Skocz do zawartości

Wszystko o Hondzie CRM 125/250


Rekomendowane odpowiedzi

Po Remoncie hondy crm 125 zanikła mi iskra na świecę.

Zmieniałem , tłok , tuleje w cylindrze , łożyska na wale

Złożyłem wszystko w jedną całość, podłączyłem kable i próbując odpalać odkryłem , że nie ma iskry:( . prąd na światła jest , cewka jest sprawna. Wie ktoś może , co mogło się stać ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś źle podłaczyłeś albo gdzieś masy nie ma....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

w tym motocyklu nic się nie zmieniało przez lata produkcji-nie gra roli......

 

patrz na stan a nie rok...

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

witam mam pytanko nabyłem honde crm odpala ale nie chce sie wkrecic na obroty ,na ssaniu jakos sie wkreci ale bez nie ma opcji .Mierzyłem cisnienie ma 8 barów niby ale mocy za bardzo nie ma na 1 ja popchne zeby zapaliła bo nie mam kopniaka co to moze byc koledzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko odnośnie części do CRM. Czy ktoś się orientuje gdzie znajde sklep z cześciami do CRM? Poszukuje króćca ssącego oraz linki gazu. Te części akurat nie podejdą od NSR. Ma ktoś może jakies namiary na jakies sklepy albo czy ktos posiada owe częsci? Przeszukałem allegro i tego typu strony ale nic nie mogę znaleść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, jestem tutaj nowy i od jakiegoś czasu zastanawiam sie nad kupnem jakiegos enduro w 2t, zastanawiam sie nad kawasaki kdx 125 lub honda crm 125, niestety nie znalazłem dużo interesujących mnie informacji na ich temat. Jeździłem kiedyś troche na dr 350 i jak wypadają moca te dwa motorki do niej? Zamierzam jeździć po lasach i jakiś polnych drogach, i czy nadąże za xt 350 i ttr 600 bo zamierzam jeździć z kolegami. I ile właściwie mają koni, jedni piszą że 26 inni 30 a jeszcze inni 34. Myślałem też nad cr 125 ale nie wiem czy maszyna nie bedzie troche uciązliwa tzn nie sponiewiera mnie ;P Dzięki za odpowiedź.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CRM ma 28 , KDX 24 a DR 30,koni. Waga CRM to 118 kilo (mogła by być lzejsza), kdx 104 a DR 130. Tyle jesli chodzie o dane techniczne. Czesci silnikowe do CRM łatwo dostepne ale z innymi moze byc troche gorzej ( ja np nie mogłem znaleźć linki od gazu i krućca ssaceo bo od NSR nie pasowaly). Co do reszty to nie wiem bo nie mialem styczności ani z KDX ani z DR (ale częsci na alledrogo widać że są). Zanim kupiłem CRM tez szukałem KDX ale 200 lub 220. Niestety tego mało jest u nas. Co do CR to wiadomo typowy dzik :) Ale wiadomo brak homologacji i częstsze wymiany tłoka. Coś za coś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...