Skocz do zawartości

KTM


Rekomendowane odpowiedzi

haha

mam gdzieś tego KTM,

dzwoniłem do tej firmy co mi podałeś, jeżeli jest urwane coś tam przy amortyzatorze, jakaś tulejka czy coś to trzeba ją nowa kupić, a nowa ponad 1tys zł. bo w tych rocznikach był tam jakiś "defekt" i sama regeneracja nie pomoże, tzn nie zrobi jej po prostu.

jednak zajmę się tą CR :rolleyes:

pzdr.

 

a jeszce jedno pytanie

http://allegro.pl/item389289805_zawieszeni...tm_lc4_sxc.html

pasowało by to do tego SX ?

 

 

nie pasuje, w LC4 jest zupełnie inna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz nieche mi sie wierzyc ze ktos sprzedaje dobre moto , za bezcen i w dodatku po remonccie

Jaki tu bezcen?? 6k za 98rok to wcale nie mało jak można dorwać 02-03rok z przebiegiem 10-20mtg za 8k. A tu gość potrzebuje kasy i to jest normalna cena w tej sytuacji.

 

jednak zajmę się tą CR :crossy:

pzdr.

Ja też radzę Ci brać tą hondę. :biggrin: Sam miałem problemy w zawieszeniem po poprzednim właścicielu i nie życzę tego nikomu!

Edytowane przez Moto33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TA CR jest spoko . oglądałem ją , SILNIK igła nic nie stuka ani nic :icon_mrgreen: Wszystko OK Z pewnością moto jest po remoncie :icon_evil:

 

Ja bym ci ją polecił :icon_eek:

 

Ja jej niestety nie kupiłem bo koleś nie chciał spuścić z ceny xD

 

ŻAL !! !! !! !! :icon_rolleyes: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

ta CR jest super ? żal mi Cię, widzę, że lubisz wciskać ludziom kit jak Twój kolega...

lejące zawieszenie z przodu? rozwalone zawieszenie z tyłu? krzywa kierownica? klocki z przodu ledwo co są? na dodatek Twierdzi ze 20 czerwca (tego roku) zmieniał TŁOKA, NAPĘD, SIMERINGI W PRZEDNIM ZAWIESZENIU !!

a napęd dziś wyglądał gorzej niż w moim KDX po roku czasu jazdy (a ma taki sam złoty), zawieszenie też tak szybko padło?, jeszcze pokazuje kolesiowi jaki łańcuch rozwalony jak sie naciąga i jak ogniwa sie ruszają na boki, a on, że wymieniał 20 czerwca, ta może 20 czerwca, ale tamtego roku.

NIE POLECAM !!

pozdro.

 

jeszcze zapomniał bym, urwany błotnik z tyłu (niby dokłada nowy) i wyrąbane łożyska w obu kołach...

 

wiem, że to CROSS, i to nie jest stan idealny, bo to nie jest NOWE. ale z takimi rzeczami to trochę przesada ;/

Edytowane przez lon_91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam

 

Mam wielką prośbę... Jakby mi kolega piasektt lub inny użytkownik, który się orientuje napisał jak sprawdzić, który to jest rok w KTM EXC 200 po numerze ramy. Powiedzmy od 2000 roku w górę do co najmniej 2004. Z góry dzięki za pomoc.

 

Pozdrawiam

Maciulak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...