Skocz do zawartości

Spotkanie Viragowców Kletno


marcysiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakbyś miała mieć problem z dojazdem z Karpaczewa to daj znać.... wszak jedziemy z lepszą połową w 2 motungi.... Ale nie namawiam, taka luźna propozycja....

 

Ooops, nie doczytałem powyżej. No to sorki. Cza było w Karpaczu zostać.... :icon_mrgreen:

Zawsze mogę z Karpacza jechać, jak trzeba by było a jest możliwość zabrania się to bardzo chętnie Bober i dzięki za odzew....szerokości

 

Zawsze mogę z Karpacza jechać, jak trzeba by było a jest możliwość zabrania się to bardzo chętnie Bober i dzięki za odzew....szerokości

sorry za zmianę Bubera na Bobra, jakby co to ja się piszę, odezwę się na PW, pozdro...

Edytowane przez ewuniek44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się da.. :D ale na 100% potwierdzę jak skonsultuję z małżonką :icon_mrgreen:

Nawet miejsce na jakieś bagaże jest, bo my się spakujemy do moich kufrów. Dam znać na PW.

Edytowane przez Buber

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W konsultacji z Asią (szefową Bikers Choice) ustaliłem możliwość zakupu na miejscu talonu na żarełko i napitki za kwotę 92 zeta za cały pobyt - ceny promocyjne. Gwarantowałby on 10 piw oraz posiłki

piątek - obiadokolacja: filet z kurczaka, ziemniaki, surówka z czerwonej kapusty,

sobota - śniadanie: jajecznica na boczku, chleb, masło, pomidor, ogórek, herbata

- obiadokolacja: żur z jajkiem, schabowy. ziemniaki, surówka z białej kapusty

niedziela - śniadanie: zestaw wędlin, ser żółty, pieczywo, ogórek, pomidor, masło, herbata

Ponadto w przypadku wykupu takiego talonu była by mozliwość wykupienia kolejnego talonu na browarki po cenach promocyjnych.

Poza tym jest prośba, aby nie spożywać własnego alkoholu w lokalu oraz w jego obrębie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie zastanawiam czy ta impreza to tylko dla viragowcow czy raczej każdy mile widziany ...no i czy zamknięta czy raczej otwarta jezeli chodzi o towarzystwo .... nie ukrywam ze Biker Choice odwiedzam przy każdym wylocie na czechy i chętnie na jakiejś imprezie tam bym był ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista noclegów:

 

Chata Janowa:

Pierwoszówx2, Hamirx2, Kosinx2, Prezes Bugsx2, marcysiekx2, Arek1965x2

 

Nad garażem:

cyklotronx2, dieselx2, cbrx2, bmwx2, bzykux2

 

Sołtysowa:

cezesekx2, krasnalx2

 

Chata Wiedzmina:

Zosiax2 (pokój "bombonierka"), Sabciox2, PitaMx2, Jędrek342x2 (od soboty)

 

Sądejówka:

JareGx12 (duża sala na strychu po prawej stronie patrząc na front budynku dla tszoty...)Kakax1, Kozakx3, Andirutx2, Ewuniek44x1, Mordeczkax1, Mrówax2, Sartx2, mariusz757x2, misiekx1, StesiUx1, Kossx1, marko873x1, OsTrYx1, mikelakselx1, NICOx2]

 

Śnieżnik:

Pokój dwuosobowy:Buber+Piaffe x2, Kożuch x2, Prezesx2, Marek73x2, edox2, Kojakx2, Strażak+Leszek69 x2, Homer x2

Pokój 3-osobowy: Jesion x3,

Pokój 4-osobowy: Marekx4,

Soliści: Stilgar75x1, wwwwoltix, Wolbix1, mistarox1, Marekx2(dodatkowo), masztakx2, Budzy x1...

Tak wygląda rozkład noclegów, jesli kogoś pominąłem to proszę o kontakt. Z tym, że miejsca są praktycznie jedynie w Śnieżniku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja proszę o miejsce w małej sali kominkowej na dole, gdyż dalej raczej nie dojdę :biggrin:

 

Lista noclegów:

 

Chata Janowa:

Pierwoszówx2, Hamirx2, Kosinx2, Prezes Bugsx2, marcysiekx2, Arek1965x2

 

Nad garażem:

cyklotronx2, dieselx2, cbrx2, bmwx2, bzykux2

 

Sołtysowa:

cezesekx2, krasnalx2

 

Chata Wiedzmina:

Zosiax2 (pokój "bombonierka"), Sabciox2, PitaMx2, Jędrek342x2 (od soboty)

 

Sądejówka:

JareGx12 (duża sala na strychu po prawej stronie patrząc na front budynku dla tszoty...)Kakax1, Kozakx3, Andirutx2, Ewuniek44x1, Mordeczkax1, Mrówax2, Sartx2, mariusz757x2, misiekx1, StesiUx1, Kossx1, marko873x1, OsTrYx1, mikelakselx1, NICOx2]

 

Śnieżnik:

Pokój dwuosobowy:Buber+Piaffe x2, Kożuch x2, Prezesx2, Marek73x2, edox2, Kojakx2, Strażak+Leszek69 x2, Homer x2

Pokój 3-osobowy: Jesion x3,

Pokój 4-osobowy: Marekx4,

Soliści: Stilgar75x1, wwwwoltix, Wolbix1, mistarox1, Marekx2(dodatkowo), masztakx2, Budzy x1...

Tak wygląda rozkład noclegów, jesli kogoś pominąłem to proszę o kontakt. Z tym, że miejsca są praktycznie jedynie w Śnieżniku...

 

Marcysiek, jeszcze Virago Yama w Sądejówce X 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...