Skocz do zawartości

Suzuki ts 50 blokuje się


Damian66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Yhy ciesz sie jazdą jak sie blokuje to superr jazda;/

Załóż wydech to będzie chodził tak jak powinien... Nawet w durnej jawce po zdjęciu wydechu osiąga tylko połowę obrótów... Przynajmniej u mnie tak było.

Edytowane przez Z3US
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź człowieku mu coś wytłumacz jak on nie rozumie podstaw. weź oddaj ten motor komuś i nie będzie problemu a ty pośledź trochę co się dzieje na forum a jak się czegoś dowiesz o mechanice 2-t to kup sobie motorynkę :icon_mrgreen: .

www.zaplon.fora.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóż wydech to będzie chodził tak jak powinien... Nawet w durnej jawce po zdjęciu wydechu osiąga tylko połowę obrótów... Przynajmniej u mnie tak było.

 

 

Założyłem i i tak jest źle;(

 

Albo ten pędziwiatr łapie lewe powietrze albo nie dochodzi paliwo ewentualnie silnik domaga się naprawy. Szukaj DOBREGO serwisu lub mechanika a nie po szopach moto naprawiać!

 

 

PO szopach to ty możesz sobie motor naprawiać;/

 

weź człowieku mu coś wytłumacz jak on nie rozumie podstaw. weź oddaj ten motor komuś i nie będzie problemu a ty pośledź trochę co się dzieje na forum a jak się czegoś dowiesz o mechanice 2-t to kup sobie motorynkę :banghead: .

 

 

Motorynke to ty sobie kup! Jak wam pisalem ze to nie jest tego wina to wy swoje;/ Ja zdjąłem tylko końcówke tłumika żeby głośniej chodzila...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motorynke to ty sobie kup! Jak wam pisalem ze to nie jest tego wina to wy swoje;/ Ja zdjąłem tylko końcówke tłumika żeby głośniej chodzila...

 

tłumik kompletny w 2t jest bardzo ważny kolego. no dobra załozyłeś już ten tłumik i co nadal jest nie tak jak powinno być??? a na innych biegach do ilu ci się wkręca??

www.zaplon.fora.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tłumik kompletny w 2t jest bardzo ważny kolego. no dobra załozyłeś już ten tłumik i co nadal jest nie tak jak powinno być??? a na innych biegach do ilu ci się wkręca??

 

Pamiętam że też tak miałem jak Ty ale rzadko mi się to zdarzało a wtedy latałem tak samo jak Ty bez końcówki lecz u mnie to był rozwalony pływak w gaźniku. Często miałem problemy z gaźnikiem ponieważ miałem przerobiona 50ccm na 70ccm i za mało paliwa dostawał i sie dusił jak mu do opory dawałem ponad 100km/h :( Tłumik kompletny (dyfuzor,końcówka) jest ważny ale bez przesady :buttrock: był okres że latałem z miesiąc bez końcówki i to nie robiło wielkiego znaczenia tylko że był bardziej głośniejszy. Lecz po miesiącu dałem do kumpla cały układ wydechowy żeby mi rozbebeszył dyfuzor wywalił wszystko i zrobił przelotową końcówkę to od razu zyskała na mocy szła na gumę nawet na 3 :lalag: W twoim przypadku to nie wiem co sie jej dzieje... Wyczyść gaźnik (dokładnie) możesz też wyczyścić filtr powietrza nigdy nic nie zaszkodzi. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik dwusuwowy jest tak skombinowany, że spaliny które są wydmuchiwane z cylindra do dyfuzora wracają z powrotem w celu zwiększenia kompresji w komorze spalania a to że zdejmujecie końcówki tłumika to nic nie znaczy bo ona jest już tylko do wyciszenia naszej maszynki. Możliwe, że masz blokadę na jakimś module, przerwany kabelek i raz on działa a raz nie. Sprawdź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz też posprawdzać wszystkie kable i kostki. Może któraś kostka jest źle dopięta i jak latasz sobie w terenie albo na dołach to nie działa lub jak masz kabelki z izolowane to na nowo je z izoluj. Pozdrawiam

Edytowane przez Stiff_Master
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze gs jest przebicie? jak ja w swoim miałem przebicie to nie gasła od razu tylko nia siepało jak zdechłym psem po drodze

przebicie miałem na kablu od cewki do swiecy a skapnołem sie bo jak raz odpalałem to bylo zwarcie wlasnie i slyszalem jak mi pod bakiem strzela cos patrze a iskra na rame skacze xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem ten tłumik i i tak jest źle ale nie wiem czemu ale teraz ostatnio jak jeździłem to przez 10 min było ok a potem znów blokada. PO prostu już nie mam sił;( Wszystko robiłem i gaźnik jest już wyczyszczony w 100% i ogolnie wszystko sprawdzalem;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...