Skocz do zawartości

Midnight Star 1300 XVS1300 XVS1300A V-Star1300 - wymiana doświadczeń :)


QuadMan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w te wakacje jechałem kilka dni z deszczem codziennie po kilka godzin i zwłaszcza w Alpach bardzo by się grzane manetki przydały.... mimo, że mam rekawice z membraną (sympatex) to i tak przemokły i ważyły chyba z kilogram sztuka.... :) a suszenie robiłem wieszając je przy kufrze gdy nie padało.... także grzane manetki to może być fajny temat w dalekiej podróży.

 

klason - git! firmowy meczy, a nie trąbi. myślę że w autach za bardzo go nie słychac. Po zmianie na podobne jak spod linka sygnał jest jak należy!

próbowałem podejść wcześniej do kompresora, ale jakoś z miejscem mi nie grało - musiałbym montować fanfary kompletnie na wierzchu. dobry podwójny klakson spokojnie wystarczy i daje mocny harmonijny dźwięk jak samochody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś traktuje moto do kulania sie wkoło komina to faktycznie nie potrzebne :D mi kilka razy zdarzyło sie jechać przy temp kilku stopni i palce mi tak zmarły ze zapłacić na stacji nie mogłem . To raz a dwa po deszczu fajnie suszy rękawice :-) A cruiser do czego jest ze go to do tego dyskwalifikuje ? I pewnie tak zacna firma jak Kuryakyn robi takie systemy do sportów :D

 

Magną na przełomie października i listopada któregoś roku wracałem w Bieszczad w deszczu. Była masakra ale twardym trzeba być nie mientkim ;) Szyby też nie miałem bo mi to jakoś w Magnie nie pasowało. Wygładałem ja ludzik Michelina, ale dojechałem i przetrwałem. Ogólnie wynalazki jak ogrzewanie czy radio to jakos mi z motocyklami nie współgrają....w moim odczuciu oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Magną na przełomie października i listopada któregoś roku wracałem w Bieszczad w deszczu. Była masakra ale twardym trzeba być nie mientkim ;) Szyby też nie miałem bo mi to jakoś w Magnie nie pasowało. Wygładałem ja ludzik Michelina, ale dojechałem i przetrwałem. Ogólnie wynalazki jak ogrzewanie czy radio to jakos mi z motocyklami nie współgrają....w moim odczuciu oczywiście.

Dojechać i przetrwać zawsze mozna :-) ja wyszedłem z założenia ze mozna zminimalizować skutki . Dobra bielizna termoaktywna i mozna smigac kiedy inni siedzą w domu :-)

 

Ja zrezygnowałem z klaksonu założyłem fanfary - koszt ,około 2000 zł

2000 zł ??? To coś Ty tam zamontowal ? Pochwal sie

Edytowane przez _Pablo_

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzam codziennie co w trawie piszczy ale... chyba nigdzie trawy nie widać a co dopiero słychać co w niej słychać :D A tak poważnie to przydałoby się już trochę słoneczka to by człowiek jakąś rundkę zrobił .

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...