Skocz do zawartości

Chorwacja 21.07-03.08


Satriael
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

podobno juz zniesli to ze nie mozna bylo miesa wwiesc i wszystkiego co ma w sobie mieso chocby w proszku...? ale za to doszla oplata za autostrade 35 euro w slowenii...

Nie 35 euro tylko 17,5 (za moto) ale jak polecisz np na Alpy, Grossglockner, potem troszkę Włoch(do Triestu) i Słowenia na Rijekę to nie masz tam opłat (jechałem tak 2 tyg. temu tyle że na opak), Możesz też pojechać przez Węgry i Bośnię. Jak chcesz dam Ci namiar na dobry nocleg ze śniadaniem w Bośni za 23.5euro/2os poza tym tańsze paliwo, extra widokowa trasa i w ogóle super ta Bośnia, jechałem ostatnio i to na 1 maszynę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie może głupie, ale czy na chorwacji trzeba mieć zieloną kartę?

Siemka! Chetnie bym polecial z Wami ale niestety :rolleyes: obowiazki. Moze za rok w wiekszej grupie. Bierzcie paszporty i zielona,nie waza kilogramow. Dubrownik jest piekny i nie mozna go pominac,lezy na koncu chorwackiego wybrzeza a chcac sie tam dostac musicie przejechac przez Bosnie i Hercegowine,maja tam pas dostepu do Adriatyku,nas swego czasu sprawdzali. Pozdrawiam,zycze szerokosci i udanego wyjazdu :biggrin:

Edytowane przez SVRemoS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś wybiera się w tym okresie w te rejony to zapraszam (będzie raźniej) :bigrazz:

Cześć,

napisz czy Wasz wyjazd aktualny- u mnie wyklarowała się sytuacja urlopowa i chcemy też pojechać na Chorwację z tym że niestety możemy ruszyć najwcześniej 23 lub 24.07 z Warszawy- docelowo Istria i wybrzeze az do Zadaru (dalej do Dubrownika zwiedziliśmy już kiedyś)+wyspa KRK- tu spedzilibyśmy ok 1 tyg. a nastepnie chyba skoczylibyśmy do Wenecji i dalej Włoch.

Wam tez proponuje kierunek z Północy na Południe do Dubrownika bo im dalej na PD tym ładniej a jak starczy czasu polecam Czarnogórę- jeszcze piękniejsza przyroda, dużo taniej, tylko troche zaśmiecony kraj ale ludzie super :buttrock:

Daj znać to jak cos możemy się spotkać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

napisz czy Wasz wyjazd aktualny- u mnie wyklarowała się sytuacja urlopowa i chcemy też pojechać na Chorwację z tym że niestety możemy ruszyć najwcześniej 23 lub 24.07 z Warszawy- docelowo Istria i wybrzeze az do Zadaru (dalej do Dubrownika zwiedziliśmy już kiedyś)+wyspa KRK- tu spedzilibyśmy ok 1 tyg. a nastepnie chyba skoczylibyśmy do Wenecji i dalej Włoch.

Wam tez proponuje kierunek z Północy na Południe do Dubrownika bo im dalej na PD tym ładniej a jak starczy czasu polecam Czarnogórę- jeszcze piękniejsza przyroda, dużo taniej, tylko troche zaśmiecony kraj ale ludzie super :banghead:

Daj znać to jak cos możemy się spotkać...

 

witaj, tak wyjazd coraz blizej, wyjeżdżam z moją połówką 21.07 kierujemy się na pierwszy postój nad Balaton. 22 lipca mamy zamiar wjechać do SENJ i tam możemy na Was poczekać. też mamy zamiar zjechać aż do Dubrownika systematycznie coraz bardziej na południe. mój nr 606752679 608066879 lub gg6220430. czekam na kontakt, pozdrawiam

 

witam, jedziemy 22.07 z Warszawy do Dubrownika przez Peljesac, możemy się do Was przyłączyć, 4 sztuki: Kawa ZXR, BMW RS 100, Intruder 800, TDM 900. W gangu raźniej, pozdrawiam Marek

 

Hej, napisz proszę czy chcecie jechać przez Węgry czy Austrię? myśle, że jesteśmy wstanie się spotkać. kontakt do mnie w poście wyżej. pozdrawiam

 

znacie jakiś dobry link do wyznaczania trasy? ten, którym dysponuje nie wylicza trasy do Chorwacji. (nie obejmuje Chorwacji)

 

http://maps.google.com/maps

Edytowane przez Satriael

2008r- Chorwacja 3900km / 2011r- Bułgaria 4500km

2012r- Alpy i Wenecja 3200km / 2013r- Istria 2600km

2014r- Albania 5000km / 2015r- Montenegro 3500km

2016r- Rumunia 3000km

http://www.motoholik.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 lipca mamy zamiar wjechać do SENJ i tam możemy na Was poczekać. też mamy zamiar zjechać aż do Dubrownika systematycznie coraz bardziej na południe.

Hej napisz czy macie zamiar sie gdzieś zatrzymać na dłużej czy też nocleg codziennie gdzie indziej- namiot czy kwatery???

Aha zajeżdżacie nad Plitvickie Jezera? Miejsce po trasie i godne polecenia- tylko niestety żeby obejrzeć trzeba poświęcic cały dzień- bilety dość drogie ale widoki niezapomniane i WARTO- jest tam kemping wiec spokojnie sie można zatrzymać...

Pytam, bo niestety ruszymy dopiero najwcześniej 23 ale raczej 24, bo 22 dopiero wieczorem wracam z tygodniowej delegacji wiec potrzebuje 1 dzień na spakowanie się- stad mamy ponad 3 dni opóźnienia zważywszy, że Wy ruszacie z Wrocławia.

Na pewno polecimy przez Austrię bo szybciej- Graz a nastepnie Maribor i Zagrzeb- docelowo prawdopodobnie na Rjeke i dalej na KRK lub PULE ale to jeszcze do ustalenia; tu chcemy z 1 tydzień się pobyczyc- czy Wy myśleliście żeby odwiedzic te rejony???bo jeśli nie to może bedzie trudno się spotkać... My potem ruszamy na PN do Włoch na zwiedzanie Toskaniii

Zadzwonię jutro to pogadamy w razie czego kontakt do mnie: 501001219 mail: [email protected]

 

 

znacie jakiś dobry link do wyznaczania trasy?

Proszę: http://www.viamichelin.com/viamichelin/gbr.../MaHomePage.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...