Skocz do zawartości

Zlot Forumowy Borki 2008


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Xylo jest ze mna pod nr 15 a domek 21 dostał sie Titiemu, co do wyjazdu jeszcze nie wiem ,mysle ze 16-17 bedzie dobrze to tylko 100km. Umawiamy sie na naszym subforum...

 

 

Xylo z Xylem pod nr 15 :lalag: więc Xylena chyba ze mną w 21 :clap: . Jeśli tak trzeba nie mam nic przeciw temu :biggrin:

Edytowane przez Titi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jako pierwieńszy zapodam wam tu zdjęcia z grupy Lubelskiej:

UWAGA!!! nagranie wypadku winetu,(jesli sie nie myle),skopconego laczka gsxr-a..i fakt z życia Romana :biggrin:

 

Strona Kobera,3 filmy na gorze pochodzą z Borek

Moich niecenzurowanych 378 zdjęć (na zyczenie usuwam)

Kilka zdjęć robionych aparatem Darka

 

 

Spotkanie uwazam za niezywkle udane,pogoda wymarzona,droga w jedną i w drugą stronę niezwykle malownicza.Lokalizacja naprawde wspaniała. Gdyby nie debile,bo inaczej nie da sie nazawac ludzi niszczących użyczona własność,byloby naprawdę spokojnie i miło.Na szczescie jednak szkody pokryli z kieszeni swojej.Takim ludziom mowimy NIE!

Miło sie gadało z cząstką forum :crossy: pozdrawiam wszystkch poznanych i obecnych na spotkaniu.

 

ps.

słyszałem ze w tym roku ma byc powtorka ;) :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miło słyszec te slowa.kiedy powtorka :) pozdrawiam serdecznie:)

ps.

ja myslołech ze Ty ze 27lat masz :) nie ma to jak poznac kogos na zywo

Borki wpisuje do kalendarza imprez obowiazkowych :D

musimy sie z grupa kiedys wybrac w lubelskie na jakis wypad...

no coz... ja zawsze twierdzilem, ze stara dupa jestem tylko tak mlodo wygladam :D

nie ma to jak dobre zakonserwowanie sie :banghead:

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musimy sie z grupa kiedys wybrac w lubelskie na jakis wypad...

Nie wiem Belgu która grupę masz na myśli :banghead: ale koncepcja takiego wypadu dojrzewa już od jakiegoś czasu. Myślę, że jeśli pogoda pozwoli zostanie zrealizowana niedługo, ale to już odpowiednia osoba w odpowiednim momencie napisze pewnie :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Belgu która grupę masz na myśli :icon_razz: ale koncepcja takiego wypadu dojrzewa już od jakiegoś czasu. Myślę, że jeśli pogoda pozwoli zostanie zrealizowana niedługo, ale to już odpowiednia osoba w odpowiednim momencie napisze pewnie :biggrin:.

mnie nie chodzi o przejadke w te i z powrotem ani na tor...

tylko zostac i przybalangowac :icon_mrgreen:

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

 

 

 

Gdyby nie debile,bo inaczej nie da sie nazawac ludzi niszczących użyczona własność,byloby naprawdę spokojnie i miło.Na szczescie jednak szkody pokryli z kieszeni swojej.Takim ludziom mowimy NIE!

 

 

 

Jeśli chodzi o to co działo się w domku nr 2 to szyba wyleciała przez przypadek. Oparł się o nią Malik trochę pijany no i wyleciała. Z gaśnicą coś odbiło gościowi, dlatego jak tylko się obudził umknoł, nie mam pojęcia czemu. Oczywiście za wszystko zapłaciliśmy i przeprosiliśmy bardzo. Przeprosiny zostały przyjęte stwierdzili, że nie takie żeczy tu widzieli i nic wielkiego się nie stało. Sorki Wszystkim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...