Skocz do zawartości

Midnight Star 1300 XVS1300 XVS1300A V-Star1300 - wymiana doświadczeń :)


QuadMan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego to że pas sie urwał nie jest winą motocykla tylko jego posiadacza.Wymieniałem i to nie raz, pas w Yamasze po mniejszym przebiegu niż 25 tys km.A nawet po przebiegu 17 tyś km.Jeśli pas jest odpowiednio naciągnięty i czysty to musi wytrzymać.Zbyt słabo naciągnięty pas prędzej się urwie niż odrobinę za mocno. Jeśli chodzi o przebiegi motocykli to każdy z moich w momencie rozstania miał w okolicy 80 tys km na oryginalnym pasie.A jeśli chodzi o pasek rozrządu to właśnie ma taką samą budowę,a nawet jest robiony w tych samych fabrykach.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piter 1600 niewątpliwie masz większe doswiadczenie i przebiegi ode mnie. Pozwolisz jednak że pozostanę przy swoim i będę pas konserwował, ktoś pisał że pas (przynajmniej w serwisie) to 2.000 zł.

maro1970 na wsi miałem dostępny tylko taki http://tanie-lakierowanie.pl/429-boll-spray-do-paskow-klinowych.html, choć wybór jest dużo większy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, z racji, ze bede sprowadzal moto do PL, mozecie mi odpowiedziec na pytanie w kwestii przedniej lampy, czy musze ja wymienic, ze wzgledu na przeciwny kat padania swiatla do warunkow PL? Podobno mozna sprawdzic oznaczenia lampy. gdzie jest podany kat padania, czy cus... Jesli tak faktycznie jest, to gdzie to jest, ze sie tak zapytam...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampa powinna mieć oznaczenie i inne jest dla ruchu L i P, jeden temat to przegląd do rejestracji a drugi to oślepianie innych, to idzie wyeliminować naklejka na kloszu. Można też dać światło mijania w dół ale widoczność będzie słaba. Całość jest do przeskoczenia ale to już zależy od Ciebie jak będziesz chciał podejść do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, z racji, ze bede sprowadzal moto do PL, mozecie mi odpowiedziec na pytanie w kwestii przedniej lampy, czy musze ja wymienic, ze wzgledu na przeciwny kat padania swiatla do warunkow PL? Podobno mozna sprawdzic oznaczenia lampy. gdzie jest podany kat padania, czy cus... Jesli tak faktycznie jest, to gdzie to jest, ze sie tak zapytam...?

Moja opinia:

Daruj sobie wymianę lampy. Wysokie koszty. Ja "amerykanami" już od paru lat jeżdżę, i zaliczyłem parę kontroli drogówki. Ani na przeglądzie, ani drogówka nigdy nie czepiała się przedniej lampy. Może po prostu miałem szczęście... nie wiem.

Poza tym jeśli chodzi o oślepianie... a występuje w ogóle coś takiego w lampach z USA? To by tam w Stanach wszyscy w nocy do rowów wjeżdżali, gdyby się nawzajem oślepiali. Znam budowę lamp amerykańskich i zasadę ich świecenia, ale bez przesady z tym oślepianiem innych. Jeżdżąc w nocy, nikt mi jeszcze z przeciwka nie mrugnął światłami, na znak że go oślepiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia:

(..)

Poza tym jeśli chodzi o oślepianie... a występuje w ogóle coś takiego w lampach z USA?

 

 

Tylko że g.zielin jest w UK nie u USA ;)

 

 

 

Zatem 23-25.05

Termin wstępnie na miejscu zaklepany, zainteresowani niech myślą intensywnie, ilość miejsc ograniczona*

 

Pozdrawiam

Edytowane przez tqmeh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

termin upływa jutro, proszę zatem aby zainteresowane osoby jasno się określiły

To co ważne: 1x spanie + grochówka na kolacje + kiełbacha na śniadanie to orientacyjnie 110 PLN +/- 50% w zależności co kto potrzebuje

 

Pozdrawiam

Edytowane przez tqmeh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

już wyjaśniam

 

Dla kogoś kto nie potrzebuje noclegu i chce mu się ciągnąć własny prowiant oznacza to -50%, (lub więcej)

można śmiało zostać na 2 dni wtedy +około 50% spanie i ewentualne wyżywienie

Z tego co pamiętam:

- wejście 10pln

- nocleg 30pln

- coś na gorąco jak wyżej, zależy od tego na ile osób i co goście sobie życzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

termin upływa jutro, proszę zatem aby zainteresowane osoby jasno się określiły

To co ważne: 1x spanie + grochówka na kolacje + kiełbacha na śniadanie to orientacyjnie 110 PLN +/- 50% w zależności co kto potrzebuje

 

Pozdrawiam

co tak pośpiesznie ?raczej wątpie aby się zebrała większa ekipa.

moja propozycja płacimy za nocleg, żywność(zakupy) zrzuta na miejscu- w zeszłym roku się sprawdziło

Edytowane przez pyra.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tak pośpiesznie ?raczej wątpie aby się zebrała większa ekipa.

moja propozycja płacimy za nocleg, żywność(zakupy) zrzuta na miejscu- w zeszłym roku się sprawdziło

 

tzn? mam ten termin zarezerwowany, ale bez oficjalnego klepnięcia nie będzie to trwało do maja, żeby dzień przed nie wyszło że nikt sie nie zjawi....

 

odnośnie "zakupów" pasuje, jest to tylko propozycja.....

Edytowane przez tqmeh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...