Skocz do zawartości

Kawasaki Zx6-r :)


Rekomendowane odpowiedzi

A mi niezbyt podoba sie R6 i R1 - R6 jest filigranowa - ma strasznie mała owiewke i trudno sie za nia schowac przy wiekszych predkościach - podobnie z R1 - jest strasznie malutka - i jak stoi przy np ZX9 czy CBR 929 go odrazu widac róznice w gabarytach -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo zgadzam sie ale ta filigranowość ma swoje plusy- powoduje że czujesz sie na niej jak na zabaweczce i możesz z nią robić rzeczy które na ZX9 czy CBR 929 są znacznie trudniejsze, poprostu czujesz ten motorek i dzięki lekkości możesz sie nią bawić! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje ta filigranowośc ma pare plusów al ewg mnie wiecej minusów - łatwo nia poszalec bo jest leciutka i nawet jak si estraci równowage to zawsze mozna podepszec sie nogą co przy zx9 jest ju znie do pomyslenia bo jest za ciezka - ale z drugiej strony bardzo mniemiłe odczuci asa podczas jazdy po koleinach i mijaniu tirów - ale kazdy lubi cos innego -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje ta filigranowośc ma pare plusów al ewg mnie wiecej minusów - łatwo nia poszalec bo jest leciutka i nawet jak si estraci równowage to zawsze mozna podepszec sie nogą co przy zx9 jest ju znie do pomyslenia bo jest za ciezka - ale z drugiej strony bardzo mniemiłe odczuci asa podczas jazdy po koleinach i mijaniu tirów - ale kazdy lubi cos innego -

 

jednak w Polskich realiach, gdzie nie mamy za dużych warunków do ścigania się lepsza jest Kawa ;) mało jest ludzi, którzy potrafią wyciągnąć kasę i śmignąć do Poznania, większość woli oszczędniej polatać po obwodnicach miast, niestety część z nich źle kończy :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, jak ktoś planuje poszaleć po mieście, postawiać na gumy (obie!) to faktycznie R-ki są dobrym wyborem... Ale jak ma się zamiar robić trazy powyżje 100 km... to jednak to co mówił Pablo - dobrze mieć znośną pozycję za kierownicą i stabilniejsze moto... A na tor, przynajmniej raz do roku każdy powinien odżałować parę groszy i pojechać... zwłaszcza nowo nabytym moto. TO jest najbezpieczniejsza opcja poznania moto - jego możliwości.

ZX6R to naprawdę dobry wybór, a jeszcze 636! W którymś z tegorocznych superbików porównywali ją z... gsxr750! I nie wypadła gorzej!

 

PS. Na rok A.D. 2005 planuję CBR lub ZX9R... chyba że bóg da i trafi się w znośnej cenie 1000 / 10!

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek -motocykle tej klasy co R1 lub R6 czy Zx636 - to naprawde rewelacyjne sprzety i maja zarówno swoich zwolenników jak i przeciwników - n alekkiej R6 duzo łatwiej poszalec w miescie ale trzeba erz włozyc wiecej wysiłku podczas jazdy na dłuzszej trasie - no i co tu wybrac . Ja jeszcze nie zdecydowałem sie na czym bede jeździł w przyszłym sezonie - moim ideałem jest Zx9 rok około 1999-2001 ale nie moge dostac nic ciekawego za przyzwoita cene , a do YZF thunderace jakos jestem żle nastawiony i wydaje mi sie ze ona nie spełni moich oczekiwan - mam jeszcze na oku piękna R1 - biało czerwona full wypas wiec moze na pierwsze spotkanie forumowe przyjade na wsciekej R1 ???Pomocy co kupic ??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jag- co ty gadasz pewnie ze biały nie pasuje do naketa np twojego ducata ale jezeli chodzi o sportowe motocykle to połaczenie kolorów białego i czerwonego jest idealna - nie bede juz mówił jak działa na laski :lol: R1 na która sie szykuje ma czerwone siedzenia biało czerwone malowanie - sportowe czerwone manetki harisa czerwa szyba MRA i wyglada rewelacyjnie - wstawił bym fotke ale nie wiem jak jak ktos mi wyjasni to wstawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego masz na myśli? Nie znalazłem nigdzie fotek z czerwonymi siedzeniami, ale reszta jest biało-czerwona. Chociaż moim zdaniem Yamaszka na tej drugiej fotce wygląda znacznie lepiej. Czerwone z czarnym ładnie się komponuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jak Pablo nie latasz dłuższe trasy niż 300 km, to faktycznie, R1 wystarczy.... Jakoś te 1,5 godziny zniesiesz w pozycji embrionalnej (na trasie!). Ale na laski, i na gumę to faktycznie, dzikie moto...

Tylko ta czerwona szyba... a może w odcieniu różowym...? Jak by to powiedzieć... jakoś tak mi to wyglada, nie chciałbym powiedzieć że pedalsko... ale nie mogę znaleźć odpowiedniego słowa....

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge sie z wami zgodzic - czerwona szyba jest gites - chociaz moze troch etrudno sobie ja wyobrazic ale wyglada fajnie - i jest to korol raczej krwisto czerwony n apograniczu bordo i ładnie sie prezentuje do całości . Ścigacz to nie golas czy choper który powinien byc czarny i błyszczący od chromu - ścigacz musi sie rzucac w oczu kolorami - a w ciemnych barwach traci swój urok

 

ps jak wstawiac takie zdjecia pod postem ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo a który rok tej Rki co sie nią interesujesz?

Nie jest czasem z białegostoku bo tam mój znajomek(wołają na niego "Bolo") ma czerwono białą R1 z czerwoną szybą i maaaaasą polerki(rama wahacz koła...wszystko co sie dało wypolerować świeci sie jak lustro...).

 

Ja bym brał Rke bo to naprawde rewelacyjna maszyna i wcale nieprawda że taka niewygodna na trasie-smiało można nią sie wybrać dalej, jeszcze nie słyszałem od kolegów którzy mają żeby jakoś wyjatkowo mocno narzekali po dłuższej trasie! NApewno ZX9 jest wygodniejsza ale Rka jest znośna a przy tym jaki potworek! :twisted:

Wrzuć fotke jak masz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...