Skocz do zawartości

Zapobieganie przebiciu dętki, opony


Rekomendowane odpowiedzi

Musy najlepsze rozwianie, ale gruba dętka też jest ok, jak dotąd zawsze latałem dętki , potrafię mieć 6 latek na jednej dętce i jest ok :D jak dotąd jeszcze ani jedna sie nie oderwała, trzeba tylko umieć dobrze ją przykleić, ale jak chce sie latać po krzakach, to mus jest jedynym rozwiązaniem :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co to są te MUSY? jak to wygląda, co to w ogóle jest i co to daje. Ja nigdy niekupowałem nowej dentki kiedy złapałem gume. Zawsze zakleiłem i smigałem, tak jak kolega wyzej napisał, jesli sie je dobrze zakleji to niema prawa sie oderwać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co to są te MUSY? jak to wygląda, co to w ogóle jest i co to daje. Ja nigdy niekupowałem nowej dentki kiedy złapałem gume. Zawsze zakleiłem i smigałem, tak jak kolega wyzej napisał, jesli sie je dobrze zakleji to niema prawa sie oderwać :icon_mrgreen:

 

Jak masz dętke pare lat to warto wymienić bo guma staje się "krucha" czy jak to nazwać "pracieje" no i jest podatna na uszkodzenia. Ja ostatnio wciągu 4 dni złapałem 2 kapcie co też zaczyna mnie irytować.

Edytowane przez Kamsel

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zaczyna irytować więc zaczęłem myśleć czy można temu jakoś zapobiegać..

Póki co mam wsadzoną dobrą dętkę, ale nigdy nie znasz dnia ani godziny. Dobra dętka to podstawa, miałem wcześniej jakąś lipe to nawet przy wkładaniu łatwiej było ją przyszczypać, a teraz dętka porządna gruba to aż miło się oponę zakładało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Ja mam takie coś ale do dętki i faktycznie działa. Wlałem to też do rowerowej dętki, przekułem i się uszczelniło a w rowerowej mam 2 atm nabite. W enduraku tylko 0.8 a kapcia do tej pory jeszcze nie złapałem na tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...