Skocz do zawartości

Midnight Star 1300 XVS1300 XVS1300A V-Star1300 - wymiana doświadczeń :)


QuadMan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pyra trasę to chyba Ty coś wymyślisz bo to chyba Twoje tereny :tongue: Myślę że obowiązkowo trzeba zobaczyć Bazylikę w Licheniu bo to rzut beretem . Nie wiem czy mi się coś pomyliło ( a nie chce mi się czytać temetu od początku ) ale chyba śp.Kostass pisał coś o fortyfikacjach do zwiedzenia ? Jeśli tak to by była fajna sprawa. Z jedzonkiem to do takiego towarzystwa to najbardziej grill i browarek pasuje :flesje: Co masz na myśli odnośnie banera ? Chcesz go sam wykonać czy gdzieś zamówić ?

ja tylko nieśmiało wtrącę że jak będziecie ustalać gastronomię to ja nie spożywam mięsa - nie chcę też robić z tym nikomu problemów więc jakby co mogę być samowystarczalny w tym temacie.. co do browarów to nie mam z tym problemu, jedynym problemem jest zawsze i wyłącznie ich brak :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byliśmy na zwiadzie tam http://www.apetitokonin.pl/ jedliśmy pizzę - było smacznie, zajżyjcie na całe menu.

Oczywiście lokal jest w Ślesinie na rynku, po wcześniejszej info dowóz do ośrodka. Mamy dużo czasu, kto ma bliżej może się wybrać na rodzinną wycieczkę puszką i sprawdzić co tam jeszcze jest. Na pewno jest w pobliżu market :laugh: tak, że po napitek niedaleko.

A baner to raczej w "......." może być kawał płótna i napis sprayem - w wersji artystycznej :) ktoś umie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą być te bunkry :) Ale na następną ustawkę szykować się na Międzyrzecki Rejon Umocniony -TAM są bunkry :biggrin: (tylko prawie wszystkim będzie dalej :laugh: )Dziś zkomercjonalizowane. Troszkę dawniej w latach 80 bywałem tam często, jak się kto uparł mógł przez kilka dni nie wychodzic na powierzchnię- dziesiątki kilometrów pod ziemią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi wszystko co piszecie pasuje.

mogą być bunkry, może być pizza, może być śniadanie na trasie o 6:30 - w szczególności może to być drugie śniadanie....

mogę jechać do Lichenia, albo tam nie jechać, byle w tym czasie nie stać.... :)

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą być te bunkry :) Ale na następną ustawkę szykować się na Międzyrzecki Rejon Umocniony -TAM są bunkry :biggrin: (tylko prawie wszystkim będzie dalej :laugh: )Dziś zkomercjonalizowane. Troszkę dawniej w latach 80 bywałem tam często, jak się kto uparł mógł przez kilka dni nie wychodzic na powierzchnię- dziesiątki kilometrów pod ziemią

namówiłeś mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie to oczywiście punkt główny :) A co do tych bunkrów-to srednio mi sie to podoba.Myślę że każdy w swoim zyciu juz widział podobne,tego typu...W calym kraju jest ich pełno.Co innego MRU,ale to daleko.Moze ktoś kto zna okolice Ślesina zaproponuje coś ciekawego,ja chetnie też Licheń bym zobaczył bo nie byłem jeszcze.No ale to tylko moje zdanie,dostosuję sie do woli wiekszości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licheń mamy 10 km więc szkoda by było nie zobaczyć . Co jeszcze ciekawego to pewnie na miejscu się też sporo dowiemy . Tak na szybko z netu (ciekawe miejsca w ok.Lichenia )

- Kłodawa kopalnia soli

- Mrówki ( średniowieczny gród zniszczony przez Krzyżaków )

- Gołuchów ( budowla wzorowana na zamkach z nad Loary , kręcono tam serial "Królowa Bona " )

Pewnie każdy lubi coś innego więc czeka nas burza mózgów . Ale to tylko dodatek . Danie główne już ustalone :D

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to fajnie wejść na forum wieczorem a tu tyle postów :)

 

powiem tak, każdy powinien przynajmniej raz w życiu być w Licheniu. Mi wystarczył jeden raz....................

zboczyć z trasy zawsze można :biggrin: ktoś będzie musiał pilnować motocykli :laugh:

Edytowane przez pyra.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...