Skocz do zawartości

Wesoły paintball ;)


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Aśka

2. Marla

3. Belgu

4. Turtel

5. Adam

6. Zappa

7. Dexio

8. i 9. Peterek z latoroślą

10. kolejny Adam

11. Jesus + dwóch apostołów :wink: (nie wolno chodzić po wodzie! cudy, objawienia, zmartwychwstania, oraz wspomaganie się zjawiskami atmosferycznymi też zabronione, nie mozna wspomagać się armią wiernych moherów)

12. i 13. Janek + 1

14. Bartas

15. wolkan

16. elqjp

17.mod-ek a niech tam,nigdy w to nie grałem

18. i 19. Drake + Sylwia

20. Mariani

21. i 22. Zulus + ochroniarz:)

23. Agnes535

24.MichaelO (własny sprzęt i ciuch posiadam)

25. Listek

26.Castro

27. Miro

28.bartheeez czy jak mu tam - ma własny sprzęt ale nie ma munduru

=30 (apostołowie)

Edytowane przez Jesus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dojazde na miejsce tylko prosze o wyjasnienie bo kompletnie nieznam tamtych regionów:

 

Jade Wawelską,potem odbijam w Ostrobramską następnie Płowiecka > Czecha >Trakt Brzeski >al.J.Piłsudskiego > wlatuje na Okuniewska i co dalej w ... google Okuniewską nr.1 pokazuje w prawo ,a na mapce elqjpa powinienem w lewo, kawałek prosto i parking po prawo?

 

P.S.Ile czasu może zając Paintball (bez ogniska)?

Edytowane przez Janek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak w końcu 2oo czy 4oo?

 

Powiem tak. Ty dasz radę po wojnie wsiąść nawet i na 2oo na pedały;)

Reszta - nie wiem, ale skoro taka cisza to przypuszczam, że boją się przyznać że ciężko i w 4oo - ja nie;)

Ładuje gps-a - póki co i zobaczę jak z kacem rano - jak "wydech" będzie czysty to pewnie się pojawię ale w końcu nie wiadomo czy spod torwaru? Ja to z tego Piaseczna mam zawsze pod górkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że 2oo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I, jak rozumiem, widzimy się o 10 na miejscu, olewamy Torwar. Nie zapomnijcie kiełbasek! :clap:

 

Ludzie na wschód od Warszawy też istnieje cywilizacja, nawet asfalt mamy :D .

 

Ta. Jasne. Uważaj, bo Ci ktoś uwierzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo ważna informację dla Warszawiaków, szczególnie tych co w Wawce mieszkaja od niedawna. Wesoła to dzielnica Warszawy, chyba cały poligon też znajduje sie w granicach administracyjnych miasta, tak więc nie ma obawy że sie skończy asfalt. Szutrowe drogi zaczynają się dopiero za granicą dzielnicy Wesoła, czyli tam gdzie się kończy stolyca ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co w Warszawie mieszkają od dawniej niż od niedawna,to Wesoła nie była do niedawna dzielnicą Warszawy. :icon_twisted:

http://www.bikepics.com/members/modek/
w sprawie pochówku, to zaczynam mieć zdanie zbliżone do koncepcji qurim`a

a być może nawet zacznę chodzić z gołą dupą, żeby mogli całować za życia

http://rpmauto.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff... Melduję, że dotarlam do domu! Zabawa super, dzięki wszystkim przybyłym za mniej lub bardziej udany mord na niemotocyklistach :( :biggrin: Nawet mimo średnio uczciwych przeciwników, było naprawdę rewelacyjnie. Ciekawe tylko czy jutro będę w stanie wstać z łóżka... albo chociaż ruszyć czymkolwiek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...