Skocz do zawartości

Midnight Star 1300 XVS1300 XVS1300A V-Star1300 - wymiana doświadczeń :)


QuadMan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W sensie?

 

W sensie takim , żebyś dowiedział sie jak moj MS jest ubrany. Ja zawsze podpatruję innych , czasami można zobaczyc jakiś ciekawy patent .

Karo , super że przyjechaliście i w końcu mogliśy sie poznać . Niestety po paradzie musialem sie urwać . Do następnego spotkania , mam nadzieje ze już na trasie .

 

Tymi stukami to ja bym się raczej nie przejmował. Mój obecny motocykl, jest moim czwartym w życiu, i w każdym coś stukało. W obecnym niby wszystko jest cacy, a na zimno napiernicza jakiś zawór czy cóś... i na dodatek, tak ma być.

Nie ma sie co za bardzo przejmować stukami w silnikach motocyklowych. Oczywiście stukanie może być przyczyną usterki, ale w 99% zawsze jest to po prostu nadwrażliwość kierowcy.

Wejdź sobie na link poniżej, na samym dole są filmiki. Posłuchaj tych stuków z xv1900, może się okazać że to te same :)

http://forum.motocyk...r/page__st__760

 

Wracam do tematów stuków . Jak wczesniej pisałem ten silnik do cichych nie należy . Ale wczoraj kiedy odprowadzałęm go do garazu jechalem bez kasku . Po odpaleniu slychac było faktycznie metaliczny stuk , ktory po chwili ucichł . To tak jakby olej gdzies nie dochodził . Trochę dziwne , poniewaz wrócilem z trasy wiec olej byl na tyle ciepły ze powinien dotrzec wszedzie momentalnie a i sam jest dobrej jakości i świerzo po wymianie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sensie takim , żebyś dowiedział sie jak moj MS jest ubrany. Ja zawsze podpatruję innych , czasami można zobaczyc jakiś ciekawy patent .

Karo , super że przyjechaliście i w końcu mogliśy sie poznać . Niestety po paradzie musialem sie urwać . Do następnego spotkania , mam nadzieje ze już na trasie .

 

:)

Miło było uścisnąć prawicę, miło.

Wrażenia z jazdy w nieskończonej kolumnie wypolerowanych bratnich moto - bezcenne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Borki 22-23 września ktoś z was się wybiera ?

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no z tymi bratnimi to ja bym nie przesadzał . MS to jednak zupełnie inna bajka . Ale faktem jest , że nieczęsto zdarza sie parada tylu motocykli w tak dużym mieście i to jeszcze ulicą wyłączoną z normalnego ruchu .

 

:) :) :)

nie miałem na myśli braterstwa wśród jeźdzców, a raczej między maszynami.... gromada V-ek, XVSów, często fajnie ubranych...

czytam sobie czasem dyskusje na YDF Forum i nie spodziewam się, żeby kilkaset osób mogło sobie bez zwad egzystować....

prawdaż? ;)

 

co do parady - tak, czysta przyjemność :)

 

gdzie są te Borki ,dla mnie i mojego MS byłby to kończący sezon wypad , jeśli pogoda pozwoli chętnie pojade

 

Borki koło Tomaszowa Mazowieckiego

Ale czy jest jakaś impreza teraz w Borkach?

Edytowane przez Karo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) :) :)

nie miałem na myśli braterstwa wśród jeźdzców, a raczej między maszynami.... gromada V-ek, XVSów, często fajnie ubranych...

czytam sobie czasem dyskusje na YDF Forum i nie spodziewam się, żeby kilkaset osób mogło sobie bez zwad egzystować....

prawdaż? ;)

 

co do parady - tak, czysta przyjemność :)

 

 

 

Borki koło Tomaszowa Mazowieckiego

Ale czy jest jakaś impreza teraz w Borkach?

na Borki 22-23 września ktoś z was się wybiera ?
co to za impreza w borkach , daj odpowiedź Pablo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W sensie takim , żebyś dowiedział sie jak moj MS jest ubrany. Ja zawsze podpatruję innych , czasami można zobaczyc jakiś ciekawy patent .

Karo , super że przyjechaliście i w końcu mogliśy sie poznać . Niestety po paradzie musialem sie urwać . Do następnego spotkania , mam nadzieje ze już na trasie .

 

Wracam do tematów stuków . Jak wczesniej pisałem ten silnik do cichych nie należy . Ale wczoraj kiedy odprowadzałęm go do garazu jechalem bez kasku . Po odpaleniu slychac było faktycznie metaliczny stuk , ktory po chwili ucichł . To tak jakby olej gdzies nie dochodził . Trochę dziwne , poniewaz wrócilem z trasy wiec olej byl na tyle ciepły ze powinien dotrzec wszedzie momentalnie a i sam jest dobrej jakości i świerzo po wymianie .

 

Pewnie, bardzo chetnie, sorry za małe nieporozumienie =]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo tu stron więc spytam, bedzie pewnie szybciej.

Jak duży jest zbiornik paliwa w XVS 1300, ile pali i co za tym idze jaki jest zasięg w kilometrach na jednym baku? i tylko nie odpowiedajcie że to nie gra roli bo stacje benzynowe są na każdym skrzyżowaniu. Ma to dla mnie znaczenie dlatego pytam. Czy da sie kupić taki motocykl w wersji europejskiej czy to tylko jest produkowane w Stanach?

Edytowane przez elemeledudek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...