Skocz do zawartości

PROBLEM Z MZ 125 SM


adikosak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkim :notworthy: posiadam MZ 125 SM i mam z nią mały problemik. Nie wiem czy to tak już jest w 4T ale czasem moto zachowuje się jakby się dławiło, dławiło aż tu doszła bena i już wszystko oki. Jeżdze amatorsko więc mi to nie przeszkadza ale chciałbym aby moje moto w 100% super chodziło. Motor jedzie mi z 110-120km/h i dalej jakby nie chciała a sądze żę stać to motko na troszkę więcej. Proszę o pomoc co by tu zrobić, tuningować aby polepszyć osiągi motocykla? Motor salonowo kupiony-blokady posiada?Ale jakby miała to ledwo by 80 szła. Moduł zapłonowy wymieniony na odblokowany. Nie wiem czy jeszcze wymienić tłumnik na SEBRING? Czy to coś da? Proszę o pomoc :notworthy: please :notworthy:

Edytowane przez adikosak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MZ to 4T, więc nie należy porównywać osiągów do tzr. adikosak kręcenie do odcięcia na biegu jałowym jest bardzo niezdrowe dla silnika, zupełnie nie rozumiem Twojego problemu, przerywa na wysokich obrotach tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świece mam nową, gaźnik możliwe do wyregulowania. Ale sądze że ta MZ potrafi więcej i stąd moje pytanie co zrobić aby polepszyć jej osiągi.

 

Żeby nie było nieporozumień na wysokich obrotach mi nie przerywa ale czuje żę jak jade czasem na 1 biegu czasem na 2 (jak ruszam albo redukuje do 2 aby skręcić) muli go jakby nie miał siły, pare sekund (z 5 secund) i wszystko wraca do normy. To tak jakbym na chwile zatkał rure od odkurzacza i zaraz wszystko wraca do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...