Skocz do zawartości

Kawasaki KXF 250 4T


Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam propozyjce zamiany mojej 929 RR na Kawasasaki KXF 250 4T rok 2007.

 

Mam tez XT 600 i chce troszke ostrzej polatac po terenie i zastanawiam sie nad full crossem, nie slyszalem za duzo o tym moto, powiedzcie jak jest z moca w porownaniu do 250 w dwu-suwie lub tez do jakies 450 , no i jak z awaryjnowscia i obsluga czegos takiego. Moze ktos akurat zna ten sprzet?

 

 

http://www.allegro.pl/item406471988_kawasa...max_tuning.html

 

 

pozdraiwam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na poczatek co to jest full cross ????

 

kawka zajebista fura, bardzo przyjemny moto, bardzo dobre zawieszenie i skrzynia, silnik moglby troche bardzoej lubi wyzsze obroty, eksploatacja jak cwiartka 4t czyli zeby jedzic trzeba dbac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

full cross w moim mysleniu ;) to lekki , wyczynowy motpocykl do latania po torze, bo kupuja c xt 600 3 lata temu bylem przekonany ze to cross ;)

 

a powiedzcie koledzy czy ta cwiartke moge tez w lesie uzytkowac? wiadomo ze maly zbiornik i ograniczony zasieg ale na xt latam z kolegami po lesie i napewno z tego nie zrezygnuje a na 250 wiadomo bedzie na tor ale od czasu do czasu po lesie tez bym polatal.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

full cross w moim mysleniu :biggrin: to lekki , wyczynowy motpocykl do latania po torze, bo kupuja c xt 600 3 lata temu bylem przekonany ze to cross :icon_mrgreen:

 

a powiedzcie koledzy czy ta cwiartke moge tez w lesie uzytkowac? wiadomo ze maly zbiornik i ograniczony zasieg ale na xt latam z kolegami po lesie i napewno z tego nie zrezygnuje a na 250 wiadomo bedzie na tor ale od czasu do czasu po lesie tez bym polatal.

 

pozdrawiam

jasne tyle ze taką 250 mozesz w lesie wyczyniać cuda jak umiejętnosci pozwolą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Te fulle nie lubią prostych. Kiedys znajomy mial . Od domu do toru mial jakies 7 km w tym czasie motocykl masakrycznie sie nagrzewał . A na torze wogole sie nie grzał . Takze do lasu tym nie bardzo . :bigrazz:

nie chodzi o to...dokłądniej one nie lubią jak sie jedzie na odkreconym gazie bez oporu np po asfalcie... wtedy moto sie męczy i pali w h*j... wiem po swoim jak przelatujemy 1-2 km asfaltem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jakich latach były problemy z zacieraniem się cylindrów? Pamietam ze to bylo gdy RM-Z i KX-F były dokładnie tymi samymi modelami. Z tego co czytałem nie był to pojedynczy przypadek tylko wada konstrukcyjna i zdarzało się to nader często.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...