Skocz do zawartości

Woodstock RALLY 2008


RudyXJ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hEHEH..My też się wybraliśmy na umówione miejsce i nikogo nie zastalismy :D myśle, że ta ustawka była chyba mało precyzyjna..a może nam sie miejsca popieprzyły..w kazdym razie spotkalismy 1 użytkownika forum(nie pamiętam kto, sorryy :( ), bo..zasuwał w kamizelce forumowej..on chyba,też nikogo nie spotkał na miejscu ustawki :D :D :D :D

 

W sumie te kamizelki to całkiem nezły pomysł.Jak by każdy wrzucił forumową kamizelkę na namiot, to okazałoby się żę 1/3 wioski woodstockowej to znajomi :D Ale ja obstaję jednak za ustaleniem, precyzyjnego miejsca spotkania, które byłoby aktualne każdego dnia przez 2-3godz.

No ja żem wlasnie zasuwal w takiej kamizelce :) . Moze sie nawet spotkalismy, ale widac bylem w stanie nie sprzyjajacym zapamietywaniu faktow wtedy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja żem wlasnie zasuwal w takiej kamizelce :) . Moze sie nawet spotkalismy, ale widac bylem w stanie nie sprzyjajacym zapamietywaniu faktow wtedy :)

 

Ehem..

Wiesz co..ja też tak jakby pamiętam to jakby za mgłą, ale to musiałeś być Ty!! :)

Mam nadzieję, że w tym roku też się spotkamy :D ;)

 

Tak bytheway,to może powstawiajcie też swoje real foto, co by nie stac obok siebie nieświadom ;) ;)

Edytowane przez zozol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehem..

Wiesz co..ja też tak jakby pamiętam to jakby za mgłą, ale to musiałeś być Ty!! :)

Mam nadzieję, że w tym roku też się spotkamy ;) ;)

 

Tak bytheway,to może powstawiajcie też swoje real foto, co by nie stac obok siebie nieświadom ;) ;)

moje real jest w profilu :icon_biggrin: tylko troche wiecej wlosow mam bo tam lysinka byla z deczka xD

 

mnie ebdzie mozna łatwo poznac zapewne bede miał plamiaki :) i mysle czy brac glany czy motocyklowe buty ale boje sie o nie wiec chba wezme glany i addidasy jakies:)

 

Jak bym mial krótkie plamiaki to poznac mien łątwo mam od kolana do kostki wydziarana cala gire zero skina:)

a plamiaki tez latwo poznac choc tego tez tam pewnie bedzie troche

aha a jak bym wywalił cielsko spod koszulki to pelcy tez mam wydziarane cos ala pies..pisze ala bo jeszcze nikt tego eni sprecyzował xD

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje real jest w profilu :notworthy: tylko troche wiecej wlosow mam bo tam lysinka byla z deczka xD

 

mnie ebdzie mozna łatwo poznac zapewne bede miał plamiaki :buttrock: i mysle czy brac glany czy motocyklowe buty ale boje sie o nie wiec chba wezme glany i addidasy jakies:)

 

Jak bym mial krótkie plamiaki to poznac mien łątwo mam od kolana do kostki wydziarana cala gire zero skina:)

a plamiaki tez latwo poznac choc tego tez tam pewnie bedzie troche

aha a jak bym wywalił cielsko spod koszulki to pelcy tez mam wydziarane cos ala pies..pisze ala bo jeszcze nikt tego eni sprecyzował xD

 

Zdjęcie w profilu jest:) Co to sa do cholery te plamiaki?? Masz na myśli moro-wzrorek maskujący? :buttrock: Zamiast tu sie tak skromnie chwalić swoimi tatuażami to wstawiłbyś jakieś fotki, bo zaczepianie każdego kolesia w moro i z tatuażami zajmnie mi sporo czasu.. :biggrin: :crossy: a chciałabym zdążyć może jeszcze na jakiś koncert :banghead:, bo wiesz to w końcu festival muzyki jest... :banghead:

Wobec czego, czekam z niecierpliwością na foty!(kurde,sorry za małego offtopa, ale to wszystko w ramach ideii odnalezienia się w kostrzynie..)

 

Pozdrawiam!

zozol

Edytowane przez zozol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie w profilu jest:) Co to sa do cholery te plamiaki?? Masz na myśli moro-wzrorek maskujący? :notworthy: Zamiast tu sie tak skromnie chwalić swoimi tatuażami to wstawił jakieś fotki, bo zaczepianie każdego kolesia w moro i z tatuażami zajmnie mi sporo czasu.. :banghead: :biggrin: a chciałabym zdążyć może jeszcze na jakiś koncert :buttrock:, bo wiesz to w końcu festival muzyki jest... :buttrock:

Wobec czego, czekam z niecierpliwością na foty!(kurde,sorry za małego offtopa, ale to wszystko w ramach ideii odnalezienia się w kostrzynie..)

 

Pozdrawiam!

zozol

Moja droga plamiaki to sa jeansy pokropione acze :banghead:

Mam czarne dlugie plamiaki one sa białe i czarne krotkie to one sa rdzawe (białe i rdzawe to sa plamy restza jets czarna )

Poztym jak zobaczysz niebieskiego bandziora z akrapoviczem to bede ja :crossy:

W profilu foto jest wiec poznasz mordke:)

W kasku i bez wiec lozik guzik dwa cukierasy :clap:

 

 

btw..nie chwale sie tylko daje znaki haraakterystyczne dla mnie zeby lątwiej mnie było znalesc:D

No a jezeli chodzi jeszcze o te zdjecia no to dawaj foto dawaj :D

Edytowane przez Joey69

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doswiadczenia wiem ze ze spotkaniem nigdy nie ma problemu jak sie umawiamy na forum a zawsze jest problem w realu, dlatego nie uwazam ze jest teraz za wczesnie aby cos ustalic, bo na ostatnia minute to ludzie umawiaja sie co do samego wyjazdu. Najlepiej sprawdzaja sie komorki, wiec jesli bedzie mala grupka to moze ktos pusci mi SMS - 504 345 509.

PS. Ja tez jestem bardzo charakterystyczny bo nie mam dziary wogole - z tego co slysze to na woodstoku wyjatek :)

Edytowane przez MichałKaczmar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech jeden weźmie kamizele a reszta do niego podejdzie

Ja Domela poznam bez większych problemów więc może we dwóch poszukamy reszty tych dewiantów z 4um , co Ty na to Tomaszu ?? :icon_mrgreen:

http://www.bikepics.com/members/rudyfws/personal/ a tu macie moje krzywe ryło i rudą sierść coby nie było wątpliwości :buttrock: ...

 

a i moje ukochane V4 też jest charakterystyczne ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja droga plamiaki to sa jeansy pokropione acze :)

Mam czarne dlugie plamiaki one sa białe i czarne krotkie to one sa rdzawe (białe i rdzawe to sa plamy restza jets czarna )

Poztym jak zobaczysz niebieskiego bandziora z akrapoviczem to bede ja :D

W profilu foto jest wiec poznasz mordke:)

W kasku i bez wiec lozik guzik dwa cukierasy :D

btw..nie chwale sie tylko daje znaki haraakterystyczne dla mnie zeby lątwiej mnie było znalesc:D

No a jezeli chodzi jeszcze o te zdjecia no to dawaj foto dawaj :D

 

No wiesz..w życiu bym nie wpadła na to, co to są plamiaki:) Ale co to jest ten akrapovicz?? Czy je naprawde jestem do tyłu, czy poprostu nie znam slangu?? Beside, moje zdjęcie w profilu jest. Prosiłam tylko o zdjęcia tatuaży, bo lubie sobie pooglądac :P Poza tym ja skromna dziewuszka jestem i nie lubie się lansować poprzez wstawianie zdjęć swoich :clap: No i nie mam neta w domu, zeby cos powstawiac :bigrazz:

RudyXJ - Ty naprawde jesteś rudy :)!

Może byśmy zrobili punkt zborny przy Hare Kriszna? W namiocie? Najpierw spozyjemy wieczerzę a potem przejdziemy do konkretów :) Albo przy namiocie z piwskiem. zaleganie przy wejściu do wioski motocyklowej nie nalezy do najbardziej komfortowych..każdy podejrzewa cię, że czaisz się na jego moto... :D

 

 

a z resztą..mata, cos sie udało wykombinować:

http://picasaweb.google.com/Jakub.Laszczyn...150125459465730

http://picasaweb.google.com/Jakub.Laszczyn...151555683575746

http://picasaweb.google.com/Jakub.Laszczyn...153561433303522

 

 

pewnie bede zasuwac w tej koszulce Toola, to chyba mnie poznacie, co?

Edytowane przez zozol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co to jest ten akrapovicz??

 

Akropovic - czyli marka tłumika :) pozdr

 

 

A może wszyscy spotkamy się i poznamy najpierw na II Spotkaniach Motocyklowych :bigrazz:

Zapraszam serdecznie www.motocykl-lech.pl

 

pozdr

Edytowane przez krzychuu_ktm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...