Skocz do zawartości

Tabliczki z ksywą


Majusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Temat tabliczek jest aktualny od przyszłego tygodnia. Jak będziemy w Lublinie to chętni napiszą jakie tabliczki chcą i złożymy zamówienie.

Proszę o cierpliwość :icon_biggrin:

 

Pozdrawiam --- Joaśka :crossy:

 

 

PEES Tabliczki mają wymiary 6 x 20 cm białe tło i czarne litery.

Edytowane przez JOAŚKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo mnie wnerwia jak ktos pyta po raz kolejny,gdy poprzednik na to pytanie tez nie uzyskał odpowiedzi.zreszta najprosciej to zamiast dublowac posty,zgłosic sie do organizatora przedsiwziecia na PW.zle mowie?przynajmniej odpowiedz bedzie szybsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Nie komentuje Waszego problemu z tabliczkami! Bo zadzwonić do TABALU powiedziec jaką się chce i odebrać chyba nie jest tak ciężko?? Więc po co ta zbedna pisanina?

 

Ja mam natomiast inne pytanie

chodzi mi o to jak montujecie te tabliczki?? Nawiercacie i do błotnika czy jakoś do normalnej tablicy?? Bo ja zamówilem i odebralem dwie i sie tak zastanawiam jak zrobić żeby bylo najładniej i najsolidniej przykręcone? Dodam tylko że w obu motocyklach do błotników nie moge przykręcić bo są za krótkie. Czekam na Wasze rady i spostrzeżenia.

 

Pozdrawiam lewą w górze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

chodzi mi o to jak montujecie te tabliczki?? Nawiercacie i do błotnika czy jakoś do normalnej tablicy?? Bo ja zamówilem i odebralem dwie i sie tak zastanawiam jak zrobić żeby bylo najładniej i najsolidniej przykręcone? Dodam tylko że w obu motocyklach do błotników nie moge przykręcić bo są za krótkie. Czekam na Wasze rady i spostrzeżenia.

 

Pozdrawiam lewą w górze

 

Ja mam przykręconą do tablicy rejestracyjnej - wszystko pięknie i stabilnie ;)

Edytowane przez Aganieszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz pleksi kawałek?mam taka 6mm grubosci.akurat pod tablice :) ewentualnie kup kawał blachy 1mm kwasówki i sobie zrób jakos ładnie ;) troche fantazji! albo przyjedz do mnie to ci zrobie ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Merhu dzisiaj w ridersie slyszlem o pleksi, pomysle jeszcze nad tym ale uwazam ze dobry pomysl, zarowno u mnie jak u Marysi blotnika nie uświadczysz, ledwo na zwykla blache starcza zeby przykrecić na dwie srubki, są mocno poskracane, a do Ciebie chetnie i tak i tak przyjade byle by to guwno biale zniknęło.... AVE przyjacielu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HELOŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁ!!!

 

Widzę ,że upominacie się o tabliczki dlatego od dziś do niedzieli 22 lutego 2009r.proszę wpisywać się na listę - kto, jakie i ile tabliczek chce.

Po tym terminie złożę zamówienie w TABALU.

 

Cena tabliczki to 5 zł szuka.

 

Pozdrawiam --- Joaśka

Edytowane przez JOAŚKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...