Skocz do zawartości

Kawasaki ZZR600


Bagin88
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w opisie...mam problem ze skrzynią biegów w mojej ZZRce. Mam dwie opcje:

1. Kosztowny remont skrzyni (i nikt nie chce się podjąc tego w sezonie)

2. Zakup drugiego silnika

 

Proszę o pomoc w tej sprawie. Może już ktoś się spotkał z tym problemem??

 

Pozdro,

Edytowane przez Bagin88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymienialem ostatnio skrzynie, ten sam feler - wyskakujacy drugi bieg...

 

Najtaniej to dostac uzywana skrzynie i wymienic samemu jak masz jako takie pojecie (wymieniasz cala skrzynie). Nowe czesci to bardzo duze koszta mysle ze podobne jak zakup drugiego silnika uzywki oczywiscie

 

Jezeli mozna dostac sie do skrzyni od samego dolu silnika to az tak duzo pracy nie ma :)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymienialem ostatnio skrzynie, ten sam feler - wyskakujacy drugi bieg...

 

Najtaniej to dostac uzywana skrzynie i wymienic samemu jak masz jako takie pojecie (wymieniasz cala skrzynie). Nowe czesci to bardzo duze koszta mysle ze podobne jak zakup drugiego silnika uzywki oczywiscie

 

Jezeli mozna dostac sie do skrzyni od samego dolu silnika to az tak duzo pracy nie ma :)

 

pzdr

 

słyszałem, że w ZZRce trzeba do skrzyni zabierać się "od góry" czyli rozpołowić cały silnik i sam raczej tego nie zrobie :banghead:

Faktyczne za dwa nowe tryby i tulejkę (rzecz dotyczy tylko 2 biegu) zapłaciłbym ok. 800zł !

 

 

 

 

 

A co myślicie o wymianie silnika, bo kilku mechaników z którymi rozmawiałem polecają mi taką właśnie opcję, a o robieniu samej skrzyni nie chcą nawet rozmawiać. Myślę że z przełożeniem i podpięciem przewodów nie byłoby problemu.

Zacząłem szukać nowego silnika na necie i proszę jeżeli ktoś zna jakieś serwisy na necie lub miejsca, giełdy itp. to niech napisze :)

Edytowane przez Bagin88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie wymiana silnika to głupi pomysł, biorąc pod uwage ze 2 w zzr to czesta przypadłosc!

u mnie w miescie jest gosc co robi skrzynie-robiła juz masa osób i kazdy sobie chwali-bierze 1600pln(do tego zrobi rozrząd i gazniki) nie składa tego na orginalnych częsciach tylko przerabia(jego słodka tajemnica) tak ze ciezko to potem popsuc!

silnik trza połowic-jak zrobisz to sam i skrzynie wyciągniesz sam to wezmie sporo mniej! rób remont!

Edytowane przez ernestZL

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z drugiej strony za 1600 masz drugi silnik za taka właśnie cene kupił mój kumpel silnik do zygzaka i sam wymienił dasz rade sam to zrobić, kupił do tego nowszy silnik w bardzo dobrym stanie ,teraz pytanie czy oprócz 2 wszystko gra w Twoim silniku jesteś go pewien i jaki ma przebieg musisz wziąć pod uwagę także te aspekty, ostatecznie jeśli remont to może się wstrzymaj do po sezonie bez 2 też da sie jeździć może to nie rewelacja ale daję rade

decyzja należy do Ciebie

używka też może okazać się padaką dlatego zabezpiecz się gwarancja itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...