Skocz do zawartości

ublizanie jaka kara?


Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie czy wie ktos moze jaka jest kara za ublizanie sasiadce??otoz sprawa wygladala tak ze jechalem sobie droga publiczna i nagle wybiegla mi baba na jezdnie i zaczela wyzywac od skur itp itd ze halasuje i dzieci budze prawde mowiac przejechalem 2razy kolo jej domu i to nic w stylu jazda na odcinie tylko 2-3tys obrotow nie bylo ciszy nocnej bo akcja sie dziala o godzinie 13. no i ja niewiele myslac tez jej na ublizalem nie wiele ale pare slow powiedzialem bardzo wylgarnych i pojechalem dalej.ona wezwala policje i bedzie prawdobodonie chciala isc do sadu niestety pewnie ma swiadkow ktorzy pewnie beda zeznawac na jej kozysc.jaka kara mi za to grozi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idz na policje i zrob notake, ze baba nagle wtargnela na jezdnie powodujac zagrozenie dla ruchu publicznego, zatrzymala Cie stajac w poprzeg drogi i nawymyslala Ci i naublizala. Cos takiego ma wiekszakaralnosc niz naublizanie o co rowniez mozesz jej zrobic notatke na policji co sie zredukuje. Zostanie jednak nagle wtargniecie na jezdnie i spowodowanie bezposredniego zagrozenia.

 

:icon_biggrin:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baba powinna dostac mandat za niepotrzebne zawracanie dupy policji, i po sprawie.

 

hmm... w sumie wystarczyłaby groźba obciążenia kosztami procesu: z mojego zawodowego doświadczenia wynika, że mało kto decyduje się na pieniactwo w sytuacji, kiedy za wnoszone na wokandę farmazony musi zapłacić ;)

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...