Skocz do zawartości

Memento mori


Piotrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W tym roku odbędzie się po raz któryś

Msza św. za zmarłych motocyklistów Kuniów 2007

Jak na razie, wiem tylko, że będzie to dnia 16 września 2007. Więcej informacji powinno pojawić się niebawem. Tutaj galeria z zeszłego roku.

 

Teraz namiary:

Świat >> Europa >> Polska >> Opolskie >> gm.Kluczbork >> Kuniów :rolleyes:

Kuniów na mapie

ZAPROSZENIE

 

Teraz w tym temacie możemy dokładnie się zgadać, co jak i kiedy. Czekam na propozycję metody odnalezienia się i zdobycia pierwszego trofeum - fotki.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drodzy koledzy zachowajmy troszke powagi jest nas z opolskiego ponad 25 osób niech oględnie pisząc przyjedzie 10 i każdy napisze jaką ma czapke lub kurtke to przecież nie spisze na kartke znaków szczególnych i nie będe szukał na zlocie każdego i kompletował za przeproszeniem jak pokemony,musimy wymyślić coś bardziej racjonalnego typu punkt odniesienia,miejsce,lub jako koło ratunkowe numery komórki i jeśli ktoś miałby tyły w czasie i nie mógłby znaleźć reszty toważystwa to dzoni na numer i pyta co jak i gdzie,takie moje zdanie i napewno nie jedyne więc podajcie jakieś propozycje bo od milczenia to sie nic samo nie zrobi coś ustalić musimy.ja bynajmniej będe z kierowcą i Księdzem który będzie odprawiał msze,bo z nim często jeździłem ale teraz z wiadomych względów (studia w rzymie) pojeździć możemy tylko w wakacje ,pozdrawiam

Edytowane przez Brylu 1989

Jawa mustang x 3 --->Wsk 125-->quad hensim 110 --->

Yamaha RD80 --->Gilera Coguar 125---> Jawa TS 350 ---> Suzuki Bandit 600 N ---> KTM SX 450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za chwilke spisuje numer Piotrka i jak dojade szcześliwie to będe dzwonił i ci którzy jada to chyba najlepiej będzie sie tak zneleźć.do zobaczenia!!

Jawa mustang x 3 --->Wsk 125-->quad hensim 110 --->

Yamaha RD80 --->Gilera Coguar 125---> Jawa TS 350 ---> Suzuki Bandit 600 N ---> KTM SX 450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przeciw koscioła (niedaleko) w strone przejazdu kolejowego jest serwis Fiata-Duda tam jest troche miejsca mozna sie tam umówic przed lub po i przybic piątki:-)

 

Rozumiem, że w Kluczborku przy tzw starym kościele? Jeśli tak, to można by się tam było zgadać np o 12:45 i wjechać większą grupką na miejsce.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niestety nie moge pod kluczbork stanąć bo jade z kierowcą bo dopiero przed kuniowem sie przesiadamy i ja kieruje bo jak to by wyglądało żeby ktoś moją maszyną na zlot podjechał,ale cyfrówke też wezme i będe dzwonił jak nie poznam ale raczej ''seven fifty'' poznam bo widziałem na zdjęciach

Jawa mustang x 3 --->Wsk 125-->quad hensim 110 --->

Yamaha RD80 --->Gilera Coguar 125---> Jawa TS 350 ---> Suzuki Bandit 600 N ---> KTM SX 450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczególnie, że sevenek jest mało strasznie. Ale jak zobaczysz komplet sevenka i gość 196 cm wzrostu to znaczy że ja :-) a jak jeszcze z plecakiem na kask AGV to tym bardziej :-) A z tym przesiadaniem się przed Kuniowem, to ten parking pasuje idealnie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...