypucowanego i bedziemy mogli ocenic czy naprawde Ci na nim zależy :icon_razz:

Romet Kadet -> Wsk 125 -> Bandit 600 -> Intruder 1400 -> Dr 800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że nie ma Austrii na mapie! Im mniej ludu na winklach tym lepiej :buttrock:

qurim co Ty za brednie opowiadasz. Na "posiedzenia" zabiera się najlepsze gazety! :biggrin:

Pozdro

 

A idzie na gumę ?? :icon_razz: :icon_mrgreen:

A na serio to masz pecha jak cholera, bo właśnie dzisiaj sniegiem zaczęło sypać :P

 

Ale też Cie pociesze :)

Ten sezon 13 lutego zaczynałem :cool: więc długo pewnie nie będziesz czekać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A idzie na gumę ?? :icon_razz: :icon_mrgreen:

A na serio to masz pecha jak cholera, bo właśnie dzisiaj sniegiem zaczęło sypać :P

 

Ale też Cie pociesze :)

Ten sezon 13 lutego zaczynałem :cool: więc długo pewnie nie będziesz czekać :)

 

 

 

Jak żeś panie to zrobił? :biggrin:

Romet Kadet -> Wsk 125 -> Bandit 600 -> Intruder 1400 -> Dr 800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak żeś panie to zrobił? :biggrin:

:bigrazz:

hiihiihiihii.. ale numer!! ..swietnie, ze to akurat u mnie sie udalo!!

hmm.. ok, skoro takie cuda sie dzieja [podobno tym odznacza sie okres swiateczny] moge wrzucic jedna fotencje.. ale.. hmm.. jak mam to zrobic?

 

hiihiihii

a. :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...