Skocz do zawartości

witson

Forumowicze
  • Postów

    195
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osobiste

  • Motocykl
    KTM 450 SX :D
  • Płeć
    Mężczyzna

Metody kontaktu

  • Gadu-Gadu
    4890571
  • Strona www
    http://www.mierzawa-mx.prv.pl

Informacje profilowe

  • Skąd
    Jędrzejów

Osiągnięcia witson

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - wąchacz spalin

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - wąchacz spalin (14/46)

0

Reputacja

  1. Na najazdy i zeskoki hop zamowcie glinke ze zwirkiem tylko z przewaga glinki, jak zrobicie z tego i dobrze sie ubije to nie ma bata zeby cos sie z tym stalo. Odnosnie profili hopek to juz sami musicie ustalic czego chcecie Powodzenia
  2. Sprzęt odebrałem z serwisu KTM i po 10godzinach padł zawór. Może to wina mechanika że nie sprawdził na czas co potrzeba ale tak jak mówie kup KTM a sam się przekonasz.
  3. Ja mam KTM tylko że SX 450 z 2004 i szczerze uważam że jakość wykonania odbiega od Japończyków, tak samo awaryjność sprzętu, na naszym torze padły już 3 KTM - urwane zawory ;) żadna Yamaha 450 którą mają chłopaki nie zawiodła.
  4. 01-06-2008 motocross w brzesku, tydzień później AKM Kęty. na motox.com.pl jest o brzesku
  5. Wyciagasz łożyska, idziesz to sklepu, kupujesz wracasz i zakładasz. Koszt w zależności jakie kupisz ale kup kryte najlepiej około 30zł.
  6. Zapiekł Ci się tłok, dlatego kopka stała w miejscu, zdejmij cylinder, pewnie masz nicasil więc niech jakiś mechanik zobaczy czy sa szkody, zmień tłok i sprawdź korbe i łozyska na wale.
  7. Nie jestem takim dobrym mechanikiem żeby rozłożyć ten silnik na pół, uszczelka między karterami w KTM jest metalowa, sądze że ciśnienie w silniku nie jest na tyle duże żeby wypchnąć ten silikon, spróbuje go na maksa wcisnąć może się uda :biggrin:
  8. Właśnie coś kartery są źle spasowane, muszą być delikatnie krzywe i troszke cieknie, myśle że spróbuje na silikon jakoś to zrobić, spróbuje powciskać go szczelinomierzem.
  9. Witam, ma ktoś może sposób jak uszczelnić cięknący karter bez rozkręcania silnika ?? Cieknie po złożeniu, nowe uszczelki nic nie pomogły, cieknie z połówek nad którymi jest gaźnik, czyli z góry silnika nie z dołu, w KTM 450sx, czekam na odpowiedzi pozdrawiam,
  10. Kieleckie Towarzystwo Motorowe :icon_exclaim: KTM
  11. na youtube jest filmik niestety w wersji angielskiej, http://pl.youtube.com/watch?v=hWS9RuEQzc8
  12. sklep enduro cross http://www.enduro-cross.pl/ dzwoń, pisz aż wyślą :icon_razz: mi się udało pozdro
  13. Zawory są po to żeby były :() jak zlikwidujesz to będzie miał słabszy dół, a góra obrotów zostanie taka sama jak masz teraz, więc nie ma sensu, odchudź ją maksymalnie i śmigaj :D
  14. Druga edycja amatorskich zawodów dla motorów oraz quadów na torze Konary organizowana przez AKM YakuZa. Gościnnie na sobotnie treningi przyjedzie nasz specjalny gość z Gdańska Marian Zupa – przewodniczący Głównej Komisji Sportu Motocyklowego PZM oraz trener sekcji motocrossowej AMK Gdańskiego, który obiecał że przeprowadzi bezpłatne szkolenie dla wszystkich biorących udział w zawodach. Tak jak w pierwszej edycji tak i teraz gwarantujemy wszystkim zawodnikom ubezpieczenie, parking, pomiar czasów elektroniczny (chipy), i dla wszystkich oprawa muzyczna, catering, toalety. Dla najlepszych zawodników Puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Tor Konary został przedłużony o kolejne 200 m i zawiera 5 hop z utwardzonym najazdem oraz kilka mniejszych, whoopsy i sporo winkli, na których są lubiane przez wszystkich super bandy. Jedną z większych atrakcji toru jest piaszczysty podjazd oraz zjazd. W zawodach mogą brać udział zarówno dzieci, dla których jest przewidziana odrębna klasa mini, jak i młodzież oraz dorośli i weterani – wszystkie informacje na temat klas oraz regulamin znajdą się już niedługo na stronie klubu http://www.akmyakuza.go.pl Wpisowe na zawody – 100zl , kaucja za elektroniczny chip 200zl Trening sobotni - 20zl Więcej informacji na temat zawodów oraz toru na stronie http://www.akmyakuza.go.pl Zapraszamy Serdecznie! Nadesłał: Prezes AKM YakuZa, Szymon Pawlak
  15. http://youtube.com/watch?v=qkBAmiN0yik
×
×
  • Dodaj nową pozycję...