Skocz do zawartości

Midnight Star 1300 XVS1300 XVS1300A V-Star1300 - wymiana doświadczeń :)


QuadMan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jak tankujecie panowie paliwko,wkładacie pistolet i aż odbije czy pod korek,bo ja leje zawsze pod korek czasami moto stoi w poziomie i w sumie to nigdy nie wiem ile mam paliwa.



Mam pytanko,coś mi klekocze na wolnych obrotach na luzie,wcale nie cicho,po zaciagnięciu sprzęgła przestaje,było tak zawsze ale teraz jakby głosniej,Wy też tak macie w swoich MS czy z moim coś nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

odnośnie tankowania, jak dolejesz na max z lekko wyjętym pistoletem (lekko wciśniętym) poczekaj chwilę paliwo wejdzie do baku i można jeszcze dolać - wejdzie około 3 litry. Czasem tak tankuję na dalszą trasę.

Co do ilości paliwa lej jednym sposobem kasuj licznik, po zaświeceniu się rezerwy będziesz wiedział na ile wystarczyło.

 

Co do klekotania, ciężka sprawa, trzeba by dać temat do dobrego mechanika żeby nie narobiło się jakiegoś niepotrzebnego bajzlu, może pierdoła może coś poważniejszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam złe informacje od poprzedniego właściciela odnośnie tankowania a mianowicie lał paliwo pod korek i nie mógł otworzyć wlewu paliwa. Oparł się o zbiornik i wtedy podciśnienie wciągnęło go do środka. Dlatego przestrzegam żeby nie lać wyżej niż metalowe sitko w zbiorniku. Z tego co wiem to usunął jedną uszczelkę. Ja tankuję na siedząco mam wtedy motocykl w poziomie. Pozdrawiam MS-siarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

dzięki za info, odnośnie tankowania siedząc na motocyklu jest to niedozwolone - mam dość naciągania się z obsługą stacji.

 

pozdr

jest dozwolone tankowanie motocykla w pionie , 90% tak tankuje z wiadomych względów , tylko obsługa SHELLA dostała wytyczne by pouczać motocyklistów , aby tak nie tankowali , gdzieś tam zdarzył się wypadek na stacji Shella ponoć podczas tankowania w pionie moto i jakies tam problemy powstaly z tego powodu , ot i wszytko , cała prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tankowania- niestety jest to niebezpieczne, gdzieś jest film jak sie moto zapaliło a gościu na nim siedział - allle ja tak robię :blush: ostrożnie leję na = z sitkiem.Jak obsługa ma problem to ty stoisz i trzymasz moto a on niech leje :rolleyes:

Zassanie baku może nastąpić przez przytrzaśnięcie wężyka odpowietrzania , podczas montażu baku.

Odnośnie klekotania, bodajże moto z 2007 miały problem z koszem sprzęgłowym - w USA gratis , u nas na własny- spory koszt :mad:

Mustangi mam ciągle na zbyciu :)

Edytowane przez pyra.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć.

Od kilku dni słychać w moim MS piszczenie warkot po dodaniu gazu to się nasila,przypomina to troche jakby piszczenie paska w samochodzie,dzisiaj krótka przejażdżka i zauważyłem że coraz głośniej to słychać,Panowie macie może jakiś pomysł co to może być?

Witam.

Mam w swoim to samo i nie mam pojęcia skąd dochodzi ten pisk. Obstawiam pasek.

Doszedłeś co było nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć,wiecie może gdzie można kupić prócz allegro świecące czaszki kobry itp?



Witam.

Mam w swoim to samo i nie mam pojęcia skąd dochodzi ten pisk. Obstawiam pasek.

Doszedłeś co było nie tak?

nie bardzo pamietam jak to było,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie ma co się pasa bać,ujeżdżam już trzecie moto z pasem[jedna Yamaha XV 1600 i dwa Road Kingi] i przejechałem ponad 150 tyś km.Ważna zasada pas nie może być za luźny.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...