Skocz do zawartości

Świętokrzyskie


Alien27
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Motocykliści ze Świetokrzyskiego - łączcie się...

Szkoda, że bez odzewu na mój post... Jednakże proponuję spotkanie we w wtorek w Kielcach w lokalu "ROADWAY" róg Tarnowskiej i Prostej o 19.00. Jeśli macie ochotę się spotkac, pogadać, zawrzeć nowe znajomości, zorganizować się - zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był tu kiedyś wątek o motocyklistach ze świętokrzyskiego i były nawet propozycje spotkań ale było mało chętnych i temat upadł. Ja niestety w tygodniu przebywam w Warszawie więc we wtorek nie mogę, ale np w sobotę mogę się spotkać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że bez odzewu na mój post... Jednakże proponuję spotkanie we w wtorek w Kielcach w lokalu "ROADWAY" róg Tarnowskiej i Prostej o 19.00. Jeśli macie ochotę się spotkac, pogadać, zawrzeć nowe znajomości, zorganizować się - zapraszam

Dzięki tym, którzy byli, zapraszam na kolejny wtorek tych co nie byli, w tym samym miejscu o tej samej porze. A może w niedzielę jakaś mała przejażdżka???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jutro mamy niedzielę - zaduszki i zapowiadają całkiem niezłą pogodę. Może to ostatnie dni takiej pogody i należało by je wykorzystać? Mam zamiar zadzwonić do kumpli i ruszyć na przejażdżkę. Ostatnio mieliśmy w planach Nową Słupię, więc jak wszystko wypali to zapraszam na spotkanie na parkingu pod Łysicą ok godziny 14.00. :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,pogoda była ładna i fajnie było pośmigac,sporo motocykli sie dzisiaj kreciło po naszych świetokrzyskich drogach.

 

 

 

Rzeczywiście pogoda była super jak na tęporę roku a i motocykli nawet więcej niż w środku sezonu.

Do Nowej Słupi dotarłem sam i trochę później niż planowałem. Pozdrowienia dla chłopaków ze Skarżyska i kolegi z okolic Iłży. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...