Skocz do zawartości

Honda CBF 250 (egzamin)


Pitu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka!

Piszę tego posta na prośbę kolegi, który w czwartek zdaje egzamin na prawko. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, iż na kursie jeździł na GN250, a egzamin odbywa się na CBF250. I tutaj ma on do Was prośbę - czy ma ktoś zdjęcia tej Hondy z zaznaczonymi wszystkimi elementami które są ważne na egzaminie (włącznik świateł, kierunkowskazów czy sprawdzenie poziomu oleju). Wiem, że pytanie jest głupie ale chłopak dopiero zaczyna zabawe w dwa kółka, i fajnie jakby nie popełnił gafy już na placu ;)

z góry thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CBFie na której się uczę światła się włączają automatycznie.Poziom oleju sprawdza się chyba bagnetem po prawej stronie .Kierunki włączasz przesuwając w lewo (prawo)wyłączasz naciskając przycisk.Jutro mam jazdę :flesje: to jeszcze pooglądam dokładniej :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolegi nie interesuje kto na czym się uczył ani na czym zdawał...

 

Trochę późno kolega się zainteresował tematem, mógł wcześniej się dowiedzieć i znaleźć szkołę jazdy gdzie wykupiłby 1h jazd na tym moto.

 

Czy to w WORD cz-wa ma ten egzamin?, nie tak dawno nie było tam przecież cbf'ki bo żaden egzaminator nie potrafił zrobić nią ósemki. Czyżby się już nauczyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia obsługi, to pikuś... kolega chyba sobie nie zdaje sprawy, że to zupełnie inny typ motocykla, inaczej reagujący na gaz, inny środek ciężkości etc...

Ja szkoliłem się na Tajfunie i jak tylko się zorientowałem, że będę zdawał na YBR250 to zaraz wykupiłem dodatkowe jazdy... myślałem, że wystarczą 2h jednak skończyło się na 6!!! Bo dopiero po tylu miałem w miarę poprawnie opanowany motocykl. No i zdałem za pierwszym podejściem ;)

 

...

 

Ooo! Nie doczytałem, ale chciałem ostrzec właśnie przed ósemką. No nic, pozostaje koledze dokupić jazdy na CBFie o one more time :wink:

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...