Skocz do zawartości

Midnight Star 1300 XVS1300 XVS1300A V-Star1300 - wymiana doświadczeń :)


QuadMan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

a jakie wyszło spalanie, bo przebieg bywa zależny od ilości paliwa ;) .

Onegdaj, wydawało mi sie że wynik poniżej 5l/100km jest niemożliwy. Jednak w tym roku, na trasie, przy spokojnej jeździe wyszło 4,7 :blink: (chyba że to błąd w obliczeniach :laugh: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie wyszło spalanie, bo przebieg bywa zależny od ilości paliwa ;) .

Onegdaj, wydawało mi sie że wynik poniżej 5l/100km jest niemożliwy. Jednak w tym roku, na trasie, przy spokojnej jeździe wyszło 4,7 :blink: (chyba że to błąd w obliczeniach :laugh: )

 

Ogolnie wyszlo 153 mile, przy tankowaniu weszlo 13 litrow, czyli jak liczylem, wyszlo okolo 5.2 litra na 100, zrobilem traske Grudek n/ Dunajcem - Nowy Sacz - Piwniczna - Krynica Zdroj i z powrotem, swietna droga, super serpentyny i widoki, i generalnie wysokie obroty, dlatego sie zdziwilem, huehue

 

Aha, i wydech mialem oryginalny, bo na pustym raczej nie bylo by szans.

 

A i wydaje mi sie ze widzialem kolege na XVS w Piwnicznej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czujnik biegu jałowego (luzu) jest pod kołem pasowym z lewej strony, wymieniałem przed sezonem, u mnie kontrolka mrugała a czasem na luzie wcale się nie zapalała, po wymianie wszystko wróciło do normy. Przed wymianą posprawdzaj kostki i przewód może gdzieś ma przetarcie,

A mozesz mi napisac, czy zeby sprawdzic czujnik trzeba rozbierac kolo pasowe czy do czujnika jest jakis latwy dostep?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

A mozesz mi napisac, czy zeby sprawdzic czujnik trzeba rozbierac kolo pasowe czy do czujnika jest jakis latwy dostep?

Witam

Trzeba zdjac koło pasowe, a potem dostęp jest bardzo łatwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Co taka cisza ? wszyscy jeżdżą ?

I ja nawinąłem pare kilometrów,.... do Rumunii i z powrotem :biggrin:

spoko, spoko, można robić dłuższe trasy na MSie :biggrin: wszędzie drogi i tak lepsze jak W PL,jedynie w Rumunii kierowcy trochę.........odważniejsi :laugh:

jeżeli kto lubi winkle, to Trasa Transogarska rewela :biggrin: paliwo droższe reszta podobnie jak u nas lub taniej. Wszystkie złe stereotypy o Rumunii wsadzić należy między bajki. Super kraj i fajni ludzie. Jedynie dupsko troche dostało po zakupie kanap mustanga, podparcie bardzo dobre, jednak dupsko za szerokie i trochę dostało w..... :blush: .W zwiazku z tym mam komplet na zbyciu, gdyby był ktoś chętny to pisać na PW lub na meila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...