Skocz do zawartości

Yamaha Raider


Raptor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja zrobiłem jedną sakwę z lewej strony, zamocowana na stelażu z kwasówki pod oryginalne śruby... teraz zresztą przenoszę tam tablicę rejestracyjną, bo na wachaczu niestety ma za duże drgania i pęka nierdzewka :(

 

201605031533mrm.jpg

 

a tak przy okazji zmieniłem też błotnik przedni na "dłuższą kieckę". Dość mam upapranych butów po deszczu, a i wygląd chyba lepszy:

 

blotnik.jpg

 

 

gfffff.jpg

Hej

Skąd masz ten przedni błotnik?

Daj znać - dzięki z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po jakimś czasie dumania i po kilku radach Eda (dziękuję) ściszyłem wydech w swoim motocyklu. Mam V&H 2in1. Dla mnie zbyt głośny i więcej z niego było huku niż brzmienia. Na rurę perforowaną fi 64 nawinąłem około 300 g waty (wełny) stalowej. Mój wydech ma wewnętrzną średnicę około fi 75-80. Zrobiony jest nie z rury, ale z dwóch wytłoczek i stąd taki wymiar. Nie będę wdawał się w szczegóły montażu, ale chętnie się podzielę jeśli będzie ktoś zainteresowany. Z efektu jest bardzo zadowolony. Nie robiłem pomiarów przed, ani po, ale wyraźnie słychać różnicę. Jest dużo ciszej i ma dużo lepsze brzmienie. Dźwięk jest niski, basowy, pozostało "parskanie" przy zamykaniu gazu i "sapanie" przy powolnej zmianie biegu. Jestem zadowolony! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adi zamierzam wytlumic cobre swept long, twoje doswiadczenia w zakresie montazu bylyby pomocne. a jakbys jeszcze znalazl jakies fotki z tego motania to byloby hiperdobrze

K

 

 

Myślę, że bez sensu będzie zanudzanie tutaj wszystkich tym tematem. Zadzwoń do mnie i wszystko Ci opowiem. Również moje doświadczenia z dekielkami montowanymi przy samym wylocie rury. Twoje rury są mocno wygięte i może być problem, żeby wcisnąć w nie jakieś wytłumienie.

Edytowane przez ADi33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pytanie ściśle elektryczne :).

 

Zmieniam klakson stockowy na tzw. Horna, znalazłem małego, dyskretnego zwie się Denali SoundBomb i ma 113dB oraz dość fajne brzmienie.

Jest on 5 Amperowy, i teraz proszę powiedzcie mi, ilo amperowy jest oryginalny i czy powinienem dawać przekaźnik pomiędzy, czy niekoniecznie ?

 

i czy ten przekaźnik byłby ok ? https://www.sklep.cyfronika.com.pl/pl/p/HFKW12-1ZW-Przekaznik-samochodowy-miniaturowy-12V-1-styk-przelaczny-20A/17245

Edytowane przez Slay_Gdańsk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie ściśle elektryczne :).

 

Zmieniam klakson stockowy na tzw. Horna, znalazłem małego, dyskretnego zwie się Denali SoundBomb i ma 113dB oraz dość fajne brzmienie.

Jest on 5 Amperowy, i teraz proszę powiedzcie mi, ilo amperowy jest oryginalny i czy powinienem dawać przekaźnik pomiędzy, czy niekoniecznie ?

 

i czy ten przekaźnik byłby ok ? https://www.sklep.cyfronika.com.pl/pl/p/HFKW12-1ZW-Przekaznik-samochodowy-miniaturowy-12V-1-styk-przelaczny-20A/17245

Nie chce mi się szukać ile pobiera prądu oryginalny, ale 5 A to sporo i dlatego niewielkim kosztem lepiej zabezpieczyć przekaźnikiem styki włącznika klaksonu przed wypaleniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...