Skocz do zawartości

Torba motocyklowa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio na aukcji znalazlem, dosc tania torbe: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=419660614 jak wiadomo "tanie mieso psy jedza". Ale widze, ze duzo osob je kupuje, do tego jeszcze sprzedawca niby daje 2 lata gwarancji. Moze, ktorys z kolegow / kolezanek zakupil cos takiego i moze sie podzielic opinia?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tą kasę jakość jest bardzo dobra jest usztywniona, nie wiem jak trzyma na zbiorniku ale są magnesy w miękkiej podstawie i dodatkowo paski przytrzymujące, ma uchwyt do noszenia i można ją przewiesić na ramię - mi pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moto-detail to tania marka akcesoriów louisa, którą to informację łatwo znaleźć. akurat to, że tania wcale nie przeszkadza jej mieć zupełnie przyzwoitej jakości - jest przecież sprzedawana na raczej wymagającym rynku niemieckim

osobiście miałem komplet sakw m-d, jeździły jakiś czas na xj-cie, żadnych awarii nie odnotowałem. trzymały kształt nawet pod dużym obciążeniem, nic się nie urwało. widziałem też krajowe podróby metro czy innego syfu - nie było porównania

sądzę, że zakup powinien być trafiony; pod warunkiem, że 8l pojemności wystarczy, bo IMHO to cholernie mało. ale ja mam na moto łącznie 140l bagażu podczas wyjazdu :)

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku sezonu zakupilem taka torbe i uzywam do tej pory (lacznie kilka wyjazdow). Moze nie jest za bardzo pakowna ale recznik, klapki, 2 koszulki, 2 pary slipow i skarpetki na zmiane plus mydlo itp. da sie zapakowac bez problemu plus kilka innych rzeczy. Do tego tangbaga dodawany jest pokrowiec przeciwdeszczowy i dwa paski. Osobiscie mocuje go tak jak na zdjeciu i trzyma sie bardzo dobrze no i stanowi oparcie dla plecaka ktory mam zawsze na grzbiecie. Ogolnie polecam na jakis krotki wypad.

 

http://img146.imageshack.us/img146/1899/p1000574wk4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi. Chyba Jeszua ma racje, ze troszeczke moze byc przy mala. Za to znalazlem, tez w przyzwoitej cennie torbe Metro : http://moto.allegro.pl/item407728210_pleca..._bag_metro.html ma regulowana pojemnosc, co moze sie przydac. Moze taka tez posiada ktos z Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam od zeszłego sezonu i ogólnie jestem zadowolony. Używam jej na CBF600, z tym że raczej nie jeżdżę szybko.

Może coś zmienili w projekcie od zeszłego roku, ale w mojej brakuje mi jakichkolwiek przegródek w środku lub małych zapinanych na zewnątrz - przydałyby się, żeby szybko dostać się do telefonu albo innych drobiazgów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uparcie szukasz w najniższych cenach, ale niestety nie jest to dobra taktyka. teraz oszczędzisz 3-4dyszki, a potem będziesz się męczył przez dłuższy czas - wreszcie kupisz następną, lepszą, ale stracisz na tej prawie stówkę. z kategorii jeszcze "budżetowej" mogę polecić takiego (sorki, coś mi się link nie wkleja): http://www.moto-akcesoria.pl/product_info....oducts_id=23258

nie jest istotnie droższa, za to zdecydowanie lepiej pomyślana. kupiłem, jeszcze nie miałem okazji używać - wymaga lekkiej przeróbki na istniejące zaczepienia w bmw. czepiłbym się jedynie tego, że nie da się z niej zrobić plecaka; ale poprzedniego tankbaga miałem z taką opcją i skorzystałem z niej... 0 razy :biggrin:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no wiesz 20zl w ta czy w ta to nie gra roznicy. Kto kupuje tanio, 2 razy kupuje :). No ale 200zl nie dam, jednak ta co pokazales to jeszcze bym lyknal. Ta Louis-a ma o tyle fajniej, ze ma kupe przegrudek i mozna upakowac troche "syfku". Dzieki za linka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no wiesz 20zl w ta czy w ta to nie gra roznicy. Kto kupuje tanio, 2 razy kupuje :). No ale 200zl nie dam, jednak ta co pokazales to jeszcze bym lyknal. Ta Louis-a ma o tyle fajniej, ze ma kupe przegrudek i mozna upakowac troche "syfku". Dzieki za linka.

 

 

torba ok ale uwazaj na sklep bo mozesz sie zdziwic jak otrzymasz przesylke torbe polecam ale moze z innego zrodla

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

torba ok ale uwazaj na sklep bo mozesz sie zdziwic jak otrzymasz przesylke torbe polecam ale moze z innego zrodla

 

 

Jak nie wasz w okolicy Louis-importera to ja mogę polecić

 

http://www.mm-motocykle.pl/sklep.html

 

oprócz sklepu w kraku sprzedają też online ..

spokojnie mogę polecić bo ściągali dla mnie parę rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...