Skocz do zawartości

Kto ubezpiecza w directach?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja też.

Jestem w trakcie robienia rundki honorowej po wszystkich directach - 2 lata temu byłem w Axa, rok temu w Link 4, a obecnie jestem w Liberty Direct.

I wszędzie było mi dobrze.....bo nic się nie działo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako broker ubezpieczeniowy powiem jedno, nigdy nie ubezpieczajcie sie w Link4 itp bo jak dojdzie do szkody to czarna rozpacz. Tak samo jest jak sie chce rozwiazac umowe z nimi, ciezka sprawa. Widzialam juz wiele zrozpaczonych tawrzyczek co mialy szkode i ubezpieczenie np w Link4.

Jak ktos ma jakies konkretne pytania co do wszelkich ubezpieczen - Pytac.

Jak ktos chce znac dokladna wartosc swojego pojazdu z Eurotaxu tez chetnie wycenie :)

Edytowane przez IsKra66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o rozwiązanie umowy i te problemy o których piszesz to czy możesz konkretnie podać jakiś przykład?

Przykladow jest tutaj wiele. Link4 nie ma jako trakich biur dajmy na to tylko infolinie, przychodza do mnie do biura ludzie, ktorzy chca rozwiazac umowe z LInk4 i dajmy na to nie wiedza gdzie sie zglosic. Dzwoni sie na Infolinie a oni mnie odsylaja od jednego do drugiego i szlak czlowieka trafi. Ostatnio nie udalo mi sie niestety rozwiazac umowy z nimi. Czarna rozpacz.

Dalej- przecietna osobya wykupujaca OC, AC nie czyta warunkow ogolnych. Cena nie zawsze znaczy ten sam zakres. Link 4 moze zrobic dajmy na to AC za 450PLN a np Hestia za 3000PLN. Przecietny czlowiek zobaczy no i jest roznica, ale jak dojdzie do szkody wtedy zobaczy ta roznice jak dostanie mu sie jedno wielkie G... etc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem do nich i się zapytałem co muszę zrobić żeby w razie czego rozwiązać umowę a oni mi podali konkretny tekst i numer faxu na który mogę przesłać rozwiązanie umowy. Więc nie rozumiem dlaczego wypisujesz takie rzeczy? Co z tego że nie mają biur? Co to ma dorzeczy?

Co do tego że ludzie nie czytają warunków ubezpieczenia to się zgodzę, i dlatego później jest zdziwienie przy wypłacie odszkodowania a nie z powodu towarzystwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi!

Na początek jestem pracownikiem Link4 od 4 lat... :lalag:

 

1. Wypowiedzenie w Link4 - zawsze wypowiedzenie można przesłać pocztą, a adres na www.link4.pl oraz w dokumentach polisowych, więc bajki o niemożności wypowiedzenie to... bajki :lapad: ; problem jest inny, mało kto pamięta o terminie wypowiedzenia OC, który reguluje ustawa :) ;

 

2. O Link4 - agenci i brokerzy nas nie kochaja :icon_eek: (300.000... odeszło do samego Link4, więc w sumie ich rozumiem ;) ), podobnie jak i nie przepadają za AXA :) , Liberty :) , więc trudno by kreowali dobry wizerunek, choć ja i moi ludzie o konkurencji złego słowa nie powiemy, ale to kwestia zasad; :cool:

 

3. O ubezpieczeniach:

- OC - zawsze sprawdzajcie najlepszą ofertę dla siebie, zarówno w direct'ach jak i tradycyjnych TU;

- OC+AC - zawsze pytajcie się Konsultantów w direct'ach lub pracowników innych TU o zakres: naprawdę mało kto zdaje sobie sprawę z udziałów własnych w szkodzie wypadkowej, kradzieżowej, amortyzacji części, stałej/zmiennej sumie ubezpieczenia, warsztatach autoryzowanych lub standardowych...

 

4. Sam ubezpieczam: WR250 (ze wzg. cena), BMW (cena+zakres) i Jeep'a (cena+zakres) w Link4... dom w Generali (zakres i u agenta)... mieszkanie w Link4 (cena)... życie w Allianz (zakres i u agenta)...

 

Pozdrawiam wszystkich bez względu na to czym jeździcie, czym się zajmujecie i gdzie się ubezpieczacie :wink: .

Eulem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykladow jest tutaj wiele. Link4 nie ma jako trakich biur dajmy na to tylko infolinie, przychodza do mnie do biura ludzie, ktorzy chca rozwiazac umowe z LInk4 i dajmy na to nie wiedza gdzie sie zglosic. Dzwoni sie na Infolinie a oni mnie odsylaja od jednego do drugiego i szlak czlowieka trafi. Ostatnio nie udalo mi sie niestety rozwiazac umowy z nimi. Czarna rozpacz.

Dalej- przecietna osobya wykupujaca OC, AC nie czyta warunkow ogolnych. Cena nie zawsze znaczy ten sam zakres. Link 4 moze zrobic dajmy na to AC za 450PLN a np Hestia za 3000PLN. Przecietny czlowiek zobaczy no i jest roznica, ale jak dojdzie do szkody wtedy zobaczy ta roznice jak dostanie mu sie jedno wielkie G... etc

 

To teraz ja - były klient Link4 z wypłaconą i załatwioną szkodą spowodowaną przez innego klienta Link4.

 

- Rozwiązanie umowy - wysłalem info tradycyjną pocztą na adres i po kłopocie. Zadzwoniłem jeszcze chyba 2 dni przed terminem żeby potwierdzić - potwierdzenie otrzymałem i THE END. Umowa rozwiązana bo w innym direct'cie dostałem lepszą ofertę :icon_eek:

 

- Szkoda spowodowana przez innego klienta Link4 - po 4 dniach od zgłoszenia zjawił się u mnie w garażu rzeczoznawca, zrobił zdjęcia i opisał, chwila rozmowy, podpisany protokół i po kilkunastu dniach kasa w kieszeni.

Co się nasłuchałem o tym jakie to direct'y są straszne i ile będę miał kłopotów ... to moje, ale skończyło się dobrze. Być może jestem wyjątkiem? Nie wiem też jak byłoby z wypłatą z AC, nie miałem tej nieprzyjemności sprawdzać.

 

Za to ostatnio próbowałem przedłużyć umowę OC/AC/NW w Allianz. No maskara... Szukałem informacji gdzie mam tej kontynuacji dokonać i wykonałem chyba 11 telefonów, od infolinii, przez przedstawicieli itp. , żeby dowiedzieć się na końcu, że mam iść do... salonu gdzie kupiłem moto :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...