Skocz do zawartości

Midnight Star 1300 XVS1300 XVS1300A V-Star1300 - wymiana doświadczeń :)


QuadMan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odpalacie swoje maszyny co jakis czas czy lepiej tego nie robić,różne opinie są na ten temat

 

różne mogą mieć laicy, osoby posiadające odpowiednią wiedzę mają tę samą; po treść zapraszam do całego wątku o przepalaniu (bo chyba o to pytasz) w dziale mechaniki

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

różne mogą mieć laicy, osoby posiadające odpowiednią wiedzę mają tę samą; po treść zapraszam do całego wątku o przepalaniu (bo chyba o to pytasz) w dziale mechaniki

jsz

to którzy to laicy ,ci za czy ci przeciw,bo nic z tego tematu nie wynikło,tylu za ilu przciw a mój sprzęt stoi od początku listopada nie ruszony,tylko aku wyciagłem i motor na podnośnik i czekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

UWAGA posiadacze MS-ów jezeli nikt nie podejmie się organizacji spotkania, to proponuję spotkanko w ramach XII zlotu YAMAHA DRAG-STARS http://yamaha-dragstar.pl/viewtopic.php?t=15929 a będzie tam kilka znanych mi maszyn

Wystarczy się zalogować, aby temat śledzić. Jednak w dobrym tonie jest powitanie .......... i już :biggrin:

Edytowane przez pyra.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Mam propozycję na zlot MS-owy i nie tylko.

 

Znam odpowiednie miejsce usytuowane 30km od A4 (zjazd na DW 364) na uboczu w lesie - jest to spokojny ośrodek z dużą ilością miejsca i zieleni z zadaszonymi półotwartymi pomieszczeniami do nasiadówek, w kpl jest park linowy, spanie jak kto woli tradycyjne lub namiot, możliwość organizacji domowego jedzenia, ognisko pali się 24h/dobę - koszta symboliczne

Edytowane przez tqmeh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin do ustalenia, generalnie nic na siłę, można zapodać 2 -3 wersje tak dla rozpoznania gdzie będzie większość chętnych: maj, czerwiec, lipiec .....

Wcześniej muszę go zarezerwować aby miejsce było na wyłączność.

W promieniu 30km jest duuuuuużo ciekawych miejsc znanych jak Karpacz czy Szklarska, oraz niej: zamki, pałace zależy co kogo interesuje.

Na miejscu można zostać kilka dni nikt nikogo dnie wygania ;))))

 

Jaka jest Wasza ocena mojej propozycji?

Edytowane przez tqmeh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

pyra blisko blisko, godzinka* od Wrocławia, dojazd uważam że nie najgorszy czy z A4 szy z DK3, sam zresztą zapodałeś trafne podsymoanie :)

 

Rozmawiałem dzisiaj z człowiekiem który dowodzi w tym miejscu, sprawdzi co ma wolne - w tej chwili raczej chyba 90% i napiszę

Będę też miał dokładne info ile jest miejsc do spania żeby nikogo nie rozczarować.

 

Jakie są Wasze preferencje odnośnie terminu? Co powiecie na (23)24-25.05 lub (6)7-8.06 ?

 

Następny rzecz to oczekiwania ;), co organizować na miejscu?, ciepły gotowany posiłek to dla mnie podstawa, browar?

 

Czy siedzimy na miejscu czy robimy objazd po okolicy? mogę przygotować trasę. W takim przypadku chętni powinni przyjechać w piątek tak aby sobotę poświecić trasę objazdową bez zbędnego pośpiechu.

 

Ważne dla mnie jest też to że przełożenie wszystkiego o tydzień w przypadku niepogody nie stanowi problemu, wiem że jak się pasjonat zaprze to nic go nie powstrzyma ale przy ulewie to średnia przyjemność....

 

Pozdrawiam

Edytowane przez tqmeh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zatem termin 2 tygodnie od dziś czyli do 11.02 aby wszyscy chętni się określili

znaczy spotykamy sie na sankach ? ;)

na dzień dzisiejszy - mi pasi (plecaczek może być różnie- zdrowie)

co do tras chętnie polatam - w przeciwieństwie do tych co wieczorem usiądą koło Lucka :laugh:

Nytu a już masz na czym jeździć ? ;) czy kupiłeś kolejnego MSa :cool:

tqmwh wrzuć adres miejscówki np mapa google

Edytowane przez pyra.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...