Skocz do zawartości

MARZEC - Plawniowice ??? (TERAZ KWIECIEN )


bronx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mysmy kase tez juz wplacili tzn Goffa+Pipcyk+Szramer (na doczepke :lol: jako zaadoptowane dziecko :lol: , trzeba bedzie wózek zabrac i butelki ;) ).

W kazdym razie Bronx licze na ten pokoj dla mnie i Pipcyka ;)

Acha i jeszcze jedno macie pozdrowienia od Pipcyka, wlasnie nadaje z banicji, juz zyje spotkaniem w Rybniku :buttrock:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha i jeszcze jedno macie pozdrowienia od Pipcyka, wlasnie nadaje z banicji, juz zyje spotkaniem w Rybniku  

Dzięki za pozdrowienia i zwrotnie również !

 

Szramer napisał :

powyrywam guma kostke brukową albo z asfaltu zostanie szuter

 

Szramer, jak walniesz taki show - to gościowi rozbijesz świeżo co zawarty związek małżeński - ta Panna (młoda) na Ciebie poleci - to proste.

Posdrófka AdamS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goffa ja tez chce z wami jako drugie dziecko jak tylko bierzecie butelki ;) dla szramika to ja tez chce do adopcji Poza tym dzieci mogą z rodzicami w tym zarezerwowanym :twisted: I 3 mac tam miejsce dla 4 druhen (po dwie na łeb dla dzieciaków) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goffa ja tez chce z wami jako drugie dziecko jak tylko bierzecie butelki ;) dla szramika to ja tez chce do adopcji Poza tym dzieci mogą z rodzicami w tym zarezerwowanym  :twisted: I 3 mac tam miejsce dla 4 druhen (po dwie na łeb dla dzieciaków)  :mrgreen:

 

Haha, no to pytosz..!! Bedziesz drugim dzieckiem, a co niewiedziales o tym? Sorki juz prostuje, a wiec adopcja obejmuje Ciebie i Szramera, zeby było razniej wójek Red bedzie Wam spiewał do snu :lol: :lol: :lol:

Tylko spicie w spiworach z raczkami na wierzchu :lol: :lol: :lol: :lol: ma sie rozumiec!!

Pozdrawiam

PS. A co w tych butelkach ma byc bebiko czy humana :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szramer, jak walniesz taki show - to gościowi rozbijesz świeżo co zawarty związek małżeński - ta Panna (młoda) na Ciebie poleci - to proste.

Posdrófka AdamS

jaki świerzo zawarty?? bez konsupcji nie mazwiązku ,a obiecuje że niezdażo go "zjeść" ;)

no a co do vibovitu to licze że Mimo przywiezie swegop mózgojeba bo z 70vol nieschodzem ,najwyżej sie zadowole BP95 :mrgreen:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne chyba ze BEBIKO przeca inne nie pierą. Najlepiej BEBIKO MOCNE MIODOWO-LIPOWE Heavy Strong poniewiera w 30 sekund ;)  :twisted:  :buttrock:

 

A ja o jakim myśle :twisted: Tylko HEAVY STRONG DOUBLE ACTION & FERMANTEJSZON... :lol: :lol:

Dobrze mowie co?

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bebiko jak bebiko,ale te kilkuosobowe spiwory to brzmią zachecająco :mrgreen:

A na wielkanoc bedzie jakas "partia" produkowana,wiec cosik zostanie pewnie(tylko tym razem to do butelki po łiskaczu sie przeleje,cobysmy sie jak burżuje mogli poczuć ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bebiko jak bebiko,ale te kilkuosobowe spiwory to brzmią zachecająco :mrgreen:  

A na wielkanoc bedzie jakas "partia" produkowana,wiec cosik zostanie pewnie(tylko tym razem to do butelki po łiskaczu sie przeleje,cobysmy sie jak burżuje mogli poczuć ;) )

 

Małe sprostowanie w nawiązaniu do śpiworów, ja nic o tym nie wiem, ja spie w swoim spiworku sama grzecznie i przykładnie, no chyba, że z Pipcykiem, ma sie rozumiec ;)

A co do "partii" to chetnie sprobuje tego specjału bo w Goorce niestety nie mialam okazji, nie wiem dlaczego mnie kolejka omineła :twisted: Sadze, ze Ballantines przy Twoim bimberku to jak Królewskie przy Żywcu :buttrock:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MImo napisał:

te kilkuosobowe spiwory to brzmią zachecająco
Chyba nie chcesz sie wbic do mojego :?: :arrow: 8O :mrgreen: Przykro mi mam już rezerwacje dla druhen, nastepnym razem mimo zglos sie 2 miechy przed zlotem moze jeszcze jedno miejsce bedzie wolne :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...