Skocz do zawartości

LUBELSKIE STOWARZYSZENIE MOTOCYKLISTÓW


JOAŚKA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Wiem, że istnieje już sekcja motocyklowa w Automobilklubie Lubelskim i ona ma dostęp do toru (co tydzień w czwartki), więc LSM to takie zdublowanie istniejącej już formacj, ale OK not my cup of tea :icon_razz:

 

i tu sie mylisz,

nic nie dublujemy, nie jestesmy tylko po to zeby smigac na torze, bedziemy pracowac i nad tym ale jest tez wiecej celow w naszej dzialalnosci, miedzyinnymi wspieranie akcji charytatywnych, promowanie bezpiecznego stylu jazdy a takze wspolna zabawa w fajnym gronie.

NIKOGO NIE DUBLUJEMY I NIE NAŚLADUJEMY

Jestesmy jedyna taka formacja motocyklowa w najblizszej okolicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo widze gdzie tu dublowanie i czego? my nie jezdzimy po torze tylko po ulicach.domyslam sie tez ze jezdzacy na torze lubia tez posmigac szybciej w terenie miejskim,co widze na codzien po naszych chlopakach jezdzacych tam w czawartek.Lub.Stow.Motocyklistów ma za zadanie głownie wspierac rozne akcje charytatywne,zrzeszac motocyklistow a w przyszlosci organizowac jakies imprezy (ale nie bedzie reklam w stylu "najlepszy zlot") ten kto umie docenic towarzystwo i chce sie co najwazniejsze zaklimatyzowac-znajdzie u nas dobrą zabawe.i tylko o to nam chodzi.a nazwa i istnienie jest po to,by lubelacy nie byli anonimowi jako grupa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczułem się jakbym włożył kij w mrowisko, a to nie była moja intencja :icon_razz: . Spokojnie, po co te wielkie litery :banghead: . Chcę ustalić co da mi wstąpienie do Stowarzyszenia i poniesienie kosztów z tym związanych. Jeżeli da mi ono możliwość uczestnictwa w szkoleniach, których w Lublinie bardzo brakuje, to spoko podpisuję się obiema łapkami.

Chciałbym wiedzieć jakie konkrety kryją się za "wspieranie akcji charytatywnych, promowanie bezpiecznego stylu jazdy".

Edytowane przez marcin700

Wszędzie dobrze, ale najlepiej w siodle :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z konkretów to będzie przede wszystkim wizyta w Woli Uhruskiej, kiedy na kilka dni przed wydaniem decyzja przez sąd o rejestracji Stowarzyszenia, zostaliśmy zaproszeni na imprezę, która miała na celu zbiórkę środków na rehabilitację Daniela. Dodam tylko, że juz wtedy zapraszano LSM. Z tego co mówiła Asia to sporo kasy się uzbierało, nie ma co ukrywać, że przy naszym udziale.

Promowanie bezpiecznego stylu jazdy? A co tu tłumaczyć?

Szkolenia? Na wszystko przyjdzie czas...

No i przede wszystkim dobra, wspólna zabawa!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promowanie bezpiecznego stylu jazdy? A co tu tłumaczyć?

Tłumaczyć w jaki sposób chcecie promować ów styl jazdy. Zorganizujecie festyn motocyklowy w Lublinie, którego podstawową tematyką będzie bezpieczna jazda? Czy może odbędzie się seria wykładów otwartych? A może przygotujecie cykl artykułów w lokalnych gazetach?

Szkolenia? Na wszystko przyjdzie czas...

Liczę na to że przyjdzie.

Wszędzie dobrze, ale najlepiej w siodle :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POWITAĆ LUDKOWIE! :P

Widzę,że dyskutujecie na temat LSM.Wydaje mi się ,że potrzebne będzie trochę bliższych informacji na temat STOWARZYSZENIA,które stworzyliśmy żeby np wyjaśnić iż nie jesteśmy Grupą dublującą Sekcje Motocyklową Automobilklubu w Lublinie.

 

 

marcin700--- chcemy robić wiele ciekawych i pożytecznych rzeczy a przy okazji bawić się.Tylko wszystko w swoim czasie bo jak zaczniemy robić jednocześnie kursy,imprezy,zloty, szkolenia etc to się pogubimy i nie zrobimy w ten sposób nic. Poza tym mamy dopiero tydzień czyli jesteśmy noworodkiem i trzeba czasu by wszystko poukładać z sensem - od najważniejszej do najmniej potrzebnej w tej chwili inicjatywy.

Do tej pory nie było w Lublinie żadnej zalegalizowanej Grupy związanej z moto ( za wyjątkiem Klubu Harley'a)

To co chcemy robić jako LSM skupia ludzi bez względu na markę motocykla jakim jeżdżą,jego wiek

( motocykla),miejsce zamieszkania no i płeć :biggrin:

A tak na koniec--- nie musieliśmy być zarejestrowani w KRS a już robiliśmy swoje--- impreza dla dzieciaków w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Lublinie. Potem ustanawianie rekordu w Radawcu

Od tego się zaczęło. I niech trwa.

I jeszcze jedno - nie jesteśmy MC i nie chcemy być. Przyłączenie się do Nas jest dobrowolne,nie zmuszamy nikogo. Nie narzucamy niczego co może ograniczać swobodę śmigania nawet w pojedynkę.

Chcesz jedziesz ,nie chcesz - robisz coś innego.

A fakt,że czujemy sie świetnie w swoim gronie to chyba nie jest przestępstwo :) I to bez znaczenia ,że różni Nas wiek, rodzaj moto, często poglądy i spojrzenie na świat. To nawet ma pozytywny skutek bo starsi czują się młodsi ( jak ja :biggrin: ) a Młodzi mogą dowiedzieć się wiele o życiu.

Jeśli chcecie konkretów w sprawie LSM--- statut, założenia,cele działania itd to proszę bardzo udostępnimy.

 

To by było na tyle :bigrazz:

 

Pozdrawiam ---Joaśka

 

PEES DAWAJ JAWE :eek: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh.. nie wiem w jaki sposob mozna sie doszkalac na motocyklach pokroju junaka czy vt 600.umiejetnosci jazdy na motorze doszkala sie przez długie kilometry i rozne nietypowe sytuacje.szkoleniem jest jazda w ruchu miejskim,gdy kazdy chce cie z drogi zepchnąć.masz na mysli moze sposoby pokonywania łuków itd. na motocyklach bardziej sportowo nastawionych? skoro istnieje cos takiego w A.L sekcji motocyklowej,to po co dublować.nie łatwiej zaprosić? no chyba ze tam tego nie organizują,bo sie nie doczytałem. napewno zorganizowane zostaną kursy na ratownika drogowego (czy jak to sie tam zowie) tak aby grupa czuła sie bezpiecznie nawet w razie kolizji.domyslam sie tez,ze zostanie wysunięta akcja noszenia kamizelek odblaskowych na moto.po pierwsze lepsza widocznosc,po drugie kierowcy reaguja jak na policjantów i tym samym zwalniaja i staja sie ostrozniejsi.sprawdzone w praktyce na drodze chociazby 6-go. cudów nie ma co oczekiwac od organizacji bez sponsorów.nie mamy kieszeni wypchanych kasą zeby sobie hop i cos zamowić.to nie ta organizacja.jestesmy zrzeszeniem ludzi pracujących nie za 6tys/miesiecznie,czesto tez uczniow czy studentów. kasa ma w tym hobby wiele do gadania,szczegolnie w kwestii organizacji imprez. chociazby jakis zlot:kilka zespołow,nagłosnienie,scena,wynajem terenu na kilka dni,znaczki,koszulki,oswietlenie itd itd... dojdziemy i dotego.ponoc mamy juz wsparcie i to takie z grubej rury :)

takze poki co-musimy załatwiac sobie sponsorów i przemyslec dobrze ewentualne imprezy,jakie mozna by zorganizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A fakt,że czujemy sie świetnie w swoim gronie to chyba nie jest przestępstwo :)

Jak to nie jest? Dobre samopoczucie jest wyjątkowo szkodliwe i musi być zaleczane regularnie odpowiednio dużymi dawkami cieczy neutralizujących... zapomniałem tylko wzoru chemicznego... zaraz sobie przypomnę... mam: C2H5OH :cool:

Trzymam kciuki za powodzenie inicjatywy :)

Wszędzie dobrze, ale najlepiej w siodle :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę juz wyedytować wiec pisze posta pod postem... :/

 

Poczułem się jakbym włożył kij w mrowisko, a to nie była moja intencja :buttrock:

Tu nie chodzi o wkładanie kija w mrowisko lecz o podawanie informacji, które są niezgodne z prawdą i naszymi intencjami :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj dostalem banery, dotarly w 10 godz z poznania :)

do wiadomsoci zainteresowanych, kosztowały 25 zl za sztuke czyli za 2 zaplacilem 50 zl plus 20 zl za ekspresowa dostawe kurierska, czy;i 70 zl za wszystko

chyba szybciej i taniej nie dalo by się zalatwic w naszej okolicy.

P.S. baner ma wielkosc metr na metr i metalowe oczka na okolo

pozniej zrobie fotki i wrzuce na forum

 

wiec jak obiecalem tak robie i wrzucam foto baneru

>>>>>>BANER LSM<<<<<<

Edytowane przez aftys6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działacie z wielkim rozmachem widzę, życzę powodzenia i wytrwania. Tylko jak będzie wam się zo dużo udawało KRM może się chcieć pod tym podpisać, oni lubią takie akcje. Nie dawajcie się wciągnąć w żadne polityki i afery. Bądzcie zawsze motocyklistami. Choc gdzie trzech Polaków tam trzy zdania, i to jest przyczyną wielu niepowodzeń w tym kraju.Powodzenia :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest KRM?

 

Widziałem Wasz/Nasz baner, w czasie biegu do samochodu(niestety na razie), ale tak lało że sie nie zatrzymałem. Byłem z córeczką. Może gdybym był sam..... Oczywiście na torze kartingowym.

Baner robi wrażenie-GRATULUJĘ.

Edytowane przez walko69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krajowa Rada Misjonarzy <bądź Ministrów> :( :biggrin: ??

 

Ewentualnie:

 

Kaczki Rządzą Miastem :D

 

PS: strzeżcie się grupy Czarnych Smerfów :banghead:

 

Asiu, jak to było po rosyjskiemu :crossy: ??

Edytowane przez Majusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...