Skocz do zawartości

Suzuki Ts 125 POMOCY ???????


Rekomendowane odpowiedzi

Okazja jest super, bo jest to bardzo dobra wersja.

Wcale nie ma wsadzonego zawieszenia od RM'a, ale seryjne zawieszenie suzuki, ktore montowali w drozszych wersjach TS'ki.

Co wiecej ma lzejsze kola od wersji zwyklej.

Cena jest zupelnie smieszna jak na taki motocykl.

Ale zwroc uwage na zawor wydechowy, bo jest to najslabszy punkt tego motocykla.

Co wiecej, zobacz czy rdza nie pojawila sie przy glowce ramy i czy przednie zawieszenie nie ma luzu!

W tej cenie BRAC, BRAC, i jeszcze raz BRAC!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie Ci powiem ze jakbyś swoja Hm Cre przerobił na 70ccm szła by na pewno tak samo albo nawet lepiej niż ta Suzuki TS 125 (Kosz to ok. 500zł.) http://moto.allegro.pl/item397047117_cylin...ot_aprilia.html W zestawie masz: cylinder + głowica + tłok + sworzeń + pierścienie + zabezpieczenia + uszczelki. Sam zastanawiałem sie nad Taka Hm Cre :icon_biggrin: . Zwróć uwagę że Hm-ka latasz na kartę motorowerowa a TS-ka jest zarejestrowana na motor wiec musisz mieć a1 (koszt 600zł) jak chcesz latać po ulicy no chyba ze latasz w terenie lecz w Hm-ce masz zawieszenie od CR. Cytuje,,kompletne przednie zawieszenie Up Side Down od Suzuki RM" To jest tylko przód lecz tył jest od zwykłej TS. Ja Ci tylko mogę doradzić bo to jest twój wybór widziałem twoja Hm-ke na allegro wiec chyba sprzedajesz ją. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hehe, HM po tuningu na 70 szedlby jak ts, ale pod warunkiem ze kierowca ts uzywa tylko 1 i 2 biegu. Nie porownoj chlopaku nawet super 70, do dobrej 125 :icon_mrgreen:

Za ta cene to motocykl jest naprawde super.

Masa TS'ki jest niska, zawieszenie niezle. Geometrie ma fajna, i bardzo dobrze sie prowadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpis po 10 dniach :bigrazz: Gratz... TS już dawno sprzedana :biggrin: Nie tak dawno pokazałeś klasę na bike :biggrin: Jak zobaczyłem filmik u Tomka na gronie to myślałem że nie wyrobie :biggrin:

Pozdrawiam. :biggrin:

 

 

CO ????????? :D

 

Hehe, HM po tuningu na 70 szedlby jak ts, ale pod warunkiem ze kierowca ts uzywa tylko 1 i 2 biegu. Nie porownoj chlopaku nawet super 70, do dobrej 125 :)

Za ta cene to motocykl jest naprawde super.

Masa TS'ki jest niska, zawieszenie niezle. Geometrie ma fajna, i bardzo dobrze sie prowadzi.

 

 

koledze chyba chodziło o sprzedaż :biggrin: Bo ja już sam nie wiem, a tuningować nie będę bo sprzedaje i szkoda pieniędzy jak ktoś kupi i będzie chciał to sobie kupi kita :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten odpis to do EnduroMax :icon_question: Nie no nie wiem ja Bym Ci polecał jakaś 125 np. DT, RX, KDX, TS. 50ccm a 125ccm to jest już duża różnica. Do 5 tys. już można kupić ładną sztukę i zadbaną. Dla chcącego nic trudnego.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zdecyduj sie bo przed chwila pisales ze HM po tuningu lepszy :]

A co do mojej gleby, to wazne ze chociaz jezdze, Ty napewno nigdy sie nie wywaliles, ale skaczac z kraweznika jest o to duzo trudniej ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kłócić się !!!!!!!!!!!!!!!!!!! i nie przechwalać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i tak nikt z was nie umie beckflipa wiec nie ma się czym chwalić :icon_biggrin:

 

A w ogóle jeśli macie zamiar pisać o takich pierdołach to nie ten dział :biggrin:

 

 

Wie ktoś za ile poszła ta ts ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jak juz jest temat o ts-ce to się podepne pod niego. A więc tak na osiedlu jest na sprzedaz Suzuki ts 125R, 91 rok za 3000 zł. Jest opłacona, ale do wymiany są nastepujace rzeczy: klamka od sprzęgła, ako bo nie trzyma, coś kranik przecieka i lampa trochę pęknieta, a i jeszcze nie można nacisnąć hamulca przedniego(mozna to naprawic?). Teraz cos o ubytkach: nie ma bagaznika i migaczy i oslonki na tarcze przednia, jest ona niebieska z siedzeniem w kolorze moro, niewiem czy ktos zdjal migacze czy tak bylo fabrycznie? Słyszałem że od dt ma lepsze zawieszenie i hamulce i mniej pali (ile na oko)... To wszystko prawda? Przyznam ładnie to chodzi i sie zbiera ale cos czuje ze na starcie bedzie trzeba wymienic wszystkei plyny, naped, klocki i pewnie tlok. Teraz niewiem czy dolozyc 1 czy tam 2 tys. i polowac na dobra dt?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jak juz jest temat o ts-ce to się podepne pod niego. A więc tak na osiedlu jest na sprzedaz Suzuki ts 125R, 91 rok za 3000 zł. Jest opłacona, ale do wymiany są nastepujace rzeczy: klamka od sprzęgła, ako bo nie trzyma, coś kranik przecieka i lampa trochę pęknieta, a i jeszcze nie można nacisnąć hamulca przedniego(mozna to naprawic?). Teraz cos o ubytkach: nie ma bagaznika i migaczy i oslonki na tarcze przednia, jest ona niebieska z siedzeniem w kolorze moro, niewiem czy ktos zdjal migacze czy tak bylo fabrycznie? Słyszałem że od dt ma lepsze zawieszenie i hamulce i mniej pali (ile na oko)... To wszystko prawda? Przyznam ładnie to chodzi i sie zbiera ale cos czuje ze na starcie bedzie trzeba wymienic wszystkei plyny, naped, klocki i pewnie tlok. Teraz niewiem czy dolozyc 1 czy tam 2 tys. i polowac na dobra dt?

 

Pozdrawiam!

 

Za 3500 sprzedam Ci TS 125 R, zarejestrowaną w PL , która ma wszystko sprawne:)

No i czerwono - białą:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...