Skocz do zawartości

prawko A1


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam jestem z pionek . mam zapytanie odnaosnie prawka a1 a mianowicie w osrodku szkoleniowym zdałem juz teorie a godziny jazd miałem tylko 2 godz (1godz i 30 min na placu , 30 min po miescie )pan instruktor stwierdził ze umiem jezdzic i powiedział zebym dopłacił reszte kasy i moge wziac papiery . i tu moje pytanie do niego jak mam zdac w word w radomiu skoro np. nigdy na moto nie byłem nawet na rondzie nie mówiac o reszcie .

jeszcze dodam żę gdy zapytałem zeby pojechac chociaz na godzine pojezdzic po radomiu to on odpowiedział ze nie ma takiej mozliwosci :)

 

Moze mi ktos poradzic co mam zrobic w takiej sytuacji??????????????? :icon_razz:

Edytowane przez rolnik896
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha ,rozumiem

ale On chyba za kurs zaplacil, a "instruktor" chce doplaty, tak??

a moze jest tak ze on da Ci ne papiery, a Ty bedziesz jezdzil przed egzaminemte dwa tygodnie.

Albo nagraj chlopka, powiedz ze albo darmowy kurs, albo tasma trafi u rodzicow:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze zle zrozumiales, ale i tak powiniens doplacic i wyjezdzic, bo kasy raczej nie odda, chyba ze go podkablujesz. Jak zaplacisz to powiedz ze moze Ci dac papiery, Ty jeszcze wyjezdzisz, a zostawisz sobie kilka godzin przed egzaminem(ale nie warto ryzykowac da papieiry i spier..). Bo jak po 2 godz. chce Ci dac papiery ze wyjezdziles, to mozesz isc na policje(jak Ci da papiery), bo powinien miec kartke, gdzie sa Twoje podpisy odnosnie jazd(takie mialem na moto i samochodziku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojciec przy tym był rzecz w tym ze koles nie chce mnie wziac na wieksze miasto to w którym znaduje sie word bo jak powiedział nie bierze na siebie odpowiedziałnosci za mnie ze jak mi sie cos stanie to roddzice beda wolas od niego kase dodam jeszcze cytuje ;;skoro umiesz jezdzic tu tam tez bedziesz umiał ;;

 

 

moge mu zapłacic reszte kasy no ale zalezy mi zeby pojezdzic po rondach co prawda w teori wiem co i jak ale pojade i niebardzo bede wiedział co i jak (stres mnie pewnie ogarnie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zostaje policja, tylko na slowo nokt nie uwierzy, przemysl z rodzicami, co i jak, bo jak placisz to wymagaj,

bo takich trzeba zamykac, bo dbaja o wlasna dupe a nie o bezpieczenstow innych, nie tylko kursantow

Edytowane przez Edie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem pewien problem z kursem - na B podpisał mi instruktor, który już odchodził z tej szkoły, właściciel kwestionował to i nie chciał wydać dokumentów. Poszedłem do konkurencji, opowiedziałem o sprawie i następnego dnia sekretarka zadzwoniła, że dokumenty do odbioru na A i B :icon_twisted:

 

 

rolnik896 nie rozumiem problemu - masz potwierdzenie zapłaty za 400 zł? Zapłać te brakujące 190, weź potwierdzenie i umów się na kolejne jazdy, nie podpisuj na specjalnej karcie, że wyjeździłeś godziny, których nie wyjeździłeś i tyle, łaski Ci nie robią.

 

BTW. U mnie nie było szans na podpisane czegokolwiek bez wyjeżdżenia godzin, mimo, że próbowałem.

Edytowane przez marcpol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...