Skocz do zawartości

Fiat Yamaha Cup 2009


Śliwa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

mam pytanko pewnie jest kilka osób dobrze zorientowanych w zasadach Yamaha Cup. juz zdązyłem wyczytać ze na 125 nie mam szans sie załapać bo to dla młodszych jest do 21 lat tak więc myślac o startach trzeba liczyć sie z zakupem nowej R6 albo R1 bo na normalnej nieco starszej nie mozna startowac? z zeszłego sezonu wiem ze mozna wypupic ten pakiet owiewek za ponad 3tys i mozna startowac a co np z rocznikami poniżej 2006? Z chęcią bym spróbował sił tylko trzeba się liczyć tez ze sporymi wydatkami. Narazie raczej zmianiałem tylko miedzy modelami Suzuki :P ale jak trzeba to moze i na Yamahe sie wsiądzie :D parę razy juz prawie kupowalem ale jakos tak wychodzilo ze kupowałem Suzuki :P No koszt 125 jeszcze nie jest tak duzy wiec mozna poswiecic tylko na jazde na torze ale az taki kasiasty nie jestem zeby wyzucic 40 tys na sam start. I jak jest z innymi kosztami? Za kazdy start tez sie cos placi. Jesli mozna prosze o podanie pelnych kosztów :)

Chyba ze zna ktos inna tansza mozliwosc startow w wyscigach amatorskich moga tez byc suzuki albo na swoich sprzetach dowolnych :P

 

dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Niestety AW czyli właściciel obiektu w Poznaniu nie dysponuje żadnymi oficjalnymi statystykami na temt frekwencji na torze jednak na podstawie sprzedancyh biletów oraz własnych szacunków AW nieoficjalnie mówi o od 1000 do 5000 kibiców na rundę. Za granicą to zainteresowanie jest oczywiście większe, jednak w celu uzyskania konkretnych statystyk musisz skontaktować się z władzami danego toru. A co to za firma, być może zamiast sponsoring pucharu bardziej korzystnym okaże się sponsoring zespołu ;) Jakbyś miał jakieś pytania to wal na PW albo na [email protected]

Pozdro

Śliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

jak sie przedstawiają koszty uczestnictwa w tym puchrze?

Jesli wezme pakiet za 37tys (R1 + komplet owiewek) Rozumiem ze co wyscig musze kupic od nich komplet opon. Ile to wychodzi za caly sezon, 50 tys wystarczy jezdząc bez jakis kosmicznych modyfikacji wydechów rodem z motoGP itp???

 

BTW stronka pucharu jest dosc uboga w informacje

 

jeszcze jedno pytanie, czy ważąc 86 kg mam jakieś szanse na walke o czołowe lokaty jesli jestem dobry technicznie?

 

Czy np wszyscy po 70kg objadą mnie jak bedą chcieli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...