Skocz do zawartości

Problemy z gaźnikiem


Ryjek Ocw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mam straszny problem z Gaźnikiem w Suzuki rg 80. Bo mam tak ze jade, jade jakieś 100m i pozniej on gaśnie... czekam 5-10 min i odpala z popychu (tylko) i znowu jedzie 100m i gaśnie.. I tak w kołko. :D Prosze o pomoc. :D Bo juz czyściłem gaźnik i probowałem go regulować ale nic mi to nie dało ;( A ja bez motoru to żyć nie moge!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam filterka... A co do kranika to go nie urzywam. bo zawsze mam go na rezerwie. A i jeszcze jedno Pytanie mam. Odnośnie tego małego czegoś co jest kolo pływakow. Bo z jednej str ma zakonczenie ostre a z druwiej kwadratowe. i nie wiem ktora stroną bo ja zrobiłem tą ostrą do gory. I nie jestem pewien czy aby na pewno tak powinno być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcpol

Te coś to zaworek iglicowy, dobrze zamontowałeś. Przyczyna Twojego problemu jest najprawdopodobniej brak odpowietrzenia zbiornika paliwa, zatkany kranik lub gaźnik. Ortografia! Interpunkcja!

Edytowane przez marcpol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łee... pisze na forum wiec na to nie patrze :D a wiem wiem mam z tym problemy :P A ten zaworek jednak zle załozylem bo mi wacha uciekała bo sie przelewał. A

 

Łee... pisze na forum wiec na to nie patrze :D a wiem wiem mam z tym problemy :P A ten zaworek jednak zle załozylem bo mi wacha uciekała bo sie przelewał. a czy moze przyczyna tego być zanieczyszczony filtr powietsza ? ;]

 

Łee... pisze na forum wiec na to nie patrze :D a wiem wiem mam z tym problemy :P A ten zaworek jednak zle załozylem bo mi wacha uciekała bo sie przelewał. a czy moze przyczyna tego być zanieczyszczony filtr powietsza ? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swieca jest długa i wcale sie nie zalewa. Iglice przestawialem na kazry rowek i itak jest zawsze to samo. Suzuki nie ma tej rurkui od odpowietrzenia baku bo to jest "mini ścigawa" chyba ze gdzies jest a ja o tym nie wiem. :icon_eek: nie wiem gdzie jest wiec nie wiem czy sie zadkało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy sie tego odpowietrznika uczepiliście cie? wykręc kranik przeczyśc dokładnie, następnie wypłukaj rdze z baku, jak nie pomoze to wykręc gaźnik następnie wszystkie dysze i przedmuchaj je kompresorem musi pomóc, jak nie to będziemy kminić dalej:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...