Skocz do zawartości

Midnight Star 1300 XVS1300 XVS1300A V-Star1300 - wymiana doświadczeń :)


QuadMan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja na drinkowanie w dobrym towarzystwie zawsze jestem na TAK :flesje: Miejscówka zależy od składu kto by reflektował , wtedy się tak miejsce dobierze żeby każdy miał podobną odległość . Zbierze się tylko zaliczki ,żeby nie było tak jak 2 lata temu , że ludzie deszczu się wystraszyli i nie dojechali . Miejsca porezerwowali a później trzeba było świecić oczami i goldami za nich . Pewnie Lucka z Renią się też wyciągnie

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

nie ma za co PW = Prywatna Wiadomość, sprawdź co dostałeś

cześć ! zaglądałem do poczty i niespodzianka , za którą dziękuje , tylko pytanko czy tak może pozostać czy trzeba zdjąć na kompa ? i jak to się robi ? pytam , bo nie za dużo wiem o obsłudze kompa , a podobno, kto pyta nie błądzi ! HA ! HA !

 

WITAM WSZYSTKICH KTÓRZY DOSIADAJĄ XVS 1300 I NIE TYLKO , W NOWYM 2015 ROKU !!! I życzę , aby "

MOTORENIFERY " pociągneły NOWY ROK w kierunku zdrowia , radości z życia , i bezpiecznej jazdy !!! duńczyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co za różnica czy to 1300,czy 1600 czy też 1100?Ja jeździłem XV 1600 a kolega Drag Starem 1100 i byliśmy razem w Macedonii,Grecjii i Albanii.I nikomu dupy nie zmasakrowało.A trasy były po 4.5 do 5 tyś km.



Najdłuższą trasę zrobiłem już na HD na Sycylię i s powrotem ok 6 tyś. km,kolega ze mną jechał na Wild Starze 1600..Obaj jechaliśmy z żonami.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko: Robił ktoś dłuższe trasy XVS? Coś w stylu _Pablo_ 3-4 tyś?

Bo tak się zastanawiam czy to moto się nadaje na takie eskapady. Coś mi się kojarzy ze ktoś z forum był w Rumuni i trochę mu d..e zmasakrowało. ;)

 

Pod jakim względem pytasz czy się nadaje,?

Spotkałem się z wieloma opiniami że nie nadaje się na latanie wkoło komina bo ma za długie biegi.... fakt jest taki że 5-tke zapinam dopiero od 100

Jedyna rzecz jaka Cię ogranicza to Twoja wytrzymałość + pojemność baku ;)

 

Zrobi się cieplej zapraszam zrobimy jakąś testową trasę + masz trochę do mnie będziesz miał jakieś info

 

Wypad do Rumunii robił Pyra, jego zapytaj

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz sie czego obawiać . Dla mnie to był bardzo wygodny sprzęt , a dupa to raczej mi była wdzięczna niz czuła sie zmasakrowana :D Nogi zakladasz praktycznie gdzie chcesz , nie siedzisz ciagle w jednej pozycji wiec i zadek odpoczywa . Zrobiłem Rumunię i Bulgarie , oraz całe Bałkany + kawałek Grecji w towarzystwie rożnego radzaju 2oo i to raczej reszta zazdrościla mojej dupie :) Fakt ze nie było z nami typowego turystyka ale przecież z nim to bym nawet nie śmiał porównywać XVS-a . Dla mnie nie było problemu zrobic 600-800 km w dzień . Jedyne ograniczenie to drogi . W miękki teren tym potworkiem nie wiedziesz a o resztę sie nie martw :-) Ja jeszcze zapinalem na tylne siedzenie taka torbę Kuryakina ( chyba wersja Tour ) także miałem oparcie jak w fotelu :-) mega fajna sprawa jak ktoś jeździ sam

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem.

Tempomat jest bardzo przydatny. Najprostszy, mechaniczny zacisk. Moim zdaniem lepszy niż taki do opierania ręki, bo dzięki zaciskowi możesz całkowicie oderwać rękę od kiery.

Oparcie niekoniecznie, bo trochę wymusza pozycję. Gdy jechałem sam, lepiej się sprawdzała dobrze ułożona torba na siedzeniu pasażera. Po założeniu oparcia moim zdaniem jest mniejszy komfort. Bez oparcia jest więcej ruchu na siedzeniu - możesz się odchylić, przesunąć itp.

Ale to tylko w dalekich podróżach bez przystanków. Przy dalekich przelotach bardzo przydają się spacerówki.

Poza tym jeśli leci się na fizola to gps i jakiś uchwyt na wodę.

Przydatna jest szyba nie za wysoka przy większych prędkościach na autostradach (ja mam touringa i zrobiłem krótszą szybę bo oryginał przeszkadzał w deszcz i w nocy).

Pasażerka w długich trasach chwali podesty... :)

Maks jak przejechałem w dzień sam to trochę ponad 1000 km (ze Splitu z Chorwacji prawie pod polską granicę), z pasażerką Wawa - Wiedeń (w ciągłym deszczu) i spokojnie w takich odległościach daje się radę. Nic nie zmasakrowało, chociaż męcząca jest wielogodzinna jazda - wiadomo :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje dupsko trochę dostało na kanapie mustanga( chyba za duże :laugh: ), dla tego wróciłem do oryginału. Jak nie zjeżdżasz z twardych dróg to spoko, gorzej jak w PL, to tylko za wschodnią granicą. Kręcę rocznie naście tysi i nie robi różnicy gdzie, niestety największe przebiegi to raptem 600 km. ale nie o kilometry przecież chodzi :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcę coś dodać na wytrzymałośc dupska w trasie - ja Aeroxem -50 zrobiłem 1/2 kraju , YBR-em 125 3/4 , w tym wszystkie góry jakie mamy w Polsce i muszę zaznaczyć że tą przygodę zaczynałem mając 50-tkę na karku i nigdy nie miałem problemu z 4-ema literami , może dlatego że to kocham a , może że o tym nie myśle , nie wiem ? co do XVS-a 1300 to od 2012 jestem szczęśliwym posiadaczem tego mustanga ! w 2014 zrobiłem , z zagłębia na Śląsku , Gorzów wlkp , Słupsk , okolice Gdańska , Tolkmicko , Frombork , potem Ostrów wlkp , Radomsko i do domu razem 1800 km. i wiem że kanapa w tym " moturze " jest super ! tak po cichu dodam że w tym roku stuknie mi 60-tka , jedno co mnie boli to szyba orginał za wysoka i pytanie co zrobić , gdzie skrócić i za ile ? co do wydechów , mam -BUB- z takimi przyszedł ze Stanów są dość głośne , - aale- mają piękne basy , a tak w ogóle to uwielbiam słuchać Rysia Riedla -Dżemu i montuję mp3 do ucha i wio do przodu !!! troche się rozgadałem , wybaczcie ! nic nie poradzę , to Forum jest po prostu fajne !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyba za wysoka?Żaden problem.Oklejasz papierową taśmą,rysujesz jak chcesz ją przyciąć,tniesz np. kątówką.Krawędź szlifujesz papierem ściernym na klocku i rozklejasz resztę taśmy.Po problemie.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...