Skocz do zawartości

jaki kask do 300 zl


Rekomendowane odpowiedzi

chcial bym zasiegnac rady dot. kaskow

kask ma byc na cb500 wiec malowanie raczej czarne zeby w oczy sie nie rzucac bo nie ma czym

rozwazam nastepujace modele [ceny alledrogo.pl]

 

tiage t-501 239zl

agv gp-1 279zl

mds edge 215zl

shiro sh996 249 zl

LS2 FF350.1 SINGLE MATT BLACK 225zl

 

ewentualnie

Uvex ps 400 327zl

 

ktory wybrac ls2 jest w umiarkowanej cenie i ma wyjmowana wysciolke i najbardziej by mi pasowal mial ktos z nim doswiadczenia

 

po wybraniu konkretnego modelu naturalnie bede musial sie udac w celu przymiarki bo z allegro na pale kupowac sie boje

 

z gory dzieki za pomoc

Edytowane przez L.G.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako ze nie jestem pierwszy raz na forum poszukalem zanim zadalem pytanie

 

i praktycznie zaden w miare swiezy temat nie traktowal o tych kaskach moze po za gp-1

 

BTW wiem ze topic po raz setny o tym samym jest niezwykle irytujacy dla stalych bywalcow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam lazera lz6 ale nie używam. 5 gwiazdek to on ma w laboratoryjnych warunkach zderzenia ( wbijanie pręta w skorupę czy coś takiego ) które różnią sie o rzeczywistych. Nie wiem w ogóle czy to nie jest pomyłka z tymi 5 gwiazdkami bo to więcej niż w wypasionym Shoeiu XR 1000 za około 1500zł.

Odnośnie lazera - łatwo paruje, miedzy zamknięta szybę a kask wpada powietrze, szybka potrafi sama sie zamknąć w czasie jazdy. Z plusów ze wygląda solidnie i jest wygodny w eksploatacji. Gdyby nie parowała szybka, nie rysowała sie łatwo i sama nie zamykała to mógłbym polecić ten kask, a tak to sam nie wiem...

Z tych co wymieniłeś markowym jest tylko AGV, choć nic więcej o nim Ci powiedzieć nie mogę

Komar 2320 > WSK 125 > CBR 600F2 > CBR F4I SPORT > Kymco Active > YBR 125 > CBR 600RR PC 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat nie musi być "świeży", a kask to nie pantofelki na obcasie, nie musi być z tegorocznej kolekcji. porad jest pod dostatkiem, niepotrzebny nowy temat, identyczny z 13 poprzednimi

zamykam

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...