Skocz do zawartości

Skórzane spodnie???


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety poziom większości naszych motocyklowych sklepów internetowych jest mierny :)

często brak cen, a lepsze fotki można zrobić komórką :)

 

Np kask kupiłem w Rapidzie, bo mogłem go wcześniej zobaczyć i wiedziałem po co jadę, niestety spodnie, rękawice i inne są od bardzo dawna UNDER CONSTRUCTION :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wszystko co wczesniej pisałem jest juz nieaktualne :!: Kurtke sprzedałem,spodnie sznurowane też i poszedłem na całośc. :) Kupiłem nową kurtke i nowe spodnie.Textylne. :mrgreen: Kurtka Orina model Tiger a portki Beringa model Seattle.Aha. Buty tez kupiłem nowe.Turystyczne firmy W2 (idź na całość,idź na całość,idź....) Kurtka za 370zł (???nowa!!!) ze spodniami było gorzej...znaczy duuuużo drożej.Ale myśle że chyba warto kupić raz a porządnie i nowe.Ekwipunek w zasadzie juz mam , tylko......kuśwa kasku nie moge kupić :twisted: Wybrałem Airoha Mathise ale ..."niestety nie ma"...Jest SE500 ale w kosmicznej (jak dla mnie )cenie.Jutro jadę zobaczyc starszy model AGV ale jest....biały :buttrock: Jak cena dobra,model fajny to kolor do dupy.Może Caberga? Tak czy siak musi być "szczękowiec" bo nosze pingle, 8O znaczy okulary.

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczow!!

Ostatnio mialem troszke szczescia i nabylem spodnie skorzane firmy Krawehl za ... 30zl na odziezy uzywanej , co prawda w paru miejcach przytarte ale pasta do butow zalatwila ta sprawe :) , pozatym stan niezly a co 30zl to nie 500 :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Witam wszystkich forumowiczow!!

Ostatnio mialem troszke szczescia i nabylem spodnie skorzane firmy Krawehl za ... 30zl na odziezy uzywanej ' date=' co prawda w paru miejcach przytarte ale pasta do butow zalatwila ta sprawe :D , pozatym stan niezly a co 30zl to nie 500 :buttrock:[/quote']

Ja kupiłem dla panny za 20z :) Z tym że bez protektorów ale ... jak nówki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=43023476

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=43023859

 

Wlasnie wyczailem na allegro takie cos.

Warte jest to swojej ceny? Dodam jeszcze ze za ok2,5 tygodnia jade do hanoweru na cebit, wiec mam okazje zahaczyc o Louisa.Kurcze juz prawie zbaranialem, kupowac te spodenki Akito, czy poczekac i sprobowac w louisie?.

 

:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łomatko 8O Ale Radek stary temat wygrzebał :roll:

Ja miałem kurtke Akito Mercury (skórzana) i byłem z niej bardzo zadowolony. Uszyta starannie, z dobrych materiałów, wygodna. Jednak po dwóch sezonach jazdy w textylach nie wrócił bym już raczej do skór.

Co do ofert Allegro to ciężko coś doradzić ale za ok 500-600zł mozna kupic juz nieźle wypasione dobre tekstylne portki.

Jednak co kto woli :mrgreen:

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Gdzie można dostać spodnie skórzane po niskiej cenie :?:

...:|

 

Najlepiej na bazarach... tam możesz coś niedrogiego uchodzić...

 

niedrogo tzn? mniej wiecej..za zwykle skorzane portki, nie koniecznie z ochraniaczami...?

jakis czas temu widziałem nówki (dosłownie 8O ) spodenki z protektorami na szmateksie za 50 zł :P - poszły w ciągu jednego dnia- szkoda ze rozmiar był nie mój :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...