Skocz do zawartości

Yamaha Virago 535 - zakup


robert4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też do niedawna byłem szczęśliwym posiadaczem Virago 535 :flesje: ,ale po czterech sezonach jazdy przyszedł czas na zmiany...Gorąco polecam,świetny motocykl.

Ja kupiłem swoją w komisie mieszczącym się w salonie Yamahy jako lekko używaną.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Maćka
a swoją 535ke kupiłem 1,5 roku temu,

W jaki sposób dokonałeś zakupu? Import, salon, ogłoszenie?

Robert

 

Znalazłem w necie namiar na człowieka pod kaliszem. Pojechałem, obejrzałem, miał 2 sztuki, obie mi się podobały. Umówilem sie, ze wezmę jedna na pewno, ale musi mi przywieźc obie do wawy, bo chciałem, zeby mój przyjaciel obejrzał (słyszy silniki:-))). po dwóch dniach zajechal furgon i wybralismy:-))) Motor był oclony, po przegladzie, wykupiłem kartę i zarejestrowałem bez problemu. Facet mówił, ze to był jego 95y motor sprowadzony i sprzedany w 2002 roku - a kupowałem 13 grudnia 2002:-)))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją 535 z 98 roku jeżdże drugi sezon i nadal jestem zachwycony. Jako pierwszy motocykl jest naprawde super. Tak jak pisali wyżej, bezobsługowa. Nie miałem żadnych problemów tylko i wyłącznie olbrzymią przyjemność z jazdy, a jestem słusznego wzrostu (183).

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Znalazłem w necie namiar na człowieka pod kaliszem. Pojechałem, obejrzałem, miał 2 sztuki, obie mi się podobały. Umówilem sie, ze wezmę jedna na pewno, ale musi mi przywieźc obie do wawy, bo chciałem, zeby mój przyjaciel obejrzał (słyszy silniki:-))). po dwóch dniach zajechal furgon i wybralismy:-))) Motor był oclony, po przegladzie, wykupiłem kartę i zarejestrowałem bez problemu. Facet mówił, ze to był jego 95y motor sprowadzony i sprzedany w 2002 roku - a kupowałem 13 grudnia 2002:-)))))))))

 

to pewnie w Błaszkach :arrow: www.brys.pl

 

czasami zaglądam pod ten adres, gość specjalizuje się w Virago, czasem trafi się Shadow lub Intruder...

Oferta wygląda ciekawie, ale nigdy u niego nie byłem, bo mam 186 i podobno na 535 wyglądałbym jak na psie :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Patrzę na Virago milszym wzrokiem odkąd moja kobieta zapowiedział mi, że wybiera się na kurs prawa jazdy motocyklowego. Kto wie - może kiedyś bedzie na czymś takim śmigać.

Co do dzwonienia - jak moto ma wszystko w porządku to moim zdaniem nie powinno nic dzwonić w silniku.

Pozdrawiam.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...