Skocz do zawartości

Świętokrzyskie


Alien27
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 maja o godz 9 startujemy z Tarnowskiej przy Roadwayu!

:crossy:

W planie przejażdżka Św Katarzyna, Bodzentyn, Nowa Słupia, Św Krzyż, potem coś wymyślimy, może Opatow, Krzyżtopor, Kuroweki - a może Sandomierz?

Rusza ekipa z Roadway-a "wtorkowa".

Kto ma czas i ochote zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

W niedzielę 17.05 (o ile pogoda dopisze) planuję się wybrać na zawody motokrosowe do Bliżyna - tak z ciekawości zobaczyć jak będzie bo wielkim fanem motokrosu to nie jestem, lecz planuję trasę z Kielce przez św. Katarzynę, Bodzentyn i Suchedniów, a powrót prawdopodobnie przez Zagnańsk i Samsonów. Oznacza to, że chcę połączyć trochę wycieczki krajoznawczej z imprezą w Bliżynie.

 

Jeśli są jacyś chętni do dołączenia się to zapraszam.

 

Wyjazd ok 9:00

Powrót - jak będziemy mieli ochotę

 

Pozdrawiam

pat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, Zlot RR MC w Skarżysku odbędzie się w ostatni weekend maja jak zwykle nad zalewem w Rejowie.

Pozdro

Zgadza się :flesje: w końcu dokopałem się do info. http://www.hardcoreparty.roadrunnersmc.pl/

Edytowane przez Luca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mimo pogody, która straszyła opadami wybrałem się do Skarżyska. Było super choć powrotną drogę w deszczu troszkę jeszcze odchorowuje.

 

Pełna relacje z mojej wyprawy można obejrzeć tutaj:

http://mapvivo.com/journey/8609

 

Polecam kota motocyklistę!

 

No i nie ma co mówić - Skarżysko to jeden z fajniejszych zlotów w kraju! Do zobaczyska za rok!

Moje moto podróże

Jeździć póki ciepło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe. No troszku Ci się przypiaszczył :) Robiliśmy zakłady czy to było 'cmok' na piasku czy ktoś "parkował" przed Twoim sprzętem?

 

Z kumplem od yamahy (też na foto) obsypywaliśmy się wzajemnie. Zabawa była przednia. Nie obyło się bez jazdy po wodzie i tym podobnych ekscesów.

Fotek narazie nie mam bo zgubiłem aparat:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...