Skocz do zawartości

Dla początkujących i nie tylko:)


DziubyWWA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tez sie pisze na ustawke ale bardziej w piatek wieczor niz jutro. Jak by ktos w piatek smigal to pisac tu pogoda bedzie.

 

Pozdro

 

 

ja jutro planuje nad zegrze jak sie pogoda nie spieprzy jak dzisiaj, ale w piatek jak bys byl gdzies bliżej wyscigow to mysle ze bym podskoczyl, z checia zobacze na zywo porownanie b6 to sv :banghead:

 

 

pozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pit my się chyba znamy z innego forum :)

 

Ja to dzisiaj do maroka musiałem dzwonić żeby się dowiedzieć gdzie mój kask i rękawice, dopiero przed 20 byłem ubrany.

 

Jak dojechałem do Łomianek to zdałem sobie sprawę, ze niepotrzebnie moto myłem :buttrock:

I wracałem do domu w ten największy deszcz.

 

Ja jestem chętny choćby jutro polatać towarzystwie, już mnie nosi, teraz bym z chęcią wyrwał :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pit my się chyba znamy z innego forum :)

 

Ja to dzisiaj do maroka musiałem dzwonić żeby się dowiedzieć gdzie mój kask i rękawice, dopiero przed 20 byłem ubrany.

 

Jak dojechałem do Łomianek to zdałem sobie sprawę, ze niepotrzebnie moto myłem :icon_evil:

I wracałem do domu w ten największy deszcz.

 

Ja jestem chętny choćby jutro polatać towarzystwie, już mnie nosi, teraz bym z chęcią wyrwał :crossy:

 

 

 

no znamy z innego znamy :)

 

widze ze kilku chlopakow z BC tez jest chętnych na weekend polatac wiec mysle ze cos sie wymysli , mi cos bandzior wczoraj pod koniec trasy ( ostatnie 20 km ) zaczal wariowac , nie wiem czy to swiece czy sie synchro domaga czy jeszcze cos innego wiec musze najpierw jutro po pracy obadac czy juz wszystko w porządku bo jak ma jechac maks 80 czy 100 osiagajac to w 30 sekund to ja sie tak nie bawie :)

 

 

pozdrooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nikogo w koncu dzisiaj nie bylo ??

ja zrobilem dzis 160 km, fakt faktem ze wrocilem o 22-ej caly przemoczony ale pierwsze 100 km bylo zrobione w przyjemnej atmosferze :icon_evil:

pozdrowionka

 

A było, i prawie nikogo nie zastało, prawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie! Co z sobotą?

Grzech nie skorzystać z takiej dobrze zapowiadającej się pogody! :)

 

Właśnie... Jakieś ktoś ma plany ?

 

Bo ja jak co to mam taki plan (napisałem w temacie "o rybce" :) ) "B" i wiem gdzie bym sobie pojechał z kumplem "just for Fun" tak 2x200 km... :) I jak nie będzie innych ciekawych propozycji, to wykorzystam ten "Plan B"... :D Póki co śledzę temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak to ma być 400 km ogółem, to trzeba by się zebrać przed południem, a to znowu będzie problem :icon_eek:

 

Ja to bym sie wybrał gdzieś max 100km w jedną stronę, tak żeby wszyscy dali radę czasowo i technicznie.

 

Chociaż ja się dostosuję, tylko żeby jak największa grupa sie zebrała.

 

Ale najlepiej chyba będzie spotkanie ogólne- dojazd gdzieś dalej "na rybkę" i powrót.

 

Decydujcie sobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustalajmy jakieś konkrety dziś, bo trezba ten weekend jakoś zaplanować tzn. troche czasu muszę poświęcić rodzinie i wolałbym wiedzieć coś wczesniej, aby nie wyszło także z rodziną umówię się na np. sobote a tu jakaś jazda wyjdzie z kolegami z forum.

 

Także apeluje, aby konkretyzować plany co do weekendu jeszcze dziś.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...