Skocz do zawartości

Tabliczki z ksywą


Majusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ja moge prosic info kto sie tym zajmie? tak prosic bez celu to kazdy głupi moze.proponuje 6-go zrobić ściepe i spisac liste kto i jaką table chce + ściepa funduszy na ten cel.inaczej to do skutku nie dojdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

synek,kuźwa,miałem na mysli siebie.ja nie musze wybierac kogos zeby zrobił to za mnie.najłatwiej zepchnąć obowiązek na kogoś.

Hmmmmm po pierwsze nie jestem twoim synkiem!!! A co do tego pytania o tabliczki to sam sobie pojadę zbiorę parę osób, które by chciały i im i sobie zamówię ale takie tylko pytanie w poprzedniej odpowiedzi zadałem. Więc mam już parę osób zainteresowanych to kto chce to niech się do mnie zgłasza !!!

Pozdrawiam ;)

Edytowane przez PARUZEL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowie wprost-jesli ktos potrzebuje tabliczki,niech pisze na pw DO MNIE!!! oczywiscie mowa o ludziach,ktorzy nie mogą być w sobote na spotkaniu.od tych wezmę nicka i kase. proste?

co do ludzi ktorzy chcieliby zamowic sposobem"na odległosc"- wysle sie pozniej paczką czy jakims listem i juz.musimy miec tylko liste,ktora przekaze komus z lublina,bo jaki jest sens jezdzic 30km po to,co ktos ma na miejscu. dotarło? i nie chce juz widziec oftopow.nie po to ten temat.

 

a tobie,MAcku,powiem tak,ze mogłbys zachowac troche powagi,a nie dziecinnie sie fochać.kto chce zeby mariusz to załatwił,ten sie wpisuje.

to nie jest licytacja,ze ja to zrobie z kims innym lepiej czy temu podobne.nie podoba sie,to sie nie pisz na to i po problemie.

juz ci pisałem w czym problem,Ty na to ze sie poprawisz itd..i co z tego wyszło? ty dalej swoje,wiec jak mam cie powaznie traktowac?zastanow sie chwile.kazdy jeden post-prosbe traktujesz jak atak.

przestan w koncu zasmiecać forum.

 

piszę wyraznie w poscie- "proponuje 6-go zrobić ściepe i spisac ..." ,a ty na to ze "Ja proponuje pogdać o tym w sobotę w ostrowie lubelskim.

Wtedy wybierzemy kto się podejmie zbiórki nicków na tabelkę i kaski na ten cel..." . czy takie odpowiadanie ma sens?! dublowanie czyichs mysli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu się nie focha tylko mów do kogo mają się zgłosić jak do ciebie to spisuj i się niech ciebie pytają!!!

Maciek powiedz czy to ma sens nad jednym małolatem się cały czas znęcać tak się mnie czepiłeś jak rzep psiego ogona !!!!!

I tylko o to mi chodzi !!!

I nie mów że nie miałeś tyle samo lat co ja !!!!

Pogadamy jak z równy z równym jak będę miał moto :bigrazz:

pozdro :rolleyes:

 

PS: Nie chodził o mi tu w mojej wypowiedzi o jakieś groźby tylko,że nikt nie rozumie że narazie nie mam motoru i mnie uważacie za nie wiadomo kogo ??? Chciałem się zaklimatyzować w waszym towarzystwie ale narazie widzę , że to mi nie wychodzi za nie dogodności serdecznie przepraszam !!!

Edytowane przez PARUZEL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu się nie focha tylko mów do kogo mają się zgłosić jak do ciebie to spisuj i się niech ciebie pytają!!!

Maciek powiedz czy to ma sens nad jednym małolatem się cały czas znęcać tak się mnie czepiłeś jak rzep psiego ogona !!!!!

I tylko o to mi chodzi !!!

I nie mów że nie miałeś tyle samo lat co ja !!!!

Pogadamy jak z równy z równym jak będę miał moto :buttrock:

pozdro :biggrin:

 

DŁUGO JESZCZE ??!! :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DŁUGO JESZCZE ??!! :biggrin:

 

Mariusz! Spokojnie :crossy: Nie warto się denerwować bo nie ma czym.

 

PARUZEL!

Dziecko drogie !!!

Wyluzuj poślady i nabierz deczko ogłady :biggrin: Daruj sobie te pouczenia i próby ustawiania ludzi Leszczyku Malutki :icon_biggrin: I nie strasz Nas swoim przyszłym nabytkiem czyli motocyklem bo się tego nie boimy i jak może zauważyłeś jeździmy na 2oo.

 

Pozdrawiam ---Joaśka

 

PEES Jeszcze jedna głupota napisana przez Ciebie PARUZEL i wyp....le Cię w Kosmos bez kromki chleba na drogę :buttrock: :biggrin: :flesje:

Edytowane przez JOAŚKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"zastanow sie chwile.kazdy jeden post-prosbe traktujesz jak atak."

w tym problem ze czytasz i nie wiesz chyba o czym mowie.

napisałem CI na pw wyraznie ,ze ja nie jestem stroną konfliktu.

ja go chce pokojowo rozwiązać.mimo wszystko dalej traktujesz kazdy post adresowany do ciebie jako zarzut i grozba.zrozum to-nie potrzebuje wrogów!całe zycie staram sie robic wokol siebie tylko przyjaciół.mogłbym po Tobie pojezdzic jak co niektorzy,ale jaki to ma sens? dalej chyba nie pojmujesz tego co mowie...myslałem ze tu naprawde wiek nie bedzie miał znaczenia,jednak pewnych barier czlowiek nie przebije.wiek powiązany jest niestety z mentalnoscią i takie cos jak (nazwę to po rodzicielsku) pyskowanie i brak kompromisów to norma.na kazde słowo o tobie odpowiadasz-odczepcie sie,zejdzcie ze mnie. dla mnie osobiscie bylby to sygnal ze cos jest jednak nie tak.ze grupa ma jakies ale. ja ci to "ale " wytłumaczyłem na PW , ale ty na forum dalej robisz "swoje" i wpieniasz wszystkich.

 

i nie bij wiecej do mnie,bo nie lubie na kogos najezdzac.czasem sie to jednak zdarza,ale to w wyjatkowo upartych przypadkach.

pamietaj- ta opinia,ktora o tobie mają ludzie ,nie bierze sie z powietrza.

ja jestem tutaj głosem mysli sporej czesci grupy. GŁOSEM!

im bardziej sie przekomarzasz na forum,tym bardziej spada twoje poparcie i szacunek do twojej osoby.zabrzmi to głupio,ale... troche pokory. i nawet gdy kupisz harleya to nikt nie nabierze do ciebie szacunku.fakt posiadania motocykla nic nie zmieni.jak juz mowiłem sto razy...liczy sie czlowiek!motocykl to tylko jeden z tematów na rozmowe.

zrozum to! ja sie juz "nie czepiam jak rzep psiej".będą to robić inni.

sam zresztą widzisz.jezdzimy razem,w duzej grupie.rozmawiam z ludzmi 60 letnimi.jaka jest roznica wieku? czy to ma znaczenie?po prostu zachowuje sie odpowiednio do sytuacji.zarty zartami,głupawki-tez sie zdarzają.do wszystkiego potrzeba taktu,a do siebie i wypowiedzi na swoj temat-dystansu! jesli zrozumiałes to ODP!

POZDRO :biggrin: ;]

 

...przepraszam wszystkich,ale kiedys myslałem o psychologi jako dalszym kierunku ksztalcenia.zobaczcie ile jest przedmiotów badan wokoło. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarty zartami,głupawki-tez sie zdarzają.do wszystkiego potrzeba taktu,a do siebie i wypowiedzi na swoj temat-dystansu!

 

według mnie, wszystko jest kwestią wzajemnego szacunku... można się wściekać i wygłupiać, nawet z weteranami, którzy w naszej Grupie są świetni!! (pozdrawiam) ale w każdym słowie musi być szacunek dla osoby i pewien dystans, w każdym żarcie takt i przekonanie, że nie zostanie on źle odebrany.

 

Maćku! Jeszcze w Komarówce byłem pasażerem (2 miesiące temu), nie miałem moto i mimo wszystko, dobrze się bawiłem i odniosłem wrażenie akceptacji dla mnie. Umiejętność pewnego dopasowania się do otoczenia i zaakceptowania panujących w nim reguł. Bez tego nie masz szans na dobre relacje.

 

Nie ma znaczenia, czy masz motocykl czy jesteś "plecakiem". Moja dziewczyna, nie ma moto, nie ma nawet prawa jazdy, a mimo to mówi mi, że podoba się jej Grupa i wspólne spędzanie czasu.

 

Do tej pory nie chciałem zabierać głosu w dyskusji, ale mam nadzieję, że zdanie kolejnej osoby, da Ci do myślenia.

 

Bo "motocykl jest jedynie tłem dla przyjaźni"... Pomyśl o tym...

 

...przepraszam wszystkich,ale kiedys myslałem o psychologi jako dalszym kierunku ksztalcenia.zobaczcie ile jest przedmiotów badan wokoło. :biggrin:

miałem elementy tego... wykłady sie super słuchało, ale z zaliczeniem gorzej :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...