Skocz do zawartości

STRZELA W GAŹNIK


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :D

Mam wielką prośbę o pomoc, otóż w moim motocyklu ( YAMAHA XT 600 97 r.) wystąpił pewien problem, moto przestało chodzić na wolnych obrotach i gaśnie przez strzały w krućce gaźnikowe, dzieje sie tak tylko przy niskich obrotach, moto już od wyższych obrotów chodzi normalnie , jednak przy przegazowaniu go i odpuszczeniu manetki gazu strzela w tłumiku ,

Może wy macie pomysł co mogło się stać, gaźnik czyściłem już 2 razy

Z góry dzięki za pomoc :wink: ;) :cool:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krocce ssace szczelne ? masz mozliwosc obnizenie iglicy ? albo przykrecenia skladu mieszanki ( tylko zapamietaj obecne ustawienie)

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja potrafi się przydarzyć również przy udziale gaźników...miałem raz do czynienia z gaźnikami które były tak nieumiejętnie poskręcane, że nie mogłem uwierzyć: jedna dysza się wykręciła i latała po komorze pływakowej, każda przepustnica na gaźniku w inną stronę widać, że kręcone było każdą możliwą śrubką...moto też nie miało wolnych i strzelało w gaźnik.

 

Jeśli nie grzebałeś w gaźnikach to tak jak mówi kolega raczej luzy zaworowe jeśli natomiast grzebałeś w gaźniku to może to też być winą gaźnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaźnik git, skręcony prawidłowo podejżewam że przyczyną takiego zachowania moto jest nieszczelna guma od krućca gaźnikowego (gaźnika podciśnieniowego), zauważylem że moto strzela właśnie tylko w gaźnik podciśnieniowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...