Skocz do zawartości

Ślub - prośba o obstawę


Proca
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

30.08 mój brat bierze ślub, co prawda teraz nie jeździ motocyklem (kiedyś jeździł na sprzętach typu ogar/WSK) ale dalej sympatyzuje z klimatem 2oo. Ja w tym całym zamieszaniu uczestniczę jako świadek.

Wiem, że ogromną frajdę sprawiłoby im/nam pojawienie się na ślubie kilku motocykli (im więcej tym lepiej).

I tutaj mam do Was prośbę o pomoc w zorganizowaniu obstawy motocyklowej.

Najlepiej byłoby, gdyby ok. godziny 15 udało się zorganizować obstawę na trasie Otwock - Wiązowna (Kościół - restauracja), to jest z 15 km.

Byłbym ogromnie wdzięczny za pomoc :) mam nadzieję, że się uda :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Z chęcią bym pojechał w takioej obstaweie jeśli ja i moja Hondzina nie będzie wyglądała jak piąte koło u wozu. :biggrin:

 

ogólnie to czemu nie, tylko ze względu na frekwencjie parada stoi pod znakiem zapytania.

Poczekajmy, może się coś ruszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odzew!

 

Witam, ja rowniez mogę podjechac, co prawda niezbyt reprezentacyjna maszyna ale zawsze to motocykl ;)

 

XJ600 jest bardzo reprezentacyjna- coś o tym wiem :)

 

Ślub rozpoczyna się o 14-tej w Kościele Zesłania Ducha Świętego, przy ul. Żeromskiego 6 w Otwocku,

Nie wiem czy ceremonia będzie trwała bitą godzinę (chyba nie), dlatego dobrze jakbyście mogli być powiedzmy o 14:40 pod kościołem.

Stamtąd przejazd do Restauracji Mazowsze przy ul. Lubelskiej 18 w Wiązownie.

Zerwę się do Was wcześniej ze "składania życzeń" aby chwilkę pogadać.

 

Jeszcze raz dzięki za pomoc :buttrock: !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odzew!

 

Ślub rozpoczyna się o 14-tej w Kościele Zesłania Ducha Świętego, przy ul. Żeromskiego 6 w Otwocku,

Nie wiem czy ceremonia będzie trwała bitą godzinę (chyba nie), dlatego dobrze jakbyście mogli być powiedzmy o 14:40 pod kościołem.

Stamtąd przejazd do Restauracji Mazowsze przy ul. Lubelskiej 18 w Wiązownie.

Zerwę się do Was wcześniej ze "składania życzeń" aby chwilkę pogadać.

 

Jeszcze raz dzięki za pomoc :icon_biggrin: !

 

 

Postaram się przyjechać i powiem to na www.wawamotosquad.com może któryś z chłopaków się dołączy ...

 

Potwierdź tylko chęć i najlepiej powiedź którędy będzie jechał żeby nie było rozpierduchy na trasie ... aaa i daj znać czy blokować skrzyżowania :-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się przyjechać i powiem to na www.wawamotosquad.com może któryś z chłopaków się dołączy ...

 

Potwierdź tylko chęć i najlepiej powiedź którędy będzie jechał żeby nie było rozpierduchy na trasie ... aaa i daj znać czy blokować skrzyżowania :-))

 

Chęć potwierdzam :biggrin:

jedyna słuszna trasa to: ul. Żeromskiego w kierunku Szosy Lubelskiej, dalej Szosą Lubelską w kierunku Wiązowny. Kwestię blokowania skrzyżowań ustalimy na miejscu, ale myślę że warto było by przyblokować choćby wyjazd z Żeromskiego na Szosę Lubelską.

Edytowane przez Proca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...