Skocz do zawartości

Wszystko o Hondzie CRM 125/250


Rekomendowane odpowiedzi

witam mam taki problem z crm 125 chce ja odpalić kopie prubuje coś zagadać ale jak juz załapie to zaraz sama gaśnie . ma problem z wejściem na obroty ? co to moze byc miał ktoś tak ? ewentualnie potrzebuje dane regulacyje do gażnika ewentualnie cała serwisówke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, mam takie pytanie.

Potrzebuje dźwignie hamulcowa(prawą) do crm 125 z 98 roku. Jedyna jaką znalazłem na allegro pasuje do mniejszych pojemności 50-75 i do starszych roczników. Orientuje się ktoś czy ta klameczka podejdziedo mojego moto ? Wygląda w sumie identycznie.

http://allegro.pl/dzwignia-prawa-do-honda-crm-mtx-cbr-i3029088601.html

Edytowane przez mateusz__23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, mam takie pytanie.

Potrzebuje dźwignie hamulcowa(prawą) do crm 125 z 98 roku. Jedyna jaką znalazłem na allegro pasuje do mniejszych pojemności 50-75 i do starszych roczników. Orientuje się ktoś czy ta klameczka podejdziedo mojego moto ? Wygląda w sumie identycznie.

http://allegro.pl/dz...3029088601.html

Popatrz po kształcie, jeżeli wygląda tak samo to powinna pasować, ja kupowałem tak samo (nie mam już aukcji w historii bo bym Ci podał, którą kupiłem), ciężej było z klamką sprzęgła, musiałem trochę podszlifować bo nie pasowało, n ale jest ok.

 

witam mam taki problem z crm 125 chce ja odpalić kopie prubuje coś zagadać ale jak juz załapie to zaraz sama gaśnie . ma problem z wejściem na obroty ? co to moze byc miał ktoś tak ? ewentualnie potrzebuje dane regulacyje do gażnika ewentualnie cała serwisówke

Jak chcesz serwisówkę to mam ale w języku francuskim i chyba hiszpańskim, nic innego nie udało mi się znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzięki za info, udało mi się dostać w końcu orginalną klameczkę.

Jeszcze o jedno chciałem zapytać, pytanie może laickie :P ale nie widzę nigdzie śrubki którą mogłbym spuścić olej przekładniowy, a pora już zmienić olej. Będę wdzięczny za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam. Chciałbym sobie kupic trzymak do opony. Mam crm 125, 97 rok, nie widze nigdzie oznaczen na feldze, gdzie one zwykle sie znajduja ? Jak ją ewentualnie zmierzy ? Szerokosc wewnatrz, czy od konca do konca ? Opone mam 110/100-18. Jaki trzymak kupic ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, udało mi się dostać w końcu orginalną klameczkę.

Jeszcze o jedno chciałem zapytać, pytanie może laickie :P ale nie widzę nigdzie śrubki którą mogłbym spuścić olej przekładniowy, a pora już zmienić olej. Będę wdzięczny za pomoc :)

jeżeli chodzi o śrubę od spuszczania oleju to jest pod dźwignią zmiany biegów, jeżeli będziesz lał nowy olej to wlej Motula

 

Ja bym prosił o serwisówkę nawet po hiszpańsku :P Z góry dzieki

Daj maila to Ci wyślę serwisówki

 

U mnie okazało się, że zamiast standardowego tłoka mam Polini 160 :) Wszystko fajnie ale trzeba było go wymienić niestety - koszt 380 zł...

No ale za to powstał pomysł, żeby koła SM założyć :) Już kupione od NSR, za kilka dni będą zakładane, zobaczymy jaki będzie efekt końcowy. Myślę, że na miasto spokojnie wystarczy a na zmianę będą koła enduro.

Edytowane przez Pajka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki za info. Oczywiście motula nalaleł, natomiast co dziwne wylałem znacznie więcej oleju niż wlałem a poziom w "oczku" już się mieści w zakresie. Podejrzewam że z czasem poziom opadnie i trzeba będzie dolać ?

 

I jeszcze jedno pytanko tak dla pewności :) Chodzi mi o zbiorniczek który się znajduje nad dyfuzowem i pod zbiornikiem na olej na mieszankę. Czy to jest zbiornik na płyn chłodniczy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Oczywiście motula nalaleł, natomiast co dziwne wylałem znacznie więcej oleju niż wlałem a poziom w "oczku" już się mieści w zakresie. Podejrzewam że z czasem poziom opadnie i trzeba będzie dolać ?

 

I jeszcze jedno pytanko tak dla pewności :) Chodzi mi o zbiorniczek który się znajduje nad dyfuzowem i pod zbiornikiem na olej na mieszankę. Czy to jest zbiornik na płyn chłodniczy ?

U mnie nie ma zbiornika na olej, mam odłączony i sam robię mieszankę. Biały zbiornik nad dyfuzorem to zbiornik wyrównawczy na płyn chłodniczy - jest połączony wężem z chłodnicą.

Oleju powinieneś wlać 0,7 L i powinno być w oczku, nie wlewaj więcej i nie powinno być go więcej. Może wcześniej ktoś wlał więcej oleju lub z dostaje się płyn chłodniczy do oleju, nie bardzo znam się na mechanice także to tylko przypuszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam , Czy do crm 125 pasuje linka gazu od nsr 125 ? :) Z góry dzięki ;)



Ludziska ratujcie, potrzebują wałka kopnika, najlepiej cały komplet. Może ktoś z Was ma gdzieś coś takiego albo ma namiary na kogoś kto może mieć??

ja mam od mtx 125 cały silnik na sprzedanie jak coś , za 500zł. Na chodzie , Brak tylko 6 biegu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam Hondę crm 125. Miałem cieknącą jedną lagę, wiec postanowilem zmienic uszczelniacz. Problem jest jednak taki, ze po rozkreceniu obu laag, ogazalo sie ze maja miedzy soba pewne roznice. Ta cieknąca nie miala podkladki pod uszczelniaczem, i dodatkowo miala grubszą rurkę ktora idzie od sprezyny (ta w srodku). Druga laga miala podkladke i miala ciensza rurke w srodku (ta ktora sie przykreca imbusem od dolu) i miala na koncu taka tuleje zgrubiającą. Czy mozliwe ze przez brak tej podkladki w cieknącej ladze byla nieszczelnosc ? Skąd zdobyc taka podkladke ?

 

Jeszcze odnosnie uszczelniaczy. Z pospiechu postanowilem kupic uszczelniacz w sklepie a nie na allegro i chlop dal mi nieco inne mianowicie

ARI 034 41.7x55x8/10.5 Myslicie ze podejdą i nie bedzie problemow ?

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak jest z czesciami do crm 125 z 93r? Bo zamierzam taką kupic :)

 

 

części ogólnie dostępne, CRM 125 to to samo co Honda NSR 125 więc części silnikowe pasują bez problemu, sam posiadałem crm'ke i nie miałem większego problemu z zakupem części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...