Skocz do zawartości

YaroZS

Forumowicze
  • Postów

    49
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O YaroZS

  • Urodziny 05/22/1974

Osobiste

  • Motocykl
    GSF 650 K6; Mr
  • Płeć
    Mężczyzna

Informacje profilowe

  • Skąd
    Szczecin

Metody kontaktu

  • Strona www
    http://

Osiągnięcia YaroZS

NOWICJUSZ - romeciarz

NOWICJUSZ - romeciarz (9/46)

0

Reputacja

  1. Luzy łożysk igiełkowych Sprawdź wymiary łożyska i zobacz jaki powinien mieć luz.
  2. No właśnie nic jeszcze nie "wypłyneło". Żeby gnojom ch... pogniły!!
  3. Witam Dzisiaj w nocy w Szczecinie-Załom, skradziono mi KLV 1000. Nr rejestracyjny ZS 4308 VIN: JSKBS112100100100 Cechy charakterystyczne: Pęknięty i spawany prawy set; Wygięta dźwignia hamulca tylnego; Pęknięty prawy handbar; Brak wypełnienia czaszy z prawej strony; Centralny kufer w kolorze motocykla (pomarańczowy) przytarty z prawej strony.
  4. Płyta M5, ta z otworem przeznaczona jest do stelaży typu FZ, a druga do stelaży typu F/FL. M5,M3 - monokey MM, M5M - monolock M35, M2 - monokey aluminium M11 - monokey do kufrów bocznych
  5. A jaki masz stelaż? Płyty Givi porodukowane są z tworzywa lub aluminium. I pytanie zasadnicze, chcesz kufer do erłana?!!!!
  6. Załóż z tyłu mniejszą zębatkę, z=45 powinno "wyluzować" łańcuch. Niestety zmieni Ci się przełożenie!!!
  7. Prawdopodobnie, podczas przeglądu serwisant tak oznaczał śruby które dokręcił odpowiednim momentem.
  8. :clap: :clap: Gratulacje!!!! Jak będę jechał do teściów to oblukam byka.
  9. Sprzedaj mieszkanie, zastaw się, sprzedaj nerkę i zostań królem. To chyba jasne, że następny w kolejce po dużym bandycie powinien być B-King.
  10. Przełożenia Tu znajdziesz odpowiedź na niektóre pytania.
  11. YaroZS

    FIRMA TSCHUL

    Ja mam 820 od dwóch lat i jestem z niej zadowolony. Oczywiście ma swoje mankamenty a zwłaszcza totalnie źle wszyste kieszenie na ochraniacze. Protektory były wszędzie tylko nie tam gdzie powinny, na szczęście igła z nicią rozwiązały ten problem. Skóra z której wykonano kurtkę jest gruba i dość twada w związku z czym czujesz się na początku jak robocop. Szwy nawet po 20 metrowym szlifie nie noszą oznak uszkodzenia. Wstawki z materiału w wewnętrznej części rękawów zapewniają dobrą wentylację latem, ale w czasie chłodnych dni jest to uciążliwe. Kurtka testowana w czasie deszczu daje dobrą ochronę, nawet tekstylne wstawki nie przemokły. Kurtała ma "fabryczne" protektory na łokcie, może się niewygodnie latać na VTX, bardziej chyba na turystyczno-sportowy motocykl ją robili.
  12. YaroZS

    Nowa Zabawka

    Nie dasz rady i jeszcze w tym miesiącu będziesz latał :crossy: . Gratulacje, duży bandzior to jest to.
  13. Szczecin - Muzeum Techniki i Komunikacji http://www.muzeumtechniki.eu/muzeumtechnik...6EFC309892F1C63
  14. Ale tutaj utargujesz, kupisz zestaw kufrów i jeszcze na wahę na cały sezon zostanie :biggrin: Zakryty silnik w Bandziorze!? To wygląda jak jakiś Tofik.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...