Skocz do zawartości

Wróciłem z Bułgarii


hamal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Piękna wyprawa! Chylę czoła.

Wspaniałe widoki, słuszna maszyna, no i samemu... Jeśli nic się nie pokiełbasi też przejadę Urdele. Co prawda nie Uralem a Afryką, ale od czegoś trzeba zacząć :D. Również Cię pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod ogromnym wrazeniem... :D

Sam kiedys bede planowal podobno wyjazd...piekne widoki i dziekuje za zdjecia :P

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna wyprawa i świetne fotki :notworthy: :lalag:

Nic tylko pogratulować i pozazdrościć.

Z łezką w oku oglądałem te zdjęcia bo niecały rok temu byłem w tych rejonach, tyle, że z rodzinką jadąc w Tico.

Mam identyczne zdjęcie przed tymi śrubami z kotwicą.

Szkoda tylko, że nie przejechałes trasą Transfogarską (nie widzę fotek) w Rumunii bo byłeś gdzieś blisko.

Wąwór koło Bikaz też warto zobaczyć.

Edytowane przez Luca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie porównałem zdjęcia z naszego wyjazdu do Rumunii i wychodzi na to ze mieliśmy prawie identyczne miejsca postojowe do robienia sesji fotograficznych. BTW info dla wiecznego studenta, ten rozmokły kawałek jest przed rozjazdem na kierunek Vidra. Kolega Humal zrobił zdjęcie dokładnie w tym samym miejscu, zaraz po tym podmokłym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko skrzętnie śledzę i analizuję :icon_twisted:. No i Luca dzięki za przypomnienie mi nazwy "Bikaz", na śmierć o tym miejscu zapomniałem - grzech by było nie odwiedzić.

 

Pytanie do autora tematu - złapałeś na tych kamieniach chociaż jedną gumę :notworthy:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąwóz Bicaz i trasę Transfogarską (7c) zaliczyłem dwa lata temu podczas pierwszej wyprawy do Rumunii. Gorąco polecam te dwa miejsca, teraz podczas powrotu myślałem o 7c ale zamiast 400 miałbym 900 km do następnego punktu trasy.

Opony przeżyły jazdę po ostrych kamieniach, łyżki i łatki nie przydały się tym razem :)

Przed wyjazdem myślałem jakie opony założyć, pozostały jednak klasyczne dedykowane do MZ.

 

Rewelacyjny występ Ożarowiaków w Primorsko, moja siedmioletnia córka też należy do zespołu ludowego Cepelia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mi się wydaje czy butelka na zdjęciu z miejsca na nocleg to sławne wino węgierskie CSIKOSZ za jedyne 399 Ft za 2 litry ? :biggrin: :) ..to już teraz wiem dlaczego taki odważny i sam tą przełęcz przejechał :buttrock: -wyprawa super :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dwa lata temu była Rumunia w zeszłym roku Krym, teraz przyszła kolej na Bułgarię.

Droga przebiegała przez Słowację, Węgry, Rumunię, dystans to około 5000 km.

Oto relacja fotograficzna http://picasaweb.google.pl/pawellamch/Wyci...key=jxLvTWo5rO8

Pozdrawiam wszystkich motocyklistów.

Brawo !!!

Gratuluje pomysłu i odwagi , Swietne foty REWELACJA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...