Skocz do zawartości

Skradziono Sokoła 600


kamil91
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wypowiedz kolegi Pawla z forum milosnikow motocykli Jawa:

 

Panowie wiem że to troche naiwne ale niech tam będzie.

Wiem, że na forum są "weteraniarze" wiec pisze

 

W nocy z 14 na 15 pażdziernika w Zamościu został skradziony motocykl SOKÓŁ 600. Motocykl był w posiadaniu kolekcjonera i wielkiego miłośnika motoryzacji (od niego kupiłem swoją jawe) śp Pana Kusiaka. Obecnie jego zabytkami opiekuje się jego syn- również pasjonat.

 

Motocykl był oryginalnym motocyklem z wyposażeniem wojskowym, wyprodukowany w 1936 roku. Zgłoszony do krajowej ewidencji pojazdów zabytkowych.

 

W Polsce jest około setki podobnych motocykli (w stanie od 100% kompletności do kilku części )

 

Gdyby ktoś coś wiedział/słyszał o podobnym motocyklu (podejrzewa się że może zostać rozłożony na częsci) prosze o kontakt ze mna a ja dalej przekaże kontakt do właściciela. Jest to mój sąsiad i doby znajomy mieszkający kilka domów dalej.

 

 

 

Gdyby ktos natknal sie na osobe sprzedajaca czesci od ww. motocykla i podejrzewalby ze sa to podzespoly ze skradzionej maszyny to prosze o napisanie w tym temacie. Poinformuje Pawla - on zawiadomi wlasciciela. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja pi#$%^&le :flesje: To musialo byc albo na zlecenie albo przypadek, choc to drugie to malo prawdopodobne. Zabilbym taka swinie bez zadnych skrupulow :bigrazz: Moglbys podac cos wiecej numer ramy, silnika, moze jakies fotki, gdyby ewentualnie ten skonczony kretyn i swinia postanowil go sprzedac w calosci badz na czesci. Na szczescie tych motocykli nie ma za duzo i kazda czesc pojawiajaca sie na rynku a szczegolnie oryginalna jest jak objawienie i wiesci sie rozchodza bardzo szybko - wiec powinno sie go namierzyc o ile jest skonczonym idiota i postanowi go rozsprzedac :banghead: Z gnoja pasy na zywca bym darl, za to co zrobil...

:banghead: :evil: :evil:

 

 

P.S.

Powodzenia w szukaniu i melduj na biezaco o sytuacji :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30tys to chyba był warty przed wojna, a nawet nie wiecie ilu ludzi pasie sie na kradzionych rzeczach i doskonale wie kto i komu ukradł, ale nie robi mu to żadnej róznicy, wiec mysle ze wypłynie w czesciach, albo juz jest sprzedany i przebity, zabic to mało:-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak przebity to mozna rozpoznać jeśli nie będą części odnawiane. Gorzej jak wypłynął za granicę, np. wschodnią która jest blisko Zamościa. :biggrin: Ja bym też pochlastał złodzieja tępym nożem albo wepchnął jego dłonie w pędzący łańcuch napędowy moto. Ból jak sk...syn i kalectwo do końca życia. Wiem bo mi wkręciło 4 palce kilka tygodni temu. :icon_mrgreen: Myślę że to odpowiedna kara by była.

 

Teraz trzeba szukać, rozglądać się za częściami. Allegro, motobajzle, ebay polski oraz sąsiadów itp.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstyd, że ktoś dał zlecenie na coś takiego. Sk...syn nie mógł sobie poszykać, kupić, itp. Współczucie dla właściciela. :-(

 

zobacz tutaj: http://www.allegro.pl/item462843467_sokol_600.html

 

poza tym, podaj numery ramy i karterów silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...