Skocz do zawartości

Drętwiejąca dłoń.


Pepper
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie pomaga :lalag: nieopieranie się całym ciężarem na kierownicy.Trzeba tylko doprowadzić tą czynność do poziomu odruchu :eek: POZDRO falki

 

 

Czyli pozbyć się lenistwa? :biggrin:

 

Podtrzymując wseśniejsze posty nt. rekawic dodaję jeszcze że pozycja czyli inne moto ma duży wpływ. Dlaczego tak myślę? Otóż wczorej byłem oglądać/pojeździć na Hondzie VTR1000 na którą mam zamienić mojego GSX-F i powiem że po ok.2km odczułem drętwienie prawej dłoni. Na GSXF nie zdarza mnie się to często a na VTR od razu. Chociaż musze przyznać że pozycja na VTR bardziej mi pasuje niż GSXF co jest dziwne bo powinna być mniej wygodna.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata jeździłem DSem i miałem ten problem. Po 100 km nie czułem palców.

Zmiana rękawic nic nie dawała.

Teraz jeżdżę RSem z grubymi manetkami Kuryakina i nagle zero problemu.

Pozycja inna, wygodniejsza, bardziej wyprostowana, kiera nieco inaczej ustawiona i zupełnie inna pozycja/układ dłoni i palców na manetce. Jest tak gruba, że nie obejmuję nawet 2/3 jej obwodu dłonia i palcami. Palce są zatem mniej zaciśnięte (podkurczone). W tej wymuszonej pozycji, zauważyłem, że nie ściskam palcami manetki, palce ją tylko przytrzymują a przesuwa ją bardzie sam środek dłoni. Może to to ?. Bo rękawice te same.

Nie wiem, ale jestem happy, że problem zniknął.

Edytowane przez TATAKIS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dużym cruiserze z grubymi manetami i wygodną pozycją raczej nie będzie drętwiała ręka.

Mnie na HD Electra doskwiera tylko jedno - nic mi nie drętwieje, nie boli, nie cierpnie więc jedyny powód do zatrzymania to paliwo lub papieros. :icon_razz:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...